Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Brada - Rybníček, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiDorostenciMuži>35PS 12 muži
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 16. 09. 2023 | Dalešice | 42,41 | 42.41 | 15.74 | 26.67 | 14. | ||
| 26. 08. 2023 | Pěnčín (areál Huť) | 17,91 | 17.91 | 15.89 | 2.02 | 11. | ||
| 12. 08. 2023 | Malá Skála | 18,12 | 17.94 | 18.12 | -0.18 | 18. | ||
| 22. 07. 2023 | Letohrad - Orlice | 18,26 | 17.75 | 18.26 | -0.51 | 26. | ||
| 16. 07. 2023 | Maršovice | 19,73 | 17.87 | 19.73 | -1.86 | 28. | ||
| 15. 07. 2023 | Netín | 17,07 | 16.79 | 17.07 | -0.28 | 11. | ||
| 08. 07. 2023 | Krásná Ves | 14,90 | 14.55 | 14.9 | -0.35 | 2. | ||
| 08. 07. 2023 | Krásná Ves | 17,86 | 17.78 | 17.86 | -0.08 | 11. | ||
| 01. 07. 2023 | Dubenec | 19,37 | 19.37 | 17.85 | 1.52 | 11. | ||
| 01. 07. 2023 | Dubenec | 18,70 | 18.7 | 17.06 | 1.64 | 12. | ||
| 17. 06. 2023 | Frýdštejn | 15,92 | 15.15 | 15.92 | -0.77 | 4. | ||
| 10. 06. 2023 | Škodějov | 15,04 | 15.04 | 14.53 | 0.51 | 1. | ||
| 10. 06. 2023 | Sychrov | 18,61 | 18.5 | 18.61 | -0.11 | 12. | ||
| 28. 05. 2023 | Libuň | 18,66 | 18.15 | 18.66 | -0.51 | 9. | ||
| 27. 05. 2023 | Velké Hamry | 15,71 | 15.02 | 15.71 | -0.69 | 4. | ||
| 27. 05. 2023 | Bechov | 17,86 | 17.48 | 17.86 | -0.38 | 11. | ||
| 21. 05. 2023 | Radimovice | 17,85 | 17.5 | 17.85 | -0.35 | 3. | ||
| 20. 05. 2023 | Doubrava | 16,46 | 14.73 | 16.46 | -1.73 | 7. | ||
| 24. 09. 2022 | Benešov u Semil | 17,45 | 17.45 | 17.16 | 0.29 | 4. | ||
| 17. 09. 2022 | Dalešice | 17,21 | 17.02 | 17.21 | -0.19 | 5. | ||
| 17. 09. 2022 | Košťálov | 20,38 | 18.42 | 20.38 | -1.96 | 19. | ||
| 11. 09. 2022 | Dneboh | 17,09 | 16.87 | 17.09 | -0.22 | 4. | ||
| 10. 09. 2022 | Tanvald | 19,77 | 18.16 | 19.77 | -1.61 | 19. | ||
| 19. 08. 2022 | Pěnčín (areál Huť) | 15,19 | 15.19 | 15.11 | 0.08 | 2. | ||
| 13. 08. 2022 | Malá Skála | 17,49 | 17.12 | 17.49 | -0.37 | 6. | ||
| 24. 07. 2022 | Letohrad Kunčice | 12000,00 | 120 | 17.4 | 102.6 | 20. | ||
| 16. 07. 2022 | Krásná Ves | 16,38 | 14.98 | 16.38 | -1.4 | 8. | ||
| 09. 07. 2022 | Raspenava | 17,01 | 16.98 | 17.01 | -0.03 | 6. | ||
| 02. 07. 2022 | Dubenec | 19,10 | 18.41 | 19.1 | -0.69 | 12. | ||
| 25. 06. 2022 | Sychrov | 17,69 | 17.69 | 17.67 | 0.02 | 6. | ||
| 29. 05. 2022 | Libuň | 18,70 | 17.35 | 18.7 | -1.35 | 13. | ||
| 22. 05. 2022 | Radimovice | 19,05 | 17.43 | 19.05 | -1.62 | 13. | ||
| 21. 05. 2022 | Kosmonosy | 18,94 | 18.82 | 18.94 | -0.12 | 11. | ||
| 14. 05. 2022 | Bechov | 18,90 | 18.9 | 18.33 | 0.57 | 11. | ||
| 25. 09. 2021 | Benešov u Semil | 18,15 | 17.74 | 18.15 | -0.41 | 9. | ||
| 18. 09. 2021 | Malá Skála | 19,04 | 19.04 | 17.9 | 1.14 | 15. | ||
| 11. 09. 2021 | Karlinky | 15,48 | 15.48 | 15.56 | -0.08 | 9. | ||
| 11. 09. 2021 | Tanvald | 17,59 | 17.37 | 17.59 | -0.22 | 4. | ||
| 29. 08. 2021 | Dneboh | 25,46 | 25.46 | 25.3 | 0.16 | 16. | ||
| 08. 08. 2021 | Hradec Králové | 29,27 | 29.27 | 30.15 | -0.88 | 11. | ||
| 07. 08. 2021 | Bechov | 18,23 | 17.94 | 18.23 | -0.29 | 14. | ||
| 18. 07. 2021 | Borovice | 18,01 | 17.75 | 18.01 | -0.26 | 5. | ||
| 17. 07. 2021 | Krásná Ves | 17,17 | 17.17 | 17.06 | 0.11 | 4. | ||
| 04. 07. 2021 | Sychrov | 17,57 | 17.25 | 17.57 | -0.32 | 7. | ||
| 29. 08. 2020 | Pěnčín (areál Huť) | 16,14 | 15.52 | 16.14 | -0.62 | 4. | ||
| 22. 08. 2020 | Bukovno | 29,04 | 28.84 | 29.04 | -0.2 | 15. | ||
| 15. 08. 2020 | Dalešice | 16,40 | 16.4 | 16.02 | 0.38 | 2. | ||
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 05. 07. 2018 | Plzeň, 4x100 m | 59,57 | 60.29 | 59.57 | 0.72 | 1. | ||
| 04. 07. 2018 | Plzeň, družstev 100 m | 88,41 | 0 | 0 | 0 | 1. | ||
| 05. 07. 2017 | Zlín, Požární útok | 30,00 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 05. 07. 2017 | Zlín, 4x100 m | 60,18 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
Muži>35 | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 25. 10. 2008 | -Rybníček | areál firmy Flídr s.r.o | 21,04 | 0 | 0 | 0 | 7. | |
| 27. 10. 2007 | -Rybníček | Areál Flídr group - Široký Důl | 21,97 | 0 | 0 | 0 | 8. | |
| 28. 10. 2006 | -Rybníček | Areál Flídr group - Široký Důl | 26,38 | 0 | 0 | 0 | 3. | |
PS 12 muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 16. 09. 2023 | Dalešice | 21,38 | 21.38 | 21.01 | 0.37 | 3. | ||
| 26. 08. 2023 | Pěnčín (areál Huť) | 21,50 | 21.07 | 21.5 | -0.43 | 5. | ||
| 08. 07. 2023 | Krásná Ves | 21,37 | 20.81 | 21.37 | -0.56 | 3. | ||
| 17. 06. 2023 | Frýdštejn | 23,51 | 23.51 | 23.36 | 0.15 | 10. | ||
| 27. 05. 2023 | Velké Hamry | 20,59 | 20.59 | 20.45 | 0.14 | 1. | ||
| 17. 09. 2022 | Dalešice | 22,01 | 21.44 | 22.01 | -0.57 | 3. | ||
| 19. 08. 2022 | Pěnčín (areál Huť) | 20,35 | 20.19 | 20.35 | -0.16 | 2. | ||
| 16. 07. 2022 | Krásná Ves | 22,25 | 22.14 | 22.25 | -0.11 | 4. | ||
| 09. 07. 2022 | Raspenava | 20,19 | 20.17 | 20.19 | -0.02 | 2. | ||
| 29. 08. 2020 | Pěnčín (areál Huť) | 24,41 | 24.41 | 20.89 | 3.52 | 14. | ||
| 22. 08. 2020 | Bukovno | 25,78 | 21.1 | 25.78 | -4.68 | 12. | ||
| 15. 08. 2020 | Dalešice | 26,14 | 26.14 | 22.41 | 3.73 | 16. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.