Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 05. 07. 2019 09:00
Kontakt:   Hruška Jiří Telefon:  731029874
Začátek rezervace: 01. 06. 2019 00:00 Konec rezervace: 05. 07. 2019 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jablůnka VSRadek Mrlina
22Podolí VSAleš
33Dolní Bečva ženyVSKristy
44Loučka ženyVSJosef Kundrát
55Lešná VSJakub Grygařík
66Krhová VSKamil Žlebek
77Dolní Bečva mužiVSKristy
88Seninka VSLukáš Novosad
99Lukov ZLJan
1010Poruba ženyPRZuzana Horníková
1111Ublo ZLLibor Punčochář
1212Seninka ženyVSLukáš Novosad
1313Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
1414Jasenice VSLukáš Komender
1515Hošťálková VSMatěj Valůšek
1616Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček
1717Roštění mužiKMMichal Tomaník
1818Kvašov ženyPURadek Mrlina
1919Roštění ženyKMMichal Tomaník
2020* -Tomáš Pur
2121Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
2222Vsetín nad 35VSRadek Mrlina
2323Lužná mužiVSRoman Čokavec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.