Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Lukov Kdy: 04. 05. 2019 15:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 04. 2019 20:00 Konec rezervace: 03. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukov ZLMartin
22Hrabůvka PRJan Drábek
33Bílovice ženyUHLucie Markusová
44Vésky BUHLucie Bartošová
55Mladcová ZLKateřina Brázdilová
66Kněžpole UHDavid Volařík
77Bohuslavice u Zlína ženyZLLucie Markusová
88Bojkovice ženyUHLucie Bartošová
99Bílovice DorostenkyUHLucie Markusová
1010Popov ženyZLAlois Kulíšek
1111Lukov ŽenyZLHelena Kolářová
1212Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1313Ratiboř VSLibor Vítek
1414Velký Ořechov ŽenyZLZuzka
1515Nedašova Lhota ženyZLAnna Fojtíková
1616Velký Ořechov "B"ZLZuzka
1717Zahnašovice ženyKMPetr Miklík
1818Přílepy KMBronislav Kutra
1919Hošťálková MužiVSMatěj Valůšek
2020Pohořelice Muži ZLHana
2121Zahnašovice mužiKMPetr Miklík
2222Nedašova Lhota ZLAnna Fojtíková
2323Velký Ořechov "C"ZLZuzka
2424Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2525Vlachovice Ženy ZLHana
2626Lipová dorciZLMartin
2727Loukov ŽenyKMmarta
2828Pohořelice DorostenkyZLHana
2929Vysoké Pole MužiZLTomáš Ruman
3030Holešov ŽenyKMKateřina Sypěnová
3131Záhlinice BKMjakub frgal
3232Nevšová AZLPavel Pavelka
3333Louky Muži ZLJakub Laciga
3434Vysoké Pole ŽenyZLTomáš Ruman
3535Nevšová BZLPavel Pavelka
3636Křekov ZLJaroslav Pinďák
3737Lipová MužiZLTomáš Vaněk
3838Loučka ŽenyVSJosef Kundrát
3939Nevšová DORciZLPavel Pavelka
4040Vrbětice ZLBronislav Lysák
4141Loučka MužiVSJosef Kundrát
4242Hradčovice UHRadek Hlaváč
4343Ublo ZLLibor Punčochář
4444Biskupice Velký Ořechov BZLTomáš Gregor
4545Louky Muži nad 35 ZLJakub Laciga
4646Hradčovice DORCIUHRadek Hlaváč
4747Pohořelice ŽenyZLJana Forbelská
4848Míkovice dorkyUHLojza Tvrdoň
4949Svatobořice HOJan
5050Žeranovice DorostenciKMMatyáš Charvát
5151Lidečko MužiVSMiroslav Zábnický
5252Mirošov ZLLucie Bartošová
5353Biskupice NAPAMAL dorciZLWejuli
5454Ublo ZLSarah Sabaková
5555Ublo ZLSarah Sabaková
5656Míkovice DorciUHLojza Tvrdoň
5757Malenovice NAPAMAL dorkyZLWejuli
5858Prchalov NJJakub Šenk
5959Trnava muži ZLJiří Vajďák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.