Síň slávy

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky v roce: 2006

Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media
1.Vésky UH - - 14,732006/08/13 Vésky, UH
2.Velký Ořechov B ZL - - 15,532006/08/13 Vésky, UH
3.Kněžpole UH - - 16,142006/08/13 Vésky, UH
4.Mistřice UH - - 16,582006/08/13 Vésky, UH
5.Částkov UH - - 17,392006/08/13 Vésky, UH
6.Jarošov UH - - 17,622006/08/13 Vésky, UH
7.Velký Ořechov ZL - - 18,322006/08/13 Vésky, UH
8.Bílovice UH - - 20,272006/08/13 Vésky, UH
9.Staré Město UH - - 21,872006/08/13 Vésky, UH
10.Drslavice UH - - 22,512006/08/13 Vésky, UH
11.Tučapy UH - - 23,202006/08/13 Vésky, UH
12.Tupesy UH - - 24,472006/08/13 Vésky, UH
13.Zlechov UH - - 26,412006/08/13 Vésky, UH
14.Kunovice UH - - NP2006/08/13 Vésky, UH
15.Bojkovice UH - - NP2006/08/13 Vésky, UH
16.Dolní Němčí UH - - NP2006/08/13 Vésky, UH
Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media


Muži - Počet prvních míst v roce: 2006

Poř.TýmOzn.OkresKrajVýsledek
1.Vésky UH Zlínský1x

Muži - Počet třetích míst v roce: 2006

Poř.TýmOzn.OkresKrajVýsledek
1.Kněžpole UH Zlínský 1x


Nejlepší výsledky v roce: 2006

Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media
1.Lhota ZL - - 18,75 2006/07/30 Březolupy, UH
2.Ivanovice na Hané VY - - 19,53 2006/08/27 Mistřice, UH
3.Petrov HO - - 19,71 2006/07/23 Kněžpole, UH
4.Lhota ZL - - 21,30 2006/06/25 Dolní Němčí, UH
5.Hřivínův Újezd ZL - - 21,59 2006/07/30 Březolupy, UH
6.Velký Ořechov ZL - - 21,65 2006/08/13 Vésky, UH
7.Hřivínův Újezd ZL - - 22,34 2006/08/06 Drslavice, UH
8.Salaš UH - - 22,38 2006/09/03 Košíky, UH
9.Petrov HO - - 22,91 2006/04/23 Kunovice-Bělinka, UH
10.Velký Ořechov ZL - - 22,93 2006/08/06 Drslavice, UH
11.Březolupy UH - - 23,12 2006/07/16 Tučapy, UH
12.Březolupy UH - - 23,44 2006/07/23 Kněžpole, UH
13.Tupesy UH - - 24,71 2006/08/27 Mistřice, UH
14.Bzová UH - - 24,76 2006/07/16 Tučapy, UH
15.Tupesy UH - - 25,16 2006/09/03 Košíky, UH
16.Bzová UH - - 25,25 2006/06/25 Dolní Němčí, UH
17.Bohuslavice u Zlína ZL - - 25,55 2006/09/03 Košíky, UH
18.Hřivínův Újezd ZL - - 25,57 2006/07/16 Tučapy, UH
19.Bohuslavice u Zlína ZL - - 25,73 2006/08/20 Kunovice-Bělinka, UH
20.Březolupy UH - - 25,85 2006/07/02 Částkov, UH
21.Bohuslavice u Zlína ZL - - 25,94 2006/08/27 Mistřice, UH
22.Tlumačov ZL - - 26,18 2006/07/02 Částkov, UH
23.Tupesy UH - - 26,26 2006/07/16 Tučapy, UH
24.Bílovice UH - - 26,80 2006/04/23 Kunovice-Bělinka, UH
25.Tupesy UH - - 26,93 2006/07/30 Březolupy, UH
26.Tupesy UH - - 27,48 2006/08/13 Vésky, UH
27.Mistřice UH - - 27,55 2006/09/03 Košíky, UH
28.Velký Ořechov ZL - - 28,93 2006/07/16 Tučapy, UH
29.Březolupy UH - - 29,38 2006/07/30 Březolupy, UH
30.Mistřice UH - - 30,97 2006/08/27 Mistřice, UH
31.Tupesy UH - - 38,56 2006/08/06 Drslavice, UH
32.Dobrkovice ZL - - 40,72 2006/07/02 Částkov, UH
33.Velký Ořechov ZL - - 53,67 2006/06/25 Dolní Němčí, UH
34.Babice UH - - NP 2006/07/30 Březolupy, UH
35.Tlumačov ZL - - NP 2006/07/30 Březolupy, UH
36.Pravčice KM - - NP 2006/07/30 Březolupy, UH
37.Březolupy UH - - NP 2006/08/06 Drslavice, UH
38.Košíky UH - - NP 2006/09/03 Košíky, UH
Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media