Kamenec u Poličky 2014 - Večerní stovka Kamenec u Poličky

Liga: Český pohár Velkopopovického Kozla
Stránky pořadatele: 
Kdy: 09. 08. 2014 12:00
Kontakt:   Petr Šváb
Telefon:  603 874 922
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Valašské Meziříčí Kunovský František VS 15,57 - -
2.  Teplice Pěkný Jakub  TP 15,60 - -
3.  Zbožnov Lidmila Martin CR 15,83 - -
4.  Juřinka Šuba Radek VS 15,98 - -
5.  Karolinka Sklárny Gášek Jan VS 16,02 - -
6.  Ostrava Krpec Pavel OV 16,08 - -
7.  Jablonec nad Jizerou Mládek Josef SM 16,17 - -
8.  Ostrava Dopirák David OV 16,22 - -
9.  Hradec Králové Paulíček Jakub HK 16,32 - -
10.  Francova Lhota Chmela Radek VS 16,45 - -
11.  Kvasiny Kroupa Lukáš RK 16,46 - -
12.  Nepolisy Zhříval Jan HK 16,54 - -
13.  Ústí nad Orlicí Flach Lukáš UO 16,69 - -
14.  Zbožnov Divoš Václav CR 16,71 - -
15.  Juřinka Burda Jaromír VS 16,77 - -
16.  Petrovice kováč Petr BK 16,99 - -
17.  Zlatá Olešnice Havlík Martin JN 17,05 - -
18.  Kostomlátky Zajan Jakub NB 17,08 - -
19.  Ivanovice na Hané Urbánek tomáš VY 17,13 - -
20.  Morašice Škodný Jiří SY 17,26 - -
21.  Nová Ves pod Pleší Jánský petr PB 17,34 - -
22.  Široký Důl Flídr Jan SY 17,37 - -
23.  Těškovice Krayzel Matěj OP 17,38 - -
24.  Rožmitál pod Třemšínem Vachata Jan PB 17,43 - -
25.  Hartmanice Pachovský Petr SY 17,54 - -
26.  Hradec Králové Paulíček Stanislav HK 17,58 - -
27.  Michálkovice Arvai Miroslav OV 17,66 - -
28.  Vilémov Růžička Vojtěch DC 17,69 - -
29.  Obora Barák Ondřej BK 17,73 - -
30.  Kúty Pavelka Jakub SE 17,76 - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Karviná Witoszová Karolína KA 17,28 - -
2.  Velichovky Šubrtová Barbora NA 17,51 - -
3.  Dolní Čermná Marková Markéta UO 17,60 - -
4.  Chválenice Hirmerová Lucie PJ 17,76 - -
5.  Petrovice Janičková Adriana BK 17,84 - -
6.  Poniklá Jiroušová Šárka SM 17,96 - -
7.  Horní Lideč Chovancová Petra VS 18,04 - -
8.  Horní Cerekev Bartošková Kamila PE 18,05 - -
9.  Český Těšín Machalová Veronika KA 18,13 - -
10.  Štěpánov Hrouzková Andrea OL 18,19 - -
11.  Michálkovice Uhrová Kateřina OV 18,27 - -
12.  Písková Lhota Pohanková Lucie NB 18,31 - -
13.  Horní Lánov Honců Natálie TU 18,36 - -
14.  Dolní Bukovsko Tomasková Linda CB 18,40 - -
15.  Kvasiny Kulštejnová Tereza  RK 18,67 - -
16.  Dolní Měcholupy Mikulková Denisa AB 18,78 - -
17.  Bludov Strouhalová Lucie SU 18,89 - -
18.  Petrovice Vašíčková Leona BK 18,95 - -
19.  Poniklá Butulová Dana SM 19,06 - -
20.  Klučov Čiháková Jana KO 19,07 - -
21.  Velichovky Nechanická Aneta  NA 19,18 - -
22.  Michálkovice Bezručová Klára OV 19,19 - -
23.  Dolní Čermná Langrová Lucie UO 19,21 - -
24.  Dolní Měcholupy Horynová Magdalena AB 19,33 - -
25.  Ondřejov Davídková Šárka PH 19,39 - -
26.  Kúty Bolfová Erika SE 19,43 - -
27.  Bozkov Kafková Lucie SM 19,53 - -
28.  Jevíčko Skácelová Lucie SY 19,73 - -
29.  Morkovice Jarošová Adéla KM 19,77 - -
30.  Štěnovický Borek Marešová Monika PJ 19,88 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Široký Důl ASY16,2316,4916,492019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Míchov BK16,6616,4316,662019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zderaz CCR16,0416,8016,802019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zderaz ACR16,9316,6416,932019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Perálec CR17,0617,0917,092019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sádek AOP17,1717,2717,272019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Široký Důl BSY17,3217,4817,482019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Radíkov PR--17,741998/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jevíčko SY17,8017,8117,812019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Přívrat UO17,4218,0118,012019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nedvězí SY17,5018,2318,232019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Petrovice TR--18,281999/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Oldřišov OP18,1718,3118,312019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pomezí BSY18,3318,1718,332019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Hartmanice SY17,9418,3418,342019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Opatovice PR--18,521999/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mikulovice TR--18,711999/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Radimovice LI--18,761998/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Vacenovice HO--18,831999/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stradouň UO18,8816,9418,882019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Karolinka VS--19,111999/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mistřice UH--19,121999/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Velké Hoštice OP--19,211999/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Čechtín TR--19,231998/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Přibyslavice TR--19,371999/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Opatovice PR--19,381998/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Jeleni UO--19,561999/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Karolinka VS--19,591998/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Nová Ves OV--19,671999/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hranice PR--19,741999/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Skřivánek  15 ** 18 08.08.2014 20:44
 Michal Matějíček  15 ** 6 08.08.2014 16:30
 Petr Kropáč  15 ** 0 08.08.2014 07:28
 Jan Zahradník  15 ** 0 09.08.2014 09:42


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Skřivánek  17 ** 11 08.08.2014 20:45
 Petr Kropáč  17 ** 5 08.08.2014 07:29
 Michal Matějíček  17 ** 0 08.08.2014 16:30
 Jan Zahradník  17 ** 0 09.08.2014 09:42

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/18 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
1997/08/17 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
1998/08/15 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
1999/08/15 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
2003/08/16 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2004/08/14 Kamenec u Poličky, SY, Večerni stovka
ČP
2005/08/13 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2006/08/12 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2007/08/11 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2008/08/09 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2009/08/08 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2010/08/07 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2011/08/06 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2013/08/10 Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2014/08/09 Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2014/08/10 Kamenec u Poličky, O pohár starosty obce Kamenec u Poličky
-
2015/08/15 Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2015/08/16 Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec
-
2016/08/13 Kamenec, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2018/08/11 Kamenec, Večerní stovka Kamenec u Poličky
FSCR
2018/08/12 Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec
FSCR
2019/08/11 Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře