Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár SDH Jarošov Kdy: 19. 05. 2019 14:00
Kontakt:   Jiří Vyoral Telefon:  723862683
Začátek rezervace: 29. 04. 2019 07:00 Konec rezervace: 19. 05. 2019 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svatobořice HODavid Vodička
22Vésky BUHTomáš Brhlík
33Mistřice UHPetr Kropáč
44Hradčovice UHRadek Hlaváč
55Chvalnov KMDaniel Šušlík
66Jarošov UHJiří Vyoral
77Lukov ZLJan Drábek
88Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
99Pohořelice ZLTomáš Lapčík
1010Louky ZLpeca
1111Salaš UHMichal Janováč
1212Mladcová ZLLukáš Struška
1313Nevšová AZLPavel Pavelka
1414Jarošov BUHJiří Vyoral
1516Nevšová BZLPavel Pavelka
1617Tupesy UHPetr Janováč
1718Kněžpole UHDavid Volařík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jarošov UHKateřina Kutálková
22Bojkovice UHLucie Bartošová
33Bílovice UHLucie Markusová
44Pohořelice ZLJana Forbelská
55Tupesy UHPetr Janováč
66Lipov HOMartina Šarová
77Nětčice KMPetra Plachá
88Velký Ořechov ZLZuzka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
02. 08. ZahnašoviceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.