Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Bystřička, 2B Kdy: 02. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Aleš Palát Telefon:  605555411
Začátek rezervace: 17. 07. 2019 19:00 Konec rezervace: 02. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prostřední Bečva MužiVSPavel Růčka
22Jarcová Ženy BVSJaroslav Šula
33Velká Lhota VSJosef Sabo
44Bystřička mužiVSMartin
55Ratiboř MuziVSOndřej Bártek
66Lešná Muži VSHarry
77Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
88Jarcová Muži nad 35 letVSJaroslav Šula
99Loučka Ženy VSLibor Vítek
1010Velká Lhota Ženy VSJosef Sabo
1111Loukov ŽenyKMmarta
1212Podhradní Lhota Muži 35+KMZdeněk Žejdlik
1313Juřinka mužiVSZdeněk Horák
1414Podolí VSAleš
1515Němetice VSTomáš Ševčík
1616Opatovice mužiPRDalibor Vašíček
1717Ublo ZLLibor Punčochář
1818Juřinka muži nad 35 letVSZdeněk Horák
1919Vidče Muži 35VSOldřich Knébl
2020Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
2121Krhová muži 35+VSDalibor Sekyra
2222Dolní Bečva VSDominik Babinec
2323Jasenice VSLukáš Komender
2424Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2525Dolní Bečva VSDominik Babinec
2626Bělkovice-Lašťany OLštěpán dvorský
2727Andělská Hora BRTomáš Nebes
2828Velké Karlovice mužiVSKarel taborsky
2929Hošťálková VSMatěj Valůšek
3030Mirošov mužiZLMartin
3131Velké Karlovice veteraniVSKarel taborsky
3232Veselá ZLPetr Oškera
3333Vlachovice ženyZLLucie Bartošová
3434Bratřejov ŽenyZLKristýna Tomšová
3581Pavlov SUAdam Laštůvka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.