Únětice 2019 - O pohár SDH Únětice

Liga: ZČHL
Místo: Únětice 1911
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 08. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Balvín Zdeněk
Telefon:  +420 721 021 660

Začátek rezervace: 26. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 08. 09. 2019 10:00
Začátek tipování:  08. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 08. 09. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

konec srpna


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-unetice-9977.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahorčice STBaďa
22Hrabice PTTlumič
33Žebnice PSHonza Adamec
44Dehtín KTHonza Adamec
55Únětice 1911 PJHonza Adamec
66Zahorčice KTJosef Kolář
77Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
88Chrást PBHonza Adamec
99Nevřeň PSHonza Adamec
1010Horní Lukavice  PJHonza Adamec
1111Horní Kamenice DOHonza Adamec
1212Štichovice PSHonza Adamec
1313Bezdědovice STJosef Motyka
1414Chotíkov PSJiří Staněk
1515Stýskaly PSVáclav Švíka
1616* Únětice 1911 "B"-Ondřej Kail
1717Mokrouše PJSDH Mokrouše
1818Želčany PJVáclav Kasl
1919Oprechtice sport teamDOVáclav Pejsar
2020Štítary DOMiroslav Žáček
2121Úněšov PSMiloslav Pytlik
2222Vranovice PekloPBStanda Strnad
2323Bolkov PJduchy tom
2424Štěnovický Borek PJJan Albl
2525Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
2626Drahkov MužiPJAdam Bína
2727Robčice PJRadek Růt
2828Útušice PJZdeněk Dědek
2929Novosedly STBohuslav Chval
3030Štěnovický Borek BPJJan Albl
3133Nevcehle JIMiroslav Jelínek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Hlubyně PBDana Hrzalová
44Hradec PJHonza Adamec
55Úněšov PSHonza Adamec
66Štichovice PSHonza Adamec
77Horní Lukavice PJDaniela
88Želčany PJVáclav Kasl
99Štítary DODenis Balounová
1010Strýčkovice DOMarika Součková
1111Chotíkov PSMonča
1220Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APJ16,5116,4216,512019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST16,3116,5516,552019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice 1911 PJ16,6116,7316,732014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Novosedly ST16,1216,7916,792019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Únětice 1911 PJ16,5316,7916,792016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Únětice 1911 PJ16,5316,7916,792016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chrást DraciPB16,9516,4116,952015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Horní Lukavice PJ16,9816,8216,982014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Lukavice PJ16,8117,0417,042019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dehtín KT16,6517,1117,112016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Lukavice PJ17,0417,1817,182015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horní Lukavice PJ17,1817,1117,182016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dehtín KT16,6917,2017,202017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žebnice PS17,3217,1817,322014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chrást PB17,4417,1917,442016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vranovice PB17,4717,3517,472019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dehtín KT17,5017,0217,502015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kalenice ST16,7617,5017,502015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nišovice ST17,5217,3717,522016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Poděvousy DO17,5817,2517,582016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Novosedly ST17,6416,9117,642017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Doubravice u Volyně ST17,6617,5617,662016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bolkov PJ17,4617,7117,712014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vřeskovice KT17,7217,0017,722015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chrást PB17,7617,7217,762017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žebnice PS17,3617,7717,772019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kalenice ST17,7917,5417,792016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Líchovy PB17,5517,7917,792017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kalenice ST17,7917,5417,792016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Sloup PZ17,8617,6717,862016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Radětice PB17,7417,9117,912017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Kornatice RO17,2917,9317,932014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Mokrouše PJ17,9517,7317,952017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Robčice PJ17,9917,9217,992019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Štichovice PS18,0318,0418,042014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Poděvousy DO17,5618,0618,062014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Poděvousy DO18,2317,7718,232017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Mokrouše PJ18,2517,8718,252016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Úherce PS18,2818,1218,282015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Kamenice DO17,6618,3018,302014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Dehtín KT18,4317,5118,432019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Nevřeň PS18,1318,4318,432016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Mochtín KT18,4517,8118,452019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Útušice PJ18,4818,2918,482017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Robčice PJ18,5117,6918,512014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Štichovice PS18,5817,1918,582015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Štichovice PS18,4418,6018,602016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Štítary DO17,2018,6718,672019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Jaronice CB18,5818,8318,832016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Žebnice PS17,8218,9018,902017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bolkov PJ18,4618,9718,972017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Zahorčice ST18,9319,0119,012015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bolkov PJ19,0918,4619,092015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Obora PS18,9519,1319,132016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Horní Kamenice DO18,7219,1419,142019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Robčice PJ18,6919,2519,252015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Horní Lukavice PJ17,3619,3319,332017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Chrást PB17,3919,3519,352019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Bolkov PJ17,9119,3619,362019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Štěnovický Borek PJ18,0119,3619,362016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Obora PS17,9319,3719,372017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Žákava PJ18,0819,4019,402014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Štichovice PS18,4319,5819,582019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Štěnovický Borek PJ19,6118,9819,612015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Útušice PJ19,6218,7319,622016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Obora PS17,9319,6719,672015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Štěnovický Borek PJ19,7019,1319,702017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Seč PJ19,5519,7419,742014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Dehtín KT19,8517,9919,852014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Nevřeň PS17,3320,0520,052017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Úherce PS20,0719,3820,072017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bolkov PJ20,2319,5820,232016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Úněšov PS19,9420,6320,632017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Úněšov PS19,4120,7520,752019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Útušice PJ20,8819,9720,882014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Přechovice ST19,3920,9420,942016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Horní Kamenice DO21,2031,3121,312015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Štěnovický Borek PJ21,5518,6721,552014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chotíkov PS21,4921,6421,642016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Vřeskovice KT21,9420,3721,942016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Drahkov PJ19,6822,0322,032019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Nevřeň PS22,0320,9422,032014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Robčice PJ23,2324,1924,192016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Zálesí PJ23,9124,3824,382014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bezdědovice ST24,5618,3524,562016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Horní Kamenice DO25,5825,3325,582016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Kalenice ST26,4725,4626,472017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Útušice PJ25,4727,5927,592019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Útušice PJ28,5128,6628,662015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Želčany PJ29,8530,7430,742019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Obora PS34,1531,0834,152014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Chrást DraciPB34,7534,5034,752014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Žákava PJ40,9839,9740,982015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Žebnice PS--NP2015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Zahorčice STNPNPNP2016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Horosedly PTNPNPNP2016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Bezdědovice ST18,93NPNP2019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Příšov PS28,7729,64NP2016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Bezděkov pod Třemšínem PB-16,11NP2015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Horní Kamenice DONP17,71NP2017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/09/06 Únětice, Západočeská hasičská liga Únětice
ZČHL
2015/08/08 Únětice, Upřesníme později
ZČHL
2016/06/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2016/06/05 Unětice, Unětice (ZČHL + ŠHL)
ŠHL
2017/05/27 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2019/09/07 Areál u koupaliště, Únětický polonoční závod na 2B
-
2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/09 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga