Areál Flídr s.r.o Široký Důl 2018 - Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018

Liga: -
Místo: Široký Důl
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 27. 10. 2018 08:30
Kontakt:   SDH Široký Důl
Telefon:  737785812

Začátek rezervace: 27. 10. 2018 08:30
Konec rezervace: 27. 10. 2018 08:30
Začátek tipování:  27. 10. 2018 20:00
Konec hlasování: 27. 10. 2018 00:00
Zadal: Jakub Paulíček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/278229889437634/

Poznámka pořadatele

FLÍDR s.r.o. Široký Důl
&
Sbor dobrovolných hasičů Široký Důl
si Vás dovolují pozvat na

XX. ročník recesní soutěže
”O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2018” v požárním útoku 

který se koná v sobotu 27.10 2018 v 8,30 hod.

Organizační zabezpečení soutěže

Místo konání: areál firmy FLÍDR s.r.o. Široký Důl 

Kategorie: muži, ženy

Časový harmonogram: do 8,00 hod – presence, startovní pořadí sestavuje pořadatel podle telefonických přihlášek. Startovní listina bude zveřejněna a aktualizována na www.firesport.eu a na facebooové stránce soutěže.
od 8,30 hod – recesní zahájení soutěže
ihned po skončení recesního zahájení - požární útoky - ženy
cca 11:30 požární útoky - muži
Vyhlášení výsledků proběhne do 30 min po skončení posledního útoku mužů.

Rezervace pořadí: Je možná pouze telefonicky a to na telefonním čísle +420721699655. Rezervovat místo si můžete od 9.9 2018 od 13:00 až do naplnění kapacity závodu cca 200 družstev. Dřívější hovory nebudou akceptovány. Po naplnění kapacity dojde k vypnutí telefonního čísla jako informace že už je plno. Jeden volající může zaregistrovat pouze jedno družstvo !!! Bez výjimek. Automaticky budou přidělena startovní čísla 10. nejlepším mužským družstvům a 5. nejlepším ženským družstvům družstvům z minulého ročníku 2017. Místa nejsou přenosná startovat musí vždy daný tým. Daná družstva, mající účast na základě výsledků z minulého ročníku, pouze zaplatí startovné (případě oznámí pořadateli úmysl nestartovat) do uzávěrky startovného. Ve startovní listině bude rezervováno 20 míst pro zahraniční družstva a 30 míst jako divoké karty pořadatele. Startovní pořadí sestavuje vždy pořadatel, místa si nejde vybrat a informace o pořadí na startu bude pouze orientační.

Dráhy: soutěž bude probíhat ze dvou základen, očíslování drah bude provedeno losem před
zahájením soutěže. Povrch asfaltový s odtokem vody

Časomíra: elektronická, se zobrazením na světelné tabuli – SDH Lubná – Pavel Uher

Startovné: Vzhledem k obrovskému zájmu soutěžních družstev je systém přihlašování
takový, že se každé soutěžní družstvo nejdříve zaregistruje na telefonním čísle +420721699655, kde mu bude potvrzeno přihlášení (případně obdrží divokou kartu). Následně zašle každý zaregistrovaný tým startovné 500Kč na účet 279173979/0300 a do zprávy pro příjemce jasně napíše tým, za který zálohu na startovné platí (např. sdh siroky dul muzi A). Jiná platba (hotovost, poukázka) nebude akceptována. Uzávěrka plateb bude 5. 10. 2018. Týmy, které do této doby nezaplatí startovné, budou ze startovní listiny vyškrtnuty. Startovné zahraničních družstev bude placeno hotově v CZK při presenci.

Pojištění: soutěž je pojištěna u HVP. Soutěžící jsou pojištěni na základě členství v SH ČMS.
Přetlakový ventil bude k dispozici na základě vyžádání vedoucího soutěžního družstva.

Pravidla soutěže:
Požární útok dle Směrnic hasičských sportovních soutěží a pravidel Extraligy ČR – muži i ženy 2 hadice B.
Provádí se na sklopné terče přes otvor 50 mm.
Hadice: plošné měření šířky-C min 65mm – průměr 42 mm , B min 100 mm - bude měřeno před zahájením útoku.
Délka hadic -20m+/-1m – bude měřena libovolná hadice po skončení útoku.
Doba přípravy základny - 3 minuty, tým se může připravovat hned po odpojení hadice B ze stroje předchozího družstva, čas běží od sundání stroje ze základny.
Mezi ozuby koncovek musí projít arch papíru.
Zvláštní podmínky: Soutěžící může nastoupit ve své kategorii pouze v jednom požárním útoku, tj. nemůže nastoupit ve vlastním druhém, ani v dalším cizím týmu. V případě startu dvou týmů z jednoho sboru musí nastoupit všech 14 soutěžících k označení. Výjimky-např. v případě pozdního příjezdu se nepovolují.
Odlišnost od Směrnic hasičských sportovních soutěží - Použití přetlakového ventilu není povinné - odlišnost od l. 48,odst.4. Přetlakový ventil B , nastavený na max. tlak 1,2 MPa pro případné použití zajistí pořadatel. 

Ceny: 
Na závěrečném vyhlášení bude ohodnoceno 15. nejlepších družstev mužů a 10 nejlepších družstev žen. Opět budou připraveny hodnotné ceny od generálního partnera akce firmy Flídr s.r.o v hodnotě cca 70000Kč. 
Jako bonus vyplaceny odměny pro nejlepší družstva. (30000Kč)
Muži Ženy
1 - 10000 1 - 5000
2 - 5000 2 - 3000
3 - 3000 3 - 1000
4 - 2000
5 - 1000

Každý tým, který odběhne svůj požární útok má nárok na balíček k 20. ročníku soutěže, který obdrží ihned po skončení soutěže před vyhlášením. Vyhlašované týmy obdrží balíček v rámci vyhlášení (15m+10ž)




V průběhu soutěže bude probíhat soutěž 
II. ročník - Otevřené Mistrovství Evropy v nalévačce
Pravidla: Soutěží dvoučlenná družstva, na základně bude připraven jednotný stroj, savice na opření koše a hadice na opření savice. 2ks savic a koš vlastní. Savice ke stroji bude našroubována na stroj. Při pokusu zespoda se savice může dotýkat země. Měřeno elektronickou časomírou se zobrazením na displeji. Na vývodu B ze stroje bude připojena fotobuňka, která sepne čas družstva. Savice nemusí být sešroubovány. Možnost použití vlastního přechodu. Koš se nesmí vytáhnout z vody dříve než dojde k sepnutí času a spoj savic nemůže být při pokusu zvednut nad úroveň osy čerpadla. 
Na tuto soutěž se nemusí zájemci přihlašovat a presence bude probíhat souběžně se závodem na vedlejší dráze. Závodit mohou i závodníci mimo startovní listinu hlavního závodu.
Začátek: cca 9:30
Kategorie: muži, ženy
Startovné 50kč za dva pokusy.
Čas na 2. pokusy: 3. minuty - Měří se 3 minuty od postavení stroje do vyhovujícího postavení. 
První tři družstva v obou kategoriích obdrží medaile a věcné ceny.
Vítězové budou titulováni jako Mistři Evropy
Start bude umožněn pouze závodníkům, kteří mají trvalé bydliště v Evropě a nebudou pod vlivem alkoholu.

