Horní Třešňovec 2014 - Horňotřešňovský pohár

Liga: Velká cena Ústeckoorlicka
Stránky pořadatele:  http://www.hornitresnovec.cz/zivot-v-obci/hasici/
Kdy: 07. 06. 2014 10:00
Kontakt:   Petr Jirásek
Telefon:  774707602
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Martin Valda

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Kunčice C UO 42,97 - -
2.  Letohrad - Orlice UO 43,39 - -
3.  Bystřec A UO 44,68 - -
4.  Horní Třešňovec A UO 49,27 - -
5.  Lukavice A UO 49,95 - -
6.  Bošín UO 50,37 - -
7.  Mostek UO 58,59 - -
8.  Horní Čermná A UO 58,60 - -
9.  Brandýs nad Orlicí UO 58,71 - -
10.  Lukavice B UO 79,22 - -
11.  Horní Třešňovec B UO 79,23 - -
12.  Horní Čermná B UO 79,24 - -
13.  Bystřec B UO 79,25 - -
14.  Lanšperk UO 90,72 - -
15.  Nepomuky UO 145,50 - -
16.  Dolní Čermná UO 240,00 - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Česká Rybná UO 41,69 - -
2.  Letohrad - Orlice UO 45,18 - -
3.  Letohrad - Červená UO 45,19 - -
4.  Horní Třešňovec UO 64,43 - -
5.  Nepomuky UO 71,28 - -
6.  Dolní Třešňovec UO 71,29 - -
7.  Lanšperk UO 71,30 - -
8.  Horní Čermná UO 71,31 - -
9.  Dlouhá Ves RK 80,41 - -
10.  Bystřec UO 142,17 - -

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Orlice UO 25,23 - -
2.  Letohrad - Kunčice C UO 25,85 - -
3.  Bystřec A UO 26,54 - -
4.  Horní Třešňovec A UO 29,48 - -
5.  Horní Čermná A UO 30,15 - -
6.  Lukavice A UO 30,85 - -
7.  Bošín UO 31,40 - -
8.  Horní Čermná B UO 35,12 - -
9.  Brandýs nad Orlicí UO 38,22 - -
10.  Mostek UO 40,91 - -
11.  Horní Třešňovec B UO 41,56 - -
12.  Bystřec B UO 44,57 - -
13.  Lukavice B UO 58,89 - -
14.  Lanšperk UO 62,36 - -
15.  Nepomuky UO NP - -
15.  Letohrad - Červená B UO NP - -
15.  Dolní Čermná UO NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Česká Rybná UO 17,52 - -
2.  Letohrad - Orlice UO 17,80 - -
3.  Nepomuky UO 18,11 - -
4.  Letohrad - Červená UO 19,34 - -
5.  Horní Třešňovec UO 19,73 - -
6.  Horní Čermná UO 20,58 - -
7.  Dlouhá Ves RK 20,82 - -
8.  Lanšperk UO 21,22 - -
9.  Bystřec UO 22,17 - -
10.  Dolní Třešňovec UO 29,99 - -

Muži kolo soutěže číslo 3, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Kunčice C UO 17,12 17,12 16,60
2.  Mostek UO 17,68 - -
3.  Bystřec A UO 18,14 - -
4.  Letohrad - Orlice UO 18,16 - -
5.  Bošín UO 18,97 - -
6.  Lukavice A UO 19,10 - -
7.  Horní Třešňovec UO 19,79 - -
8.  Lukavice B UO 20,33 - -
9.  Brandýs nad Orlicí UO 20,49 - -
10.  Horní Čermná A UO 21,07 - -
11.  Horní Třešňovec B UO 21,31 - -
12.  Bystřec B UO 23,61 - -
13.  Nepomuky UO 25,50 - -
14.  Lanšperk UO 28,36 - -
15.  Horní Čermná B UO 29,98 - -
16.  Letohrad - Červená B UO 30,19 - -
17.  Dolní Čermná UO NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 3, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Česká Rybná UO 24,17 - -
2.  Dolní Třešňovec UO 25,01 - -
3.  Letohrad - Červená UO 25,40 - -
4.  Letohrad - Orlice UO 27,38 - -
5.  Lanšperk UO 30,19 - -
6.  Horní Třešňovec UO 44,70 - -
7.  Horní Čermná UO 45,16 - -
8.  Nepomuky UO 53,17 - -
9.  Dlouhá Ves RK 59,59 - -
10.  Bystřec UO NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--42,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--43,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--44,682014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Třešňovec AUO--49,272014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukavice AUO--49,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bošín UO--50,372014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--58,592014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--58,602014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brandýs nad Orlicí UO--58,712014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukavice BUO--79,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Třešňovec BUO--79,232014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Čermná BUO--79,242014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec BUO--79,252014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lanšperk UO--90,722014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO--145,502014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Čermná UO--240,002014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Myštěves HK16,1016,4516,452016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO16,5016,1416,502016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO17,0017,0017,002018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Renmotor Jinolice JC17,0215,8717,022019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Letohrad - Orlice UO17,1216,8217,122019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Rokytno PA17,1617,0917,162016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Letohrad - Červená UO17,0917,4817,482019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Vitiněves JC16,8217,4917,492016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dolní Přím HK17,6617,6217,662016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Libuň JC17,5617,8417,842018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hrobice Explosia PA17,6817,8717,872019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Roudnice HK17,9818,1618,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JC18,2017,4618,202016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Roudnice HK17,9718,2118,212016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Letohrad - Kunčice C UO18,2718,0718,272019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dolní Přím HK17,9918,4218,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Horní Třešňovec UO17,7618,5318,532016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice B UO18,5218,5518,552016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Dlouhá Ves RK17,7918,6618,662019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nepomuky UO17,7018,7718,772019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Česká Rybná UO--18,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Horní Třešňovec UO18,5619,0219,022019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hrobice PA19,3019,1919,302018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bystřec UO19,2419,3519,352016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Letohrad - Kunčice B UO18,5919,4419,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Letohrad - Kunčice B UO--19,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nepomuky UO17,7419,6019,602017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Letohrad - Orlice UO18,8419,6419,642017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Letohrad - Červená UO20,0719,9920,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Horní Třešňovec UO20,1619,1620,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Letohrad - Kunčice - Muži

17,12https://youtu.be/lCCCJr68ubY Martin Valda

Letohrad - Orlice - Muži

18,16https://youtu.be/zxIFNIe_p5A Ondřej Matyáš

Letohrad - Orlice - Muži

25,23https://youtu.be/_UHg7A1w6mo Ondřej Matyáš
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/01 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře