Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: noční soutěž O pohár starosty Kdy: 08. 06. 2019 22:00
Kontakt:   Tomáš Štefanec, SDH Zádveřice Telefon:  721661705
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 18:00 Konec rezervace: 08. 06. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zádveřice mužiZLTomáš Štefanec
22Trnava mužiZLJiří Vajďák
33Mladcová ZLJiří Lečbych
44Nevšová AZLPavel Pavelka
55Trnava B, muži ZLJiří Vajďák
66Křekov ZLJaroslav Pinďák
77Mirošov mužiZLTomáš Štefanec
88Zádveřice rezervace pořadatelZLTomáš Štefanec
99Nevšová BZLPavel Pavelka
1010Lukov ZLLukáš Žák
1111Bratřejov MužiZLJiří Kalenda
1212Nevšová CZLPavel Pavelka
1313Poteč mužiZLTomáš Štefanec
1414Vlachovice ŽenyZLKarolína Hbáčková
1515Mysločovice mužiZLTomáš Štefanec
1616Bratřejov ŽenyZLJiří Kalenda
1717Přílepy MužiKMBronislav Kutra
1818Louky MuziZLpeca
1919Loukov ŽenyKMmarta
2020Popov ženyZLAlois Kulíšek
2121Nedašov ZLJakub Vilímek
2222Ratiboř Muži VSOndřej Bártek
2323Bohuslavice u Zlína ŽenyZLNikola Višenková
2424Provodov ZLSDH Provodov
2525Polichno MuziZLPavel Novosad
2626Ublo MužiZLjiri geržičák
2727Trnava ženyZLTomáš Štefanec
2828Veselá mužiZLPetr Oškera
2929Slušovice Ženy ZLMonča
3030Drnovice ženyZLTomáš Štefanec
3131Brusné KMMartin Šťastný
3232Slušovice Muži ZLMonča
3333Tichov Muži AZLTomáš Ruman
3434Hošťálková MužiVSMatěj Valůšek
3535Drnovice ZLLadislav Dorničák
3636Újezd ZLJosef Ruman
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.