Případné dotazy: tel. 737785812 e-mail : jakub.paulicek@seznam.cz

Nashledanou s Vámi se těší pořadatelé ze „Širocka“


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-dul-9930.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široký Důl SYHonza Adamec
22Oldřiš SYHonza Adamec
33Hartmanice SYHonza Adamec
44Desná SYHonza Adamec
55Zderaz CRHonza Adamec
66Malovice BNHonza Adamec
77Vrbno pod Pradědem BRHonza Adamec
88Ratiboř VSHonza Adamec
99Srubec CBHonza Adamec
1010Domamyslice PVHonza Adamec
1111Lanšperk UOHonza Adamec
1212Chyjice JCHonza Adamec
1313Horní Třešňovec UOHonza Adamec
1414Hostětín UHHonza Adamec
1515Tvrdonice BVHonza Adamec
1616Křížkový Újezdec PHHonza Adamec
1717Zbožnov CRHonza Adamec
1818Choltice PAHonza Adamec
1919Pšánky HKHonza Adamec
2020Míchov BKHonza Adamec
2121Karolín KMHonza Adamec
2222Únětice 1911 PJHonza Adamec
2323Ludéřov OLHonza Adamec
2424Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
2525Smidary HKHonza Adamec
2626Vrbice KAHonza Adamec
2727Pavlice ZNHonza Adamec
2828Čikov TRHonza Adamec
2929Trnava TRHonza Adamec
3030Olešná HBHonza Adamec
3131Nevcehle JIHonza Adamec
3232Plumlov PVHonza Adamec
3333Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3434Zahorčice STHonza Adamec
3535Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
3636Velké Hoštice OPHonza Adamec
3737Oponešice TRHonza Adamec
3838Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
3939Bašnice JCHonza Adamec
4040Lavičky ZRHonza Adamec
4141Mladoňovice TRHonza Adamec
4242Stupné PBHonza Adamec
4343Zbora PUHonza Adamec
4444-  Polny Kesov-Honza Adamec
4545Vysoká Štola KVHonza Adamec
4646Malá Bytča BYHonza Adamec
4747Kyselica DSHonza Adamec
4848Poruba PRHonza Adamec
4949Ďurďové PBHonza Adamec
5050Žakovce KKHonza Adamec
5151-  Eko spoil Spišská Stará Ves-Honza Adamec
5252Nižné Ružbachy SLHonza Adamec
5353Bystrá BRHonza Adamec
5454Bratislava BAHonza Adamec
5555Radimovice LIHonza Adamec
5656Ruskovce BNHonza Adamec
5757-  KL Auto Jasenové-Honza Adamec
5858Rokytov BJHonza Adamec
5959-  Ihriště-Honza Adamec
6060Kamenná Poruba ZAHonza Adamec
6161-  Relov-Honza Adamec
6262Brumov BZLHonza Adamec
6363Nedašova Lhota ZLHonza Adamec
6464Babice VSHonza Adamec
6565Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
6666Krotějov TAHonza Adamec
6767Moravany PAHonza Adamec
6868Vysoké Pole ZLHonza Adamec
6969Hrabůvka PRHonza Adamec
7070Sychotín BKHonza Adamec
7171Trnov RKHonza Adamec
7272Sedlčany PBHonza Adamec
7373Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
7474Jaronice CBHonza Adamec
7575Valdice JCHonza Adamec
7676Morkovice KMHonza Adamec
7777Záchlumí UOHonza Adamec
7878Ráječek SUHonza Adamec
7979Netín CirkusZRHonza Adamec
8080Mysločovice ZLHonza Adamec
8181Malá Skála JNHonza Adamec
8282Špičky PRHonza Adamec
8383Hodějice VYHonza Adamec
8484Jezeřany-Maršovice JezeřanyZNHonza Adamec
8585Pavlov SUHonza Adamec
8686Tatobity SMHonza Adamec
8787Oprechtice FMHonza Adamec
8888Francova Lhota VSHonza Adamec
8989Chvalovice ZNHonza Adamec
9090Jirkov JNHonza Adamec
9191Olešnice XOLHonza Adamec
9292Žebnice PSHonza Adamec
9393Vrchoslavice PVHonza Adamec
9494Kuřim BBOHonza Adamec
9595Krásná Ves MBHonza Adamec
9696Telecí SYHonza Adamec
9797Chrastavec SYHonza Adamec
9898Perálec CRHonza Adamec
9999Český Rudolec JHHonza Adamec
100100Sádek SYHonza Adamec
101101Květná SYHonza Adamec
102102Skrýchov u Malšic TAHonza Adamec
103103Pátek NBHonza Adamec
104104Čelechovice na Hané PVHonza Adamec
105105Zderaz CCRHonza Adamec
106106Hlubyně PBHonza Adamec
107107Králíky UOHonza Adamec
108108Svinov OVHonza Adamec
109109Měrotín OLHonza Adamec
110110Louky ZLHonza Adamec
111111-  Dolní Lhota-Honza Adamec
112112Třebín LipíCBHonza Adamec
113113Dehtín KTHonza Adamec
114114Náměšť na Hané OLHonza Adamec
115115Libkova Voda PEHonza Adamec
116116Úněšov PSHonza Adamec
117117Dobřínsko ZNHonza Adamec
118118Proskovice BOVHonza Adamec
119119Dubenec TUHonza Adamec
120120-  Stradouň-Honza Adamec
121121Košťálov SMHonza Adamec
122122Zhoř u Tábora TAHonza Adamec
123123Vrbice BKAHonza Adamec
124124Oplot PJHonza Adamec
125125Chotěmice TAHonza Adamec
126126Dolní Němčice JHHonza Adamec
127127Zderaz BCRHonza Adamec
128128Kotenčice PBHonza Adamec
129129Jabloňany BKHonza Adamec
130130Lukov ZLHonza Adamec
131131Nevšová ZLHonza Adamec
132132Slapy TAHonza Adamec
133133Velká nad Veličkou HOHonza Adamec
134134Čeperka NPAHonza Adamec
135135Žirovnice PEHonza Adamec
136136Velké Hamry JNHonza Adamec
137137Novosedly STHonza Adamec
138138Vranovice PBHonza Adamec
139139Jílové u Držkova JNHonza Adamec
140140Bohuslavice NAHonza Adamec
141141Bílý Potok JEHonza Adamec
142142Letohrad - Orlice BUOHonza Adamec
143143Štítary DOHonza Adamec
144144Benešov u Semil SMHonza Adamec
145145Chrást PBHonza Adamec
146146Oprechtice DOHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrobice ExplosiaPAHonza Adamec
22Kamenec u Poličky SYHonza Adamec
33Desná SYHonza Adamec
44Nedvězí SYHonza Adamec
55Sádek SYHonza Adamec
66Dětkovice VYHonza Adamec
77Malovice BNHonza Adamec
88Olešnice OLHonza Adamec
99Svinov OVHonza Adamec
1010Pravčice BKMHonza Adamec
1111Bílovice PVHonza Adamec
1212Chotíkov PSHonza Adamec
1313Špičky PRHonza Adamec
1414Myštěves HKHonza Adamec
1515Malá Skála BJNHonza Adamec
1616Černovice BKHonza Adamec
1717Nedašova Lhota ZLHonza Adamec
1818Radíkov PRHonza Adamec
1919Libuň JCHonza Adamec
2020Sloup PZHonza Adamec
2121Stará Říše JIHonza Adamec
2222Skrochovice OPHonza Adamec
2323-  Děžerice-Honza Adamec
2424-  Janik Fire Team-Honza Adamec
2525-  Spišský Švortok-Honza Adamec
2626Spišská Sobota PPHonza Adamec
2727-  Ihriště-Honza Adamec
2828Malé Šenkvice PKHonza Adamec
2929Dulov ILHonza Adamec
3030Nosice PUHonza Adamec
3131Polomka BRHonza Adamec
3232Bratislava  - JarovceBAHonza Adamec
3333Dvorníky nad Váhom HCHonza Adamec
3434Sychotín BKHonza Adamec
3535Morkovice KMHonza Adamec
3636Hostašovice NJHonza Adamec
3737Hrdějovice BCBHonza Adamec
3838Hodějice VYHonza Adamec
3939Nová Dědina OLHonza Adamec
4040Radslavice VYHonza Adamec
4141Chrášťany LTHonza Adamec
4242Dražovice VYHonza Adamec
4343Slapy TAHonza Adamec
4444Maršíkov SUHonza Adamec
4545Vlachovice ZLHonza Adamec
4646Košťálov SMHonza Adamec
4747Dvorce TAHonza Adamec
4848Katusice MBHonza Adamec
4949Kamenec u Poličky BSYHonza Adamec
5050Vrbno pod Pradědem BRHonza Adamec
5151Křížkový Újezdec PHHonza Adamec
5252Chotěmice TAHonza Adamec
5353Dolní Libina SUHonza Adamec
5454Cholina OLHonza Adamec
5555Hlubyně PBHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pavlice TT13,5813,8513,852019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Míchov BK13,8713,3413,872019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hodějice VY13,9214,1014,102019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladoňovice TR14,1113,3214,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Renmotor Jinolice JC13,7814,1414,142019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8914,2814,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Únětice 1911 APJ14,0714,3214,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad - Kunčice BUO14,3214,3014,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tatobity SM14,3314,1114,332019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vrbice AKA14,0414,3414,342017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Trnava TR14,3514,0414,352018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Janovice BR14,3713,8014,372019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad - Kunčice Letohrad BUO13,9514,4114,412013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mladcová ZL14,0114,4214,422013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Smidary HK14,4314,1914,432018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Podvysoká CA14,4413,9114,442013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Revúčka RA14,2314,4414,442015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Smidary HK14,4514,1714,452017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Tatobity SM13,9814,4614,462018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Letohrad - Kunčice BUO14,4613,7914,462017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bratislava - JarovceBA14,4714,1414,472018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ludéřov OL14,2514,4814,482017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ráječek SU14,4814,2614,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Trnov RK14,4214,4814,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zbora PU14,4914,2914,492016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zbožnov CR13,9914,5214,522019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Plumlov PV14,3214,5414,542015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Francova Lhota VS14,4814,5514,552019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Únětice 1911 PJ14,1914,5614,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,5613,5114,562019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Olešnice OL14,5614,3914,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Čechtín TR13,6514,5714,572019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vysoké Pole ZL14,5814,5814,582017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lavičky ZR14,2614,5914,592016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dešná BJH14,5914,5314,592019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Malá Bytča BY14,5414,5914,592018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lavičky ZR14,6013,9514,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nižné Ružbachy SL14,4314,6014,602016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Krasonice JI14,6114,0614,612017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bašnice JC14,2614,6114,612018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Háj TR14,4114,6114,612019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Olešná HB13,9714,6214,622019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Brumov AZL14,3214,6314,632013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kyselica DS14,1014,6414,642019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Drahňovice BN14,1214,6414,642019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Žebnice PS14,4514,6514,652018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Pasohlávky BO14,5014,6614,662017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pavlice TT14,2614,6614,662018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Oprechtice FM14,6813,9214,682013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dehtín KT14,0014,6814,682019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Benetice TR14,6814,3814,682016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Benetice TR14,5714,6814,682012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Krásná Ves MB14,4714,6814,682017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Letohrad - Kunčice BUO14,7014,3314,702018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Svinov AOV14,7014,6914,702013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Oprechtice FM14,7114,5814,712018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Bašnice JC14,7114,2114,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Želetava TR14,7114,6714,712014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nevšová AZL14,5214,7214,722019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Zbora PU14,7214,6414,722014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bílovice PV14,4814,7214,722016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Zbožnov CR14,6614,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Ďurďové PB14,4214,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Hrabůvka PR13,7014,7314,732019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Vysoké Pole ZL14,7014,7414,742014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  - Frydštejn-13,7214,7514,752019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Olešná HB14,1714,7514,752016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  - Zaturčie-14,2414,7614,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,7614,7514,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Plinkout OL14,7614,5714,762014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Dehtín KT14,5614,7614,762017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Dešná JH14,7714,5814,772017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Babice VS14,6214,7714,772019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Zahnašovice KM13,8814,7714,772019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Kamenice nad Lipou PE14,7814,5814,782019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Oldřiš SY14,6214,7814,782018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Cholina OL14,8014,7614,802013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Zbora APU14,8114,5814,812012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Velké Hoštice OP14,6814,8114,812017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Sloup PZ14,8114,7114,812015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Olšovec PR14,7114,8214,822013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Brumov BZL14,8314,5714,832016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrobice ExplosiaPA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO16,4816,7616,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bartovice AOV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nedašova Lhota ZL17,0916,6817,092019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sychotín BBK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasice PV17,1115,9317,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nedvězí SY17,1617,1617,162019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Renmotor Jinolice JC17,3216,8417,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malá Skála BJN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  - Biacovce-17,6716,5217,672019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chotíkov PS17,6817,0517,682019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hrobice PA17,7117,2417,712019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dětkovice PV15,4917,7317,732019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Katusice MB17,2317,7517,752018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jarovce BA17,7617,0317,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nosice PU16,8417,7617,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Krásná Ves MB17,7716,7217,772016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krásná Ves MB17,8217,6417,822017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chrášťany LT17,8416,9017,842014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chrášťany LT17,8617,2317,862012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Lesnice SU17,8617,8417,862019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kamenec u Poličky SY17,4717,8917,892017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Radslavice VY17,9017,7617,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Desná