Pasohlávky 2017 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Pasohlávky
Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 04. 06. 2017 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 03. 06. 2017 20:00
Začátek tipování:  21. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 04. 06. 2017 00:00
Zadal: Lukáš Badin

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pasohlavky-8164.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodějice VYMartin Ondra
22Jezeřany-Maršovice ZNMartin Ondra
33Chvalovice ZNMartin Ondra
44Mladcová ZLJiří Lečbych
55Hostěrádky-Rešov VYLeoš Dofek
66Lanžhot BVVít Kaňa
77Prchalov  NJHonza Adamec
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111Pasohlávky  BOHonza Adamec
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Pravčice  KMHonza Adamec
1414Krotějov Sport TAHonza Adamec
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad - Jeleni JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Stará Říše  JIHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice Renmotor JCHonza Adamec
2020Oponešice  TRHonza Adamec
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Zahnašovice  KMHonza Adamec
2626Chářovice  BNHonza Adamec
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice 1911  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Rohovládova Bělá  PAHonza Adamec
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3535Radostín nad Oslavou  ZRHonza Adamec
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Čikov TRHonza Adamec
3838Dětkovice VYMichal Hrabánek
3939Krasonice JILukáš Pivonka
4040Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
4141Dolní Němčice JHMirek Havlík
4242Křenovice PRSDH Křenovice
4343Mikulovice ZNMichal Urbánek
4444Špičky PRVeronika Květoňová
4545Dubenec TUMartínek z Dubence
4646Hrušky BVTomáš Rajchman
4747Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
4848Černín ZNJiří Veselý
4949Sedlatice JIMartin Běhounek
5050Nevřeň PSJícháč
5151Poštorná BBVJiri Melion
5252Hovorany HOTom Vyhňák
5353Šumvald OLBoB Kobylka
5454Nevřeň PSJícháč
5555Nevcehle JIMiroslav Jelínek
5656Prušánky HOJosef Polách
5757Luboměř NJDaniel Peřina
5858Olešnice XOLLukáš Hampl
5959Bořetice BVTomáš Bukovský
6060Tvrdonice BVZdeněk Salajka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMHonza Adamec
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Stará Říše JIHonza Adamec
44Libuň JCHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem BNHonza Adamec
77Radíkov PRHonza Adamec
88Skrochovice OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil SMHonza Adamec
1111Petrůvky TRPavla Pěnčová
1212Lipov HODavid Šňupík
1313Poštorná BVLucie Stiburkova
1414Špičky PRVeronika Květoňová
1516Pravčice BKMMishi
1618Miroslav ZNKatka Porubová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,3916,3716,392014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT16,3916,3716,392014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT16,2516,5316,532017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT16,2516,5316,532017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Louňovice pod Blaníkem BN--16,552015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radíkov OL16,6715,7516,672014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radíkov PR16,6715,7516,672014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Petrůvky TR16,3116,7216,722013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sychotín BK16,4316,7516,752014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sychotín BK16,4316,7516,752014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sychotín BBK16,7016,9116,912016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychotín BBK16,7016,9116,912016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radíkov PR--16,962015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Špičky PR16,9816,5616,982014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Špičky PR16,5616,9816,982014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stará Říše JI17,0116,3517,012017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stará Říše JI17,0116,3517,012017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hodějice VY--17,062015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vitiněves JC--17,092015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Radíkov PR16,5017,1017,102017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radíkov PR16,5017,1017,102017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Petrůvky TR16,3617,1117,112017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Petrůvky TR16,3617,1117,112017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nevcehle JI16,3817,1617,162014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nevcehle JI17,1616,3817,162014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libuň JC17,2117,1817,212016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libuň JC17,2117,1817,212016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krásná Ves MB17,1217,2117,212016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Krásná Ves MB17,1217,2117,212016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC--17,262015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pravčice KM170,1017,4117,412018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Krásná Ves MB--17,552015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libuň JC16,9417,6317,632017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Libuň JC16,9417,6317,632017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vítonice ZN17,6416,7617,642014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Vítonice ZN17,6416,7617,642014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Louňovice pod Blaníkem BN17,8717,8917,892016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Louňovice pod Blaníkem BN17,8717,8917,892016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vitiněves JC16,7317,9117,912016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Vitiněves