Choceňské Předměstí v roce 2019

Rok:

    Muži  Ženy Starší žáci   Dorostenci
ID FireSport:   188247
Okres:   Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Souřadnice:   49°57*11*N,16°10*14*E
PSČ:  566 01

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
HÁJKOVÁ Andrea 2019/03/23 Jablonec FSCR 13,17 26 0
Hájková Andrea 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 13,40 26 0
Janďourek Tomáš 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 13,87 85 0
KŘÍŽOVÁ Darina 2019/03/23 Jablonec FSCR 13,92 51 0
Křížová Darina 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 14,22 60 0
KUBÍK Jiří 2019/03/23 Jablonec FSCR 15,09 70 0
Kubík Jiří 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 14,90 99 0
SUSSER Sebastián 2019/03/23 Jablonec FSCR 17,77 153 0
Susser Sebastián 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 17,05 110 0
ŠIMEK Filip 2019/03/23 Jablonec FSCR 15,30 77 0
Šimek Filip 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 15,00 120 0
Vincenc Ondřej 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 15,49 132 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


Fire Sport

Tým: Choceňské Předměstí HÁJKOVÁ Andrea, nejlepěí čas: 13,17 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Choceňské Předměstí Hájková Andrea, nejlepěí čas: 13,40 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Choceňské Předměstí Janďourek Tomáš, nejlepěí čas: 13,87 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Choceňské Předměstí KŘÍŽOVÁ Darina, nejlepěí čas: 13,92 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Choceňské Předměstí Křížová Darina, nejlepěí čas: 14,22 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Choceňské Předměstí KUBÍK Jiří, nejlepěí čas: 15,09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Choceňské Předměstí Kubík Jiří, nejlepěí čas: 14,90 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Choceňské Předměstí SUSSER Sebastián, nejlepěí čas: 17,77 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Choceňské Předměstí Susser Sebastián, nejlepěí čas: 17,05 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Choceňské Předměstí ŠIMEK Filip, nejlepěí čas: 15,30 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Choceňské Předměstí Šimek Filip, nejlepěí čas: 15,00 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Choceňské Předměstí Vincenc Ondřej, nejlepěí čas: 15,49 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Komentáře