SY17,9717,5917,972018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chrášťany LT17,9916,8617,992016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sychotín BK17,4918,0018,002013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dolní Libina SU18,0217,9118,022019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Benešov u Semil SM17,5218,0218,022012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Krásná Ves MB17,4418,0818,082014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Radonín TR17,5218,1118,112012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sychotín BK18,1416,6018,142014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nedvězí SY18,1517,7118,152016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Stará Říše JI16,4518,1718,172017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Oldřiš SY18,0018,1918,192016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Rychlov KM18,2116,8518,212016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Otaslavice PV17,9018,2218,222012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Myštěves HK17,9418,2318,232018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kunovice VS17,6118,2418,242012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nedvězí SY18,2617,0218,262018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Svinov OV18,0218,2718,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Špičky PR17,3218,2818,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Krasice PV18,1718,2818,282017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Libňatov TU18,3018,1918,302016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Pěnčín PV18,3017,5618,302019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Sloup PZ18,3218,0018,322014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0018,3318,332017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Pravčice BKM17,5318,3718,372018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Daměnice BBN17,9718,3818,382014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pravčice KM17,7918,3918,392013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dvorce TA18,4017,4118,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bartovice BOV18,0218,4118,412012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Štítary DO17,7818,4318,432017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Libňatov TU18,1018,4618,462015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Vlachovice ZL17,2918,4818,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Zahnašovice KM18,5118,3118,512015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Pustkovec OV18,5418,0918,542014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Letohrad - Kunčice UO18,5517,1218,552014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Oprechtice FM18,5816,7418,582014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Radíkov PR18,6017,0818,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Dražovice VY18,6118,1518,612019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Košťálov SM17,4318,6318,632016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Chotěmice TA18,7217,6818,722019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Nosice PU18,7518,4018,752014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dvorce TA18,7618,1718,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Zahnašovice KM17,9618,7718,772019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  - Ihriště-18,7818,2618,782017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Spišská Sobota PP18,5718,8018,802016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Jeřmanice LI18,8417,1418,842019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nepomuky UO18,8517,4718,852016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Hartmanice SY18,8318,8518,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Malá Skála BJN18,8517,9618,852015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Dolní Libina SU17,7218,8518,852018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Polička ASY18,8118,8618,862016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bartovice OV18,8918,6018,892014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Pustkovec OV18,3018,9018,902016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Turčianske Teplice TR18,9017,0518,902015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Malá Skála JN18,6018,9218,922012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Malá Skála BJN18,9418,7518,942013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Pravčice KM18,9617,8018,962015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Ždírec nad Doubravou HB17,3618,9718,972012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Hrobice PA18,9817,8118,982015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Hlubyně PB19,0018,4419,002019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nedvězí SY18,6319,0219,022017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže
OLSY
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga