České Budějovice, 100m 2014 - MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2014

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 28. 06. 2014 09:00
Kontakt:   Ing. Jan Aulický vedoucí ÚORHS
Telefon: 
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Juřinka Jan GÁŠEK VS 15,76 16,26 15,76
2.  Zbožnov Martin LIDMILA CR 15,97 16,44 15,97
3.  Lhenice Tomáš Vlček TP 16,26 17,52 16,26
4.  Kunovice Jakub Těšický VS 16,61 16,61 NP
5.  Tuř Martin HAVLÍK JC 16,73 17,38 16,73
6.  Zbožnov Jiří ŠKODNÝ CR 16,74 17,39 16,74
7.  Juřinka Radek CHMELA VS 16,78 17,83 16,78
7.  Dehtín Michal BULÍN KT 16,78 18,21 16,78
7.  Tuř Jan ZAHŘÍVAL JC 16,78 17,46 16,78
10.  Příštpo Vojtěch TOMŠÍČEK TR 16,79 17,24 16,79
11.  Juřinka Jaromír BURDA VS 16,83 19,56 16,83
12.  Tuř Dušan IKER JC 16,85 17,51 16,85
13.  Frýdek Miroslav ARVAI FM 16,86 17,38 16,86
14.  Tuř Ondřej BAJER JC 16,88 17,63 16,88
15.  Dehtín Petr Grassl KT 16,90 16,90 17,24
16.  Otročín Marek Váňa KV 16,96 17,76 16,96
17.  Zbožnov Josef MLÁDEK CR 16,97 22,35 16,97
18.  Juřinka Martin KOŇAŘÍK VS 17,06 17,83 17,06
19.  Zbožnov Jan FLÍDR CR 17,07 17,07 NP
20.  Michálkovice Richard SVAČINA OV 17,09 17,60 NP
21.  Petrovice Petr Kováč BK 17,11 NP 17,11
21.  Líchovy Petr Jansky PB 17,11 18,15 17,11
23.  Líchovy Jakub Čermák PB 17,15 17,85 17,15
23.  Zbožnov Václav DIVOŠ CR 17,15 17,42 17,15
25.  Frýdek Šimon KUDRNA FM 17,17 17,17 NP
26.  Velenka David Samek NB 17,19 17,70 17,19
27.  Karlinky Vojtěch RŮŽIČKA LI 17,21 21,02 17,21
28.  Frýdek Viliam ŠTINČÍK FM 17,30 17,30 NP
29.  Líchovy Radek Míka PB 17,34 17,96 17,34
30.  Dehtín Luboš Tůma KT 17,38 17,38 18,89
31.  Bludov Jan Biskup SU 17,40 17,40 NP
31.  Frýdek Lukáš Tabach FM 17,40 NP 17,40
33.  Dalovy Milan Vondrák BN 17,45 22,09 21,05
33.  Líchovy Jaroslav Říha PB 17,45 17,97 17,45
35.  Tuř Pavel SLOVÁK JC 17,46 17,46 32,03
36.  Dehtín Dominik Soukup KT 17,52 20,02 17,52
37.  Dalovy Jan Kuneš BN 17,53 18,70 17,53
38.  Frýdek Jan VYVIAL FM 17,54 19,31 17,54
38.  Tuř Jakub POSPÍŠIL JC 17,54 18,43 17,54
40.  Pikov Lukáš TEJNOR TA 17,62 17,62 NP
41.  Juřinka Tomáš SKALKA VS 17,64 17,93 17,64
42.  Mistřín Tomáš URBÁNEK HO 17,66 17,66 NP
43.  Líchovy Filip Prinz PB 17,78 18,55 17,78
44.  Frýdek Vladimír Dužík FM 17,80 19,17 17,80
45.  Mistřín Martin GRUBER HO 17,81 17,81 23,15
45.  Příštpo Jakub PROCHÁZKA TR 17,81 18,02 17,81
47.  Juřinka Libor BURDA VS 17,82 18,37 17,82
48.  Mistřín Vojtěch MARADA HO 17,83 19,46 17,83
49.  Líchovy Štěpán Plavec PB 17,87 17,94 17,87
50.  Dehtín Pavel Sloup KT 17,93 17,93 NP
51.  Zbožnov Jan MLEJNEK CR 17,94 18,31 17,94
52.  Dehtín Jan Kolář KT 17,96 18,06 17,96
53.  Bludov Jiří Vénos SU 18,00 18,71 18,00
54.  Příštpo Radek NECHVÁTAL TR 18,01 NP 18,01
55.  Tuř Michal GIERLOWSKI JC 18,04 18,04 NP
56.  Kvasiny Lukáš Kroupa RK 18,07 18,07 NP
57.  Frýdek Roman ŠTĚPÁN FM 18,08 21,03 18,08
58.  Dalovy David Nesvorný BN 18,09 18,33 18,09
59.  Zbožnov Jaromír LIDMILA CR 18,17 18,17 NP
60.  Zbožnov Pavel TRUNEC CR 18,20 18,20 NP
61.  Dehtín Jiří Herian KT 18,23 18,51 18,23
62.  Bludov Michal Kukla SU 18,27 18,27 20,87
63.  Karlinky Michal PAPAGA LI 18,30 18,30 NP
64.  Hlinsko David Pražan CR 18,31 18,82 18,31
65.  Mistřín Dušan HRADSKÝ HO 18,36 NP 18,36
66.  Pikov Pavel SMETANA TA 18,39 18,39 NP
66.  Otročín Michal Diviš KV 18,39 18,39 NP
68.  Hlinsko Lukáš HYNEK CR 18,44 18,44 20,14
69.  Císařov Radoslav BEDNÁŘ PR 18,47 19,10 18,47
70.  Císařov Jakub VOJTEK PR 18,48 18,48 18,66
71.  Dehtín David Kváč KT 18,50 19,21 18,50
72.  Hlinsko Martin RYBENSKÝ CR 18,51 NP 18,51
73.  Otročín Michal Horňáček KV 18,54 18,54 NP
73.  Pikov Jan VAVŘÍK TA 18,54 18,54 NP
75.  Příštpo Petr UNGER TR 18,57 18,98 18,57
76.  Bludov Tomáš Weidinger SU 18,63 18,63 18,79
77.  Lhenice Pavel Novák TP 18,69 19,13 18,69
78.  Zličín Ondřej Wolf AB 18,70 19,20 18,70
79.  Bludov Miroslav Hél SU 18,81 22,66 18,81
80.  Mistřín David VÝLET HO 18,85 18,85 NP
81.  Pikov Jaroslav HOLUB TA 18,86 18,86 22,44
82.  Hlinsko Jiří UNČOVSKÝ CR 18,87 18,98 18,87
82.  Císařov Aleš PĚKNÍK PR 18,87 19,14 18,87
84.  Tuř Jakub JIROUŠ JC 18,90 NP 18,90
85.  Bludov Martin Mach SU 18,92 19,11 18,92
85.  Zličín Ondřej Hruška AB 18,92 19,18 18,92
87.  Pikov Jan SRNEC TA 18,93 NP 18,93
88.  Mistřín Petr MARADA HO 18,95 23,64 18,95
88.  Otročín Vladimír Diviš KV 18,95 20,75 18,95
90.  Mistřín Dominik HAJNÝ HO 18,97 19,93 18,97
90.  Pikov Jan MAZANÝ TA 18,97 19,19 18,97
92.  Karlinky Jakub STEJSKAL LI 18,99 19,92 18,99
93.  Líchovy Marek Švec PB 19,03 19,03 19,60
94.  Mistřín Vojtěch BEZUCHA HO 19,04 20,71 19,04
95.  Příštpo Matyáš PETR TR 19,08 19,08 NP
96.  Otročín Martin Strašil KV 19,11 19,11 20,36
97.  Císařov Jakub MACEK PR 19,15 19,15 NP
98.  Bludov Petr LAŠTŮVKA SU 19,16 19,59 19,16
99.  Pikov Jakub TOMEČEK TA 19,23 19,23 22,42
100.  Otročín Vladimír Hudec KV 19,24 19,24 NP
101.  Juřinka Lukáš VALLA VS 19,26 19,26 NP
102.  Karlinky Ladislav STEJSKAL LI 19,48 19,48 22,07
103.  Pikov Petr PECLINOVSKÝ TA 19,51 NP 19,51
103.  Dalovy František Tichý BN 19,51 19,51 NP
105.  Lhenice Ondra Dedecius TP 19,57 19,57 19,57
105.  Otročín Roman Hazmuka KV 19,57 19,80 19,57
107.  Dalovy Vojtěch Vondrák BN 19,70 19,70 22,88
108.  Příštpo Oldřich ADAM TR 19,72 19,72 19,92
109.  Lhenice Michal Beneš TP 19,79 20,29 19,79
110.  Bludov Martin Sobotka SU 19,82 19,82 31,67
111.  Karlinky Jiří BRÁZDA LI 19,84 19,84 NP
111.  Otročín Jiří Tichý KV 19,84 20,59 19,84
113.  Hlinsko Vojtěch CHMELÍK CR 19,91 20,78 19,91
114.  Zličín Jan Růžička AB 19,95 56,90 20,21
115.  Zličín Ondřej Brabenec AB 19,97 19,97 22,63
116.  Dalovy Vojtěch Valošek BN 19,98 NP 19,98
117.  Císařov Martin BEDNÁŘ PR 20,06 20,06 NP
118.  Zličín Martin JELÍNEK AB 20,08 20,08 20,46
118.  Příštpo Michal ROUŠ TR 20,08 NP 20,08
120.  Zličín Petr Vltavský AB 20,12 20,12 NP
121.  Hlinsko Dominik BĚLSKÝ CR 20,17 20,17 NP
122.  Karlinky Marek NEUMANN LI 20,18 20,18 NP
123.  Císařov Adam ŠIMEČEK PR 20,25 22,99 20,25
124.  Císařov Tomáš PŘIKRYL PR 20,31 20,31 23,08
125.  Lhenice Jan PAKOSTA TP 20,45 NP 20,45
126.  Císařov Bronislav KOSEK PR 20,80 22,09 20,80
127.  Karlinky Robert MAREK LI 20,99 20,99 21,50
127.  Lhenice Lukáš Heinrich TP 20,99 20,99 NP
129.  Hlinsko Marek Kadlec CR 21,03 21,28 21,06
130.  Dalovy Jan Tichý BN 21,15 21,15 22,52
131.  Dalovy Miroslav Pekárek BN 21,31 21,31 21,47
132.  Líchovy Marek Janoušek PB 22,16 22,16 NP
133.  Zličín Václav Donát AB 22,20 22,20 NP
134.  Lhenice Marek Dedecius TP 22,70 NP 22,70
135.  Karlinky Jiří KOKTA LI 22,99 22,99 23,65
136.  Hlinsko Michael POSPÍŠIL CR 25,76 25,76 NP
137.  Frýdek Matěj KRAYZEL FM 27,55 27,55 NP
138.  Kvasiny Lukáš Kroupa RK 42,45 NP 42,45
139.  Zličín Vojtěch Jiráček AB NP NP NP
139.  Příštpo Lukáš MÍČA TR NP NP NP
139.  Lhenice Roman Vyskočil TP NP NP NP
139.  Juřinka Zdeněk GUT VS NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Milotice nad Bečvou Alžběta FRYDRYCHOVÁ PR - - -
1.  Miroslav Linda DAŇHELOVÁ ZN - - -

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ostrava Pavel KRPEC, HZS Moravskoslezského kraje ( 67 ) OV 15,70 19,50 15,70
2.  Czech ( Česko ) Jakub PĚKNÝ, HZS Ústeckého kraje ( 75 ) - 15,87 16,41 15,87
3.  Czech ( Česko ) Radek ŠUBA, HZS Zlínského kraje ( 17 ) - 15,96 16,19 15,96
4.  Ostrava David DOPIRÁK, HZS Moravskoslezského kraje ( 62 ) OV 15,99 16,54 15,99
5.  Czech ( Česko ) Petr MAŘAN, HZS Královéhradeckého kraje ( 114 ) - 16,00 16,38 16,00
6.  Czech ( Česko ) Martin STUCHLÍK, HZS kraje Vysočina ( 57 ) - 16,34 16,34 NP
7.  Czech ( Česko ) Jindřich HARASIMOVIČ, HZS Plzeňského kraje ( 140 ) - 16,42 16,67 16,42
8.  Ostrava Jakub ARVAI, HZS Moravskoslezského kraje ( 63 ) OV 16,44 16,44 NP
9.  Czech ( Česko ) Jakub PAULÍČEK, HZS Královéhradeckého kraje ( 119 - 16,48 16,48 34,98
10.  Czech ( Česko ) Václav NOVOTNÝ, HZS Královéhradeckého kraje ( 118 - 16,52 16,52 NP
11.  Czech ( Česko ) Pavel HNÍZDIL, HZS kraje Vysočina ( 52 ) - 16,54 17,04 16,54
12.  Czech ( Česko ) Pavel PAVLÍČEK, HZS Plzeňského kraje ( 133 ) - 16,56 16,93 16,56
12.  Czech ( Česko ) Milan NETRVAL, HZS Plzeňského kraje ( 138 ) - 16,56 16,56 NP
14.  Ostrava Kamil BEZRUČ, HZS Moravskoslezského kraje ( 61 ) OV 16,57 16,90 16,57
15.  Ostrava Adam VONDRA, HZS Moravskoslezského kraje ( 70 ) OV 16,58 16,58 NP
16.  Czech ( Česko ) Jiří VOLF, HZS Královéhradeckého kraje ( 113 ) - 16,59 16,59 NP
17.  Czech ( Česko ) Martin ROHÁČ, HZS Plzeňského kraje ( 131 ) - 16,60 17,01 16,60
18.  Czech ( Česko ) Stanislav PAULÍČEK, HZS Královéhradeckého kraje ( - 16,70 16,70 NP
19.  Czech ( Česko ) Vladislav FILIP, HZS Středočeského kraje ( 122 ) - 16,72 17,41 16,72
20.  Czech ( Česko ) Marek PAVELKA, HZS Zlínského kraje ( 14 ) - 16,74 17,11 16,74
21.  Czech ( Česko ) Ivan PĚNČA, HZS Jihočeského kraje ( 150 ) - 16,76 17,47 16,76
22.  Czech ( Česko ) Jan KLOUČEK, HZS Královéhradeckého kraje ( 115 ) - 16,82 17,46 16,82
23.  Czech ( Česko ) Vlastimil ŽÁK, HZS Plzeňského kraje ( 137 ) - 16,83 16,83 NP
24.  Czech ( Česko ) Jan VRÁBLÍK, HZS Zlínského kraje ( 13 ) - 16,89 16,89 NP
25.  Czech ( Česko ) Kamil KRÁLIK, HZS Královéhradeckého kraje ( 117 ) - 16,90 16,90 NP
26.  Czech ( Česko ) Jaroslav HRDLIČKA, HZS Plzeňského kraje ( 136 ) - 16,99 16,99 NP
26.  Czech ( Česko ) Tomáš HOSPR, HZS Plzeňského kraje ( 135 ) - 16,99 16,99 NP
28.  Czech ( Česko ) Tomáš DANĚK, HZS hlavního města Prahy ( 7 ) - 17,00 17,07 17,00
29.  Czech ( Česko ) Radovan BLUDSKÝ, HZS Královéhradeckého kraje ( 112 - 17,05 17,40 17,05
30.  Czech ( Česko ) Lukáš FLACH, HZS Pardubického kraje ( 45 ) - 17,12 NP 17,12
31.  Ostrava Pavel MAŇAS, HZS Moravskoslezského kraje ( 66 ) OV 17,13 17,13 17,78
32.  Czech ( Česko ) Lukáš HONS, HZS kraje Vysočina ( 54 ) - 17,15 17,20 17,15
33.  Czech ( Česko ) Petr VACULÍN, HZS Zlínského kraje ( 18 ) - 17,17 17,79 17,17
34.  Czech ( Česko ) Petr KUCHAŘÍK, HZS Zlínského kraje ( 15 ) - 17,18 19,15 17,18
35.  Czech ( Česko ) Luboš NAVRKAL, HZS kraje Vysočina ( 56 ) - 17,19 17,93 17,19
36.  Ostrava Ondřej KUBALA, HZS Moravskoslezského kraje ( 69 ) OV 17,20 19,06 17,20
37.  Ostrava Karel RYL, HZS Moravskoslezského kraje ( 65 ) OV 17,21 17,21 NP
38.  Czech ( Česko ) Josef KADARA, HZS Jihomoravského kraje ( 36 ) - 17,24 20,56 17,24
39.  Czech ( Česko ) Jaroslav ZHOŘ, HZS Jihomoravského kraje ( 39 ) - 17,25 17,25 21,72
39.  Czech ( Česko ) Luděk OTÝPKA, HZS Zlínského kraje ( 16 ) - 17,25 18,89 17,25
41.  Czech ( Česko ) Marek TYKAL, HZS Zlínského kraje ( 11 ) - 17,27 17,27 20,76
42.  Czech ( Česko ) Jan ŠINDELKA, HZS Olomouckého kraje ( 100 ) - 17,29 19,95 17,29
43.  Czech ( Česko ) Jiří ŠKAROUPKA, HZS Jihomoravského kraje ( 37 ) - 17,31 19,16 17,31
44.  Czech ( Česko ) Jan HOPP, HZS hlavního města Prahy ( 9 ) - 17,34 17,34 25,46
44.  Czech ( Česko ) Martin BÍLEK, HZS Jihomoravského kraje ( 32 ) - 17,34 17,34 21,90
46.  Czech ( Česko ) Vojtěch FILA, HZS kraje Vysočina ( 55 ) - 17,35 17,54 17,35
47.  Czech ( Česko ) Jan JEŽEK, HZS Jihočeského kraje ( 147 ) - 17,42 18,91 17,42
47.  Czech ( Česko ) Radek BÁRTA, HZS Středočeského kraje ( 129 ) - 17,42 17,64 17,42
49.  Czech ( Česko ) Petr KYNĚRA, HZS Zlínského kraje ( 12 ) - 17,46 NP 17,46
49.  Czech ( Česko ) Petr KORÁBEČNÝ, HZS podniku DEZA, a.s. ( 106 ) - 17,46 17,46 NP
51.  Czech ( Česko ) Martin KLIMEŠ, HZS kraje Vysočina ( 59 ) - 17,47 19,90 17,47
52.  Czech ( Česko ) Marek BIA, HZS Olomouckého kraje ( 98 ) - 17,59 19,44 17,59
53.  Czech ( Česko ) Jiří MAREŠ, HZS Olomouckého kraje ( 95 ) - 17,65 17,65 NP
53.  Czech ( Česko ) Lukáš NOVOTNÝ, HZS Středočeského kraje ( 121 ) - 17,65 17,65 NP
55.  Czech ( Česko ) Pavel KUBÁT, HZS kraje Vysočina ( 51 ) - 17,67 20,42 17,67
56.  Czech ( Česko ) David SOMOL, HZS Ústeckého kraje ( 74 ) - 17,72 17,72 NP
57.  Czech ( Česko ) Josef BUCHTA, HZS Olomouckého kraje ( 99 ) - 17,73 18,39 17,73
58.  Czech ( Česko ) Martin KULHAVÝ, HZS Libereckého kraje ( 26 ) - 17,79 17,79 17,94
59.  Czech ( Česko ) Josef VLACH, HZS Středočeského kraje ( 127 ) - 17,82 17,91 17,82
60.  Czech ( Česko ) Milan TŮMA, HZS Středočeského kraje ( 124 ) - 17,84 17,84 NP
61.  Czech ( Česko ) Václav ŠEINER, HZS Ústeckého kraje ( 73 ) - 17,86 17,86 NP
62.  Czech ( Česko ) Jaroslav ŽITNÝ, HZS Olomouckého kraje ( 92 ) - 17,88 17,88 NP
63.  Czech ( Česko ) Jan FINDA, HZS Ústeckého kraje ( 76 ) - 17,93 NP 17,93
64.  Czech ( Česko ) Michal DOKTOR, HZS Jihočeského kraje ( 145 ) - 17,94 18,15 17,94
64.  Czech ( Česko ) Pavel JANŮ, HZS Jihočeského kraje ( 149 ) - 17,94 NP 17,94
66.  Czech ( Česko ) Radim ŠVEHLA, HZS Jihočeského kraje ( 142 ) - 17,95 17,95 NP
67.  Czech ( Česko ) Petr MIŘÁTSKÝ, HZS hlavního města Prahy ( 8 ) - 18,02 18,02 NP
68.  Czech ( Česko ) Milan ČADA, HZS Jihočeského kraje ( 141 ) - 18,04 18,09 18,04
69.  Czech ( Česko ) Radim ŠVEJDA, HZS hlavního města Prahy ( 3 ) - 18,09 18,40 18,09
70.  Czech ( Česko ) Jindřich STÝBLO, HZS hlavního města Prahy ( 5 ) - 18,10 18,59 18,10
71.  Czech ( Česko ) Václav ŘÍHA, HZS Středočeského kraje ( 123 ) - 18,12 18,30 18,12
72.  Czech ( Česko ) Miroslav FERDAN, HZS Jihočeského kraje ( 144 ) - 18,26 18,26 NP
73.  Czech ( Česko ) Radim ČECH, HZS Jihomoravského kraje ( 34 ) - 18,30 18,39 18,30
74.  Czech ( Česko ) Jan MATĚJKA, HZS Pardubického kraje ( 47 ) - 18,42 18,42 NP
75.  Czech ( Česko ) Lukáš VANÍČEK, HZS Libereckého kraje ( 21 ) - 18,71 19,36 18,71
75.  Czech ( Česko ) Jiří KARAS, HZS Karlovarského kraje ( 81 ) - 18,71 18,71 24,18
77.  Czech ( Česko ) Radim ŠKAŘUPA, HZS podniku DEZA, a.s. ( 108 ) - 18,72 19,28 18,72
77.  Czech ( Česko ) Pavel BERNHAUER, HZS Olomouckého kraje ( 97 ) - 18,72 18,72 18,76
79.  Czech ( Česko ) Patrik BĚLSKÝ, HZS Pardubického kraje ( 50 ) - 18,75 18,75 NP
80.  Czech ( Česko ) Michal ČERNOVSKÝ, HZS Jihočeského kraje ( 143 ) - 18,77 18,94 18,77
80.  Czech ( Česko ) Ladislav STÁREK, HZS Ústeckého kraje ( 72 ) - 18,77 18,77 NP
82.  Czech ( Česko ) Aleš NAVRÁTIL, HZS podniku DEZA, a.s. ( 101 ) - 18,79 19,52 18,79
83.  Czech ( Česko ) Michal ŠÍDA, HZS hlavního města Prahy ( 2 ) - 18,82 19,61 18,82
84.  Czech ( Česko ) Jiří BAUER, HZS Jihomoravského kraje ( 31 ) - 18,90 18,90 NP
85.  Czech ( Česko ) Ladislav VOBEJDA, HZS hlavního města Prahy ( 6 ) - 18,97 18,97 NP
86.  Czech ( Česko ) Zbyněk OSTRÝ, HZS Jihomoravského kraje ( 33 ) - 18,99 18,99 20,87
87.  Czech ( Česko ) Pavel KADLEC, HZS Pardubického kraje ( 44 ) - 19,02 19,83 19,02
87.  Czech ( Česko ) Martin VIKTORA, HZS Středočeského kraje ( 130 ) - 19,02 19,02 NP
89.  Czech ( Česko ) Martin GÁŠEK, HZS podniku DEZA, a.s. ( 105 ) - 19,04 30,57 19,04
90.  Czech ( Česko ) Marek SCHOBER, HZS hlavního města Prahy ( 1 ) - 19,09 19,09 NP
91.  Czech ( Česko ) Karel BEZDĚK, HZS podniku DEZA, a.s. ( 109 ) - 19,16 19,16 NP
92.  Czech ( Česko ) Ondřej KRBEC, HZS Karlovarského kraje ( 87 ) - 19,17 19,61 19,17
93.  Czech ( Česko ) Jan KLIMECKÝ, HZS Olomouckého kraje ( 94 ) - 19,28 19,28 NP
94.  Czech ( Česko ) František KUBÍK, HZS Jihomoravského kraje ( 38 ) - 19,31 28,51 19,31
95.  Czech ( Česko ) Vladimír NOVOTNÝ, HZS Libereckého kraje ( 25 ) - 19,50 21,09 19,50
96.  Czech ( Česko ) Pavel VÁCHA, HZS Ústeckého kraje ( 80 ) - 19,52 NP 19,52
97.  Czech ( Česko ) Radek PIVKO, HZS podniku DEZA, a.s. ( 103 ) - 19,53 21,12 19,53
98.  Czech ( Česko ) Jan KURKA, HZS Pardubického kraje ( 42 ) - 19,63 19,63 NP
99.  Czech ( Česko ) Ondřej HORYCH, HZS Karlovarského kraje ( 82 ) - 19,71 20,26 19,71
100.  Czech ( Česko ) Martin HOVORKA, HZS Ústeckého kraje ( 77 ) - 19,80 19,80 NP
101.  Czech ( Česko ) Lukáš KHÝR, HZS Ústeckého kraje ( 71 ) - 19,89 19,89 NP
101.  Czech ( Česko ) Zdeněk MATYÁSEK, HZS podniku DEZA, a.s. ( 110 ) - 19,89 19,89 NP
103.  Czech ( Česko ) Jakub OTMAR, HZS Libereckého kraje ( 28 ) - 19,90 21,06 19,90
104.  Czech ( Česko ) Petr BÁRTA, HZS Libereckého kraje ( 22 ) - 19,96 19,96 22,05
105.  Czech ( Česko ) Václav BLAŽEK, HZS Olomouckého kraje ( 93 ) - 20,04 20,58 20,04
106.  Czech ( Česko ) Jakub MENŠÍK, HZS Libereckého kraje ( 23 ) - 20,05 20,05 20,16
107.  Czech ( Česko ) Martin KAŠŤÁK, HZS Libereckého kraje ( 27 ) - 20,33 20,33 25,89
108.  Czech ( Česko ) Jan MRÁZEK, HZS Pardubického kraje ( 48 ) - 20,52 20,76 20,52
109.  Czech ( Česko ) Lukáš BEER, HZS Pardubického kraje ( 43 ) - 20,65 20,65 20,86
110.  Czech ( Česko ) Ondřej KOUT, HZS Pardubického kraje ( 41 ) - 20,72 20,72 20,82
111.  Czech ( Česko ) František KUNOVSKÝ, HZS podniku DEZA, a.s. ( 107 ) - 20,73 20,73 NP
112.  Czech ( Česko ) Pavel MAYER, HZS Středočeského kraje ( 128 ) - 21,13 21,13 27,22
113.  Czech ( Česko ) Miloslav POSPĚCH, HZS Karlovarského kraje ( 85 ) - 21,21 21,45 21,21
114.  Czech ( Česko ) Daniel MOTTL, HZS Karlovarského kraje ( 84 ) - 21,38 21,38 NP
115.  Czech ( Česko ) Milan BÍLEK, HZS Karlovarského kraje ( 86 ) - 21,41 21,87 21,41
116.  Czech ( Česko ) Pavel ŠTĚPÁNEK, HZS Libereckého kraje ( 30 ) - 24,34 24,34 NP
117.  Czech ( Česko ) Patrik ŽIŽKA, HZS Karlovarského kraje ( 90 ) - 24,71 NP 24,71
118.  Czech ( Česko ) Petr SMOLÁK, HZS Karlovarského kraje ( 88 ) - NP NP NP
118.  Czech ( Česko ) Michal ČEKAL, HZS kraje Vysočina ( 53 ) - NP NP NP
118.  Czech ( Česko ) Michal JANDA, HZS Plzeňského kraje ( 139 ) - NP NP NP

Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Czech ( Česko ) Petr Mařan - 15,81 - -
2. Czech ( Česko ) Radek Šuba - 21,23 - -
3. Czech ( Česko ) Tomáš Vlček - 30,09 - -
4. Czech ( Česko ) Jakub Pěkný - NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chválenice PJ26,4225,6725,672014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
2. Dolní Měcholupy AB25,8226,7425,822014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
3. Slatiny JC30,4027,1227,122014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
4. Písková Lhota NB31,2027,7727,772014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
5. Miroslav ZN34,4128,0228,022014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
6. Mělčany MHJ BO32,1728,1828,182014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
7. Smrkov TA34,8728,8928,892014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
8. Štěpánov CR31,3429,0729,072014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
9. Michálkovice OV32,8929,1029,102014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
10. Zibohlavy KO31,4329,4929,492014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
11. Komárovice VSNP30,3030,302014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
12. Štipoklasy ČHJ KH33,1830,4130,412014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
13. Milotice nad Bečvou PR33,4430,6630,662014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
14. Hrobce LT41,3831,8731,872014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
15. Poniklá SM53,3633,3633,362014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
16. Útvina KV37,3533,4933,492014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
17. Velké Meziříčí ZR36,7536,5036,502014/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/tZW_mEfJV38

Kód: tZW_mEfJV38



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/09/30 Bupak, CB,
JČHL
2001/09/29 Bupak, CB,
JČHL
2011/06/09 Areál SK na Jiráskově náběží, Pátý závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž
LIVE
2014/06/27 České Budějovice, věž, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2014
MČR
2014/06/28 České Budějovice, 100m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2014
MČR
2014/06/28 České Budějovice 4x100m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2014
MČR
2014/06/29 České Budějovice, útok, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2014
MČR
2015/06/04 České Budějovice, 100 m překážek
-
2015/06/04 České Budějovice, Výstup na věž
-
2016/07/01 České Budějovice, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2016
MČR
2016/07/02 České Budějovice,Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2016
MČR
2016/07/02 České Budějovice, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2016
MČR
2016/07/02 České Budějovice, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2016
MČR
2016/07/03 České Budějovice, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2016
MČR
2016/07/03 České Budějovice, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2016
MČR
2016/07/03 České Budějovice, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2016
MČR
2016/07/04 České Budějovice, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorostu 2016
MČR
2016/07/04 České Budějovice,družstev 100m, Mistrovství České republiky dorostu 2016
MČR
2016/07/05 České Budějovice, Dvojboj, Mistrovství České republiky dorostu 2016
MČR
2016/07/05 České Budějovice, 4x100 m, Mistrovství České republiky dorostu 2016
MČR
2016/07/05 České Budějovice, Požární útok, Mistrovství České republiky dorostu 2016
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře