Do třetice kralovaly Mistřice.

Vydáno dne 08. 07. 2004 (3860 x přečteno)

I ve třetím kolem Velké ceny Uherského Hradiště v Částkově dějišti 34. ročníku soutěže o Křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje, nenašli hasiči z Mistřic okresního přemožitele. Do Částkova na fotbalové hřiště se v neděli odpoledne sjelo 17.družstev mužů a 4.družstva žen.

V Částkově na soutežící byly přichystány téměř idealní podmínky. Sluníčko nadherně slunilo, vítr téměř žádný jen plocha fotbalového hřiště byla sečena hodně navysoko. Soutěž odtsratoval domácí Částkov ale tréma před domacími diváky vedle k nedokončenému pokusu, druzí na startu byly Mistřice a svým pokusem zastavili časomíru na hodnotě 18.27sec a obhájili zde loňské prvenství. Na druhém místě se umístnili časem 18.89sec borci z Kněžpole. Tím už ale byly osumnáctkové časy vyčerpany a třetí v pořadí Bojkovice časomíru zastavili na hodnotě 19.25sec. Na čtvrté místo se mezi okresní družstva vklínil Velký Ořechov B, který docíli času 19.83sec, nezdar zažily v Částkově Vésky kterým se nezadařilo a časem 19.96sec obsadily pátou pozici. Dále byly k vidění borci z Velkého Ořechova ale zůstali az za svoji rezervou a to časem 20.21sec. Do Částkova zavítaly i Šarovy ale jejich pokus byl hodnocen jako neplatný.

Kategorii žen už jsem neměl možnost shlédnout a tak jen vím že zvítězily ženy Mistřic před Bílovicemi a Velkým Ořechovem, podobný nezdar jako muži doma předvedli i domácí ženy a obasadily poslední místo.

Čtvrté kolo VCUH je na programu již tuto neděli v 13:00hod v Mistřicích, strdečně jste všecí zváni.