Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Hasičský den Sazovice 2019 Kdy: 30. 06. 2019 13:30
Kontakt:   Martin Gerža Telefon:  604 754 918
Začátek rezervace: 01. 06. 2019 12:00 Konec rezervace: 29. 06. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukov ZLLukáš Žák
22Nevšová AZLPavel Pavelka
33Hrabůvka PRHonza
44Vésky BUHTomáš Brhlík
55Vrbětice ZLBronislav Lysák
66Louky ZLMartin Gerža
77Mirošov ZLBronislav Lysák
88Velký Ořechov CZLMartin Gerža
99Mysločovice ZLMartin Gerža
1010Nevšová BZLPavel Pavelka
1111Velký Ořechov BZLMartin Gerža
1212Křekov ZLJaroslav Pinďák
1313Zahnašovice KMMonika Škrabanová
1414Mladcová ZLOndra Struška
1515Hostišová ZLMartin Gerža
1616Dětkovice VYMartin Gerža
1717Pravčice BKMMartin Masař
1818Nedašov ZLJakub Vilímek
1919Brusné KMMartin Gerža
2020Tečovice ZLMartin Gerža
2121Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2222Ublo ZLLibor Punčochář
2323Hradčovice UHMartin
2424Radkova Lhota PRJan Klimecký
2525Jasenice VSLukáš Komender
2626Záhlinice KMjakub frgal
2727Křenovice PRTomáš Bálint

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMonika Škrabanová
22Bojkovice UHLucie Bartošová
33Velký Ořechov ZLZuzka
44Vlachovice ZLLucie Bartošová
55Popov ZLAlois Kulíšek
66Bohuslavice u Zlína ZLNikola Višenková
77Dětkovice VYMartin Gerža
88Racková ZLSDHRacková
99Vysoké Pole ŽenyZLTomáš Ruman
1010Holešov KMKateřina Sypěnová
1111Tečovice ZLMartin Gerža
1212Pravčice AKMVeronika Květoňová
1313Bílovice ŽenyUHLucie Markusová
1414Radkova Lhota PRJan Klimecký

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pohořelice ZLLucie Bartošová
22Nevšová ZLPavel Pavelka
33Míkovice dorkyUHLojza Tvrdoň
44Tečovice ZLMartin Gerža
55Bílovice UHLucie Markusová
66Machová ZLMartin Gerža

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Racková RACTEČZLMartin Gerža
22Lukov ZLHelena Kolářová
33Hradčovice UHRadek Hlaváč
44Lechotice KMMartin Gerža
55Vrbka KMViliam Pospíšil
66Luhačovice ZLMartin Gerža
77Míkovice DorciUHLojza Tvrdoň
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.