Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B Kdy: 17. 08. 2019 14:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 08. 2019 18:00 Konec rezervace: 15. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
22Ratiboř VSLibor Vítek
33Dolní Bečva ŽenyVSKristy
44Němetice MužiVSLubomír Kunovský
55Podolí VSAleš
66Hutisko MužiVSKristy
77Dolní Bečva MužiVSKristy
88Velká Lhota VSMatěj Blažek
99Loučka ŽenyVSVeronika Sedlářová
1010Hutisko Muži 35+VSKristy
1111Ublo ZLLibor Punčochář
1212Loukov ŽenyKMSimona Halenčáková
1313Velká Lhota VSMatěj Blažek
1414Vidče VSOldřich Knébl
1515Krhová muži 35+VSDalibor Sekyra
1616Lešná VSHarry
1717Choryně ženyVSVeronika Hlavicová
1818Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
1919Leskovec MužiVSLukáš Smolík
2020Vlčovice 35+NJPavel Kahánek
2121Velké Karlovice VSKarel taborsky
2225Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A mužiVSStanislav Gajdůšek
2326Velké Karlovice VSKarel taborsky
2430Jasenice VSLukáš Komender
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
02. 08. ZahnašoviceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.