JC16,7317,9117,912016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Vítonice ZN--18,012015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Miroslav ZN18,2017,2418,202017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Miroslav ZN18,2017,2418,202017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Poštorná BV18,2118,0618,212014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Poštorná BV18,0618,2118,212014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Poštorná BV18,0618,2118,212014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Petrůvky TR18,3017,9118,302016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Petrůvky TR18,3017,9118,302016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kobylí BV18,6917,8818,692014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kobylí BV18,6917,8818,692014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kobylí BV18,6917,8818,692014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sychotín BK--18,812015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Rokytno PA19,8919,5418,892017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Loděnice ZN--18,932015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krokočín TR19,3819,0319,382014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Krokočín TR19,3819,0319,382014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Poštorná BV--19,542015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Poštorná BV19,5618,8019,562013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kobylí BV19,6318,1619,632013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nesvačilka BO18,9119,7919,792013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Tvrdonice BV19,8219,3919,822013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Tvrdonice BV--19,842015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Poštorná BV18,5219,8919,892018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Rokytno PA19,8919,5419,892017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Zahnašovice KM19,9719,3619,972017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Zahnašovice KM19,9719,6319,972017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nové Bránice BO19,6920,1320,132013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Lanžhot BV20,0320,1320,132014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Lanžhot BV20,0320,1320,132014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Lanžhot BV20,0320,1320,132014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Miroslav ZN19,3420,2620,262018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Skrochovice OP19,5020,5820,582017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Skrochovice OP19,5020,5820,582017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Špičky PR20,6120,3520,612017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Špičky PR20,6120,3520,612017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lanžhot BV20,7121,1121,112013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Lanžhot BV--21,932015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Tvrdonice BV20,8321,9821,982019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Vítonice ZN21,1022,1522,152016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Vítonice ZN21,1022,1522,152016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Poštorná BV21,0222,1722,172017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Poštorná BV21,0222,1722,172017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Tvrdonice BV19,4222,7122,712014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Tvrdonice BV19,4222,7122,712014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Tvrdonice BV19,4222,7122,712014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Poštorná BV23,9923,1723,992016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Poštorná BV23,9923,1723,992016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Chrášťany LT22,1624,0524,052016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Chrášťany LT22,1624,0524,052016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Kobylí BV21,9524,3724,372016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kobylí BV21,9524,3724,372016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Nevcehle JI17,3824,6724,672016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Nevcehle JI17,3824,6724,672016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Pravčice BKM24,7825,1725,172017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Pravčice KM24,7825,1725,172017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Myštěves HK25,4125,9525,952016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Myštěves HK25,4125,9525,952016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Moutnice BO33,4330,0433,432018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Lanžhot BV48,6249,7449,742019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Benešov u Semil SMNPNPNP2017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/12 Pasohlávky, BV,
BHL
2009/05/30 Pasohlávky, BV,
BHL
2010/08/07 Pasohlávky, BV,
BHL
2012/08/04 Pasohlávky,
BHL
2013/07/20 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
-
2013/07/20 Pasohlávky, Travnatý povrch, základna tartan
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2014/08/16 Pasohlávky - hřiště, O pohár starosty obce
GPHO
2015/07/12 Pasohlávky, Pohár
BHL
2015/07/12 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR
BHL
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/06/04 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2. kolo BHL
BHL
2017/06/04 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/02 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2.kolo BHL
BHL
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
2019/05/11 Pasohlávky, fotbalové hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky I.kolo BHL-M+Ž+DOR
BHL
2019/05/12 Pasohlávky, Pasohlávský superpohár
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga