Bratřejov 2019 - O putovní pohár starosty SDH

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 08. 2019 12:00
Kontakt:   Dušan Kopečný
Telefon:  732 739 745
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mirošov ZL 17,58 17,58 17,29
2.  Hradčovice UH 17,78 17,78 17,95
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludslavice KM 17,94 17,94 17,43
4.  Vrbětice ZL 17,97 17,97 17,30
5.  Mladcová ZL 18,04 17,76 18,04
6.  Bratřejov ZL 18,61 18,61 18,04
7.  Hostišová ZL 19,66 19,66 19,01
8.  Lukov ZL 19,68 18,68 18,33
9.  Velký Ořechov B ZL 19,70 17,23 19,70
10.  Louky ZL 21,67 21,67 19,31
11.  Nevšová B ZL 21,74 21,74 18,83
12.  Ublo ZL 21,88 21,04 21,88
13.  Nedašov ZL 23,76 23,76 20,53
14.  Bratřejov B ZL 24,52 24,52 21,03
15.  Mysločovice ZL NP NP NP
15.  Velký Ořechov C ZL NP NP 16,75
15.  Křekov ZL NP NP NP
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Brusné KM NP NP NP
15.  Vésky B UH NP 18,63 NP
15.  Nevšová ZL NP NP 18,13
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Přílepy KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bojkovice UH 17,53 17,53 17,52
2.  Velký Ořechov ZL 17,83 17,80 17,83
3.  Bílovice UH 18,04 18,04 17,99
4.  Vlachovice ZL 18,39 17,46 18,39
5.  Holešov KM 18,73 18,73 16,63
6.  Tečovice ZL 18,90 18,90 18,11
7.  Bratřejov ZL 19,74 18,24 19,74
8.  Bratřejov B ZL 20,15 18,67 20,15
9.  Popov ZL 21,76 21,76 19,38
10.  Bohuslavice u Zlína ZL 23,74 23,74 18,93
11.  Ublo ZL 23,95 23,95 23,75

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tečovice ZL 18,51 17,91 18,51
2.  Bratřejov ZL 20,06 19,08 20,06
3.  Bílovice UH 20,55 19,68 20,55
4.  Martinice KM 20,84 20,84 20,22
5.  - Napamal - 21,26 21,26 20,65
6.  Lhota ZL 24,11 24,11 22,84
7.  Míkovice UH 28,36 28,36 26,21
8.  Pohořelice ZL 60,81 60,81 60,77

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčovice UH 15,93 15,38 15,93
2.  Vrbka KM 16,70 16,70 16,69
3.  Lechotice KM 17,36 15,83 17,36
4.  - Racteč - 18,17 17,56 18,17
5.  - Napamal - 18,80 18,80 17,38
6.  Dřevohostice PR 20,84 20,84 18,63
7.  Lukov ZL 22,30 22,30 20,05
8.  Míkovice UH 24,33 24,33 23,24
9.  Nevšová ZL 35,78 35,78 34,89
10.  Valašská Polanka VS 46,97 29,81 46,97
11.  Žeranovice KM NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ublo ZL 17,43 17,05 17,43
2.  Louky ZL 18,06 16,83 18,06
3.  Ublo B ZL 24,33 19,81 24,33
4.  Pozděchov VS 25,40 26,40 15,67

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Bojkovice UH17,5317,5217,532019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Velký Ořechov ZL17,8017,8317,832019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bílovice UH18,0417,9918,042019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Vlachovice ZL17,4618,3918,392019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Holešov KM18,7316,6318,732019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Tečovice ZL18,9018,1118,902019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bratřejov ZL18,2419,7419,742019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bratřejov B ZL18,6720,1520,152019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Popov ZL21,7619,3821,762019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bohuslavice u Zlína ZL23,7418,9323,742019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Ublo ZL23,9523,7523,952019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/08/11 Bratřejov, O putovní pohár starosty SDH
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře