Letohrad - Orlice 2018 - Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 28. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Jaroslav Motl
Telefon:  731 726 683
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešná HB 16,24 16,01 16,24
2.  Trnava TR 16,26 16,26 16,09
3.  Letohrad - Kunčice B UO 16,69 16,69 16,68
4.  Velké Hoštice OP 16,81 16,51 16,81
5.  Zahorčice ST 17,00 16,42 17,00
6.  Mladoňovice TR 17,07 17,07 16,01
7.  Plumlov PV 17,25 17,16 17,25
8.  Lavičky ZR 17,33 17,33 16,35
9.  Radostín nad Oslavou ZR 17,42 17,42 16,81
10.  Letohrad - Jeleni UO 17,49 16,84 17,49
11.  Zlatá Olešnice JN 17,66 17,66 17,51
12.  Krasonice JI 17,80 17,80 17,04
13.  Moravany PA 17,85 17,11 17,85
14.  Pasohlávky BO 17,95 17,95 17,24
15.  Pšánky HK 18,01 17,18 18,01
16.  Vřesovice HO 18,60 18,48 18,60
17.  Bašnice JC NP - -
17.  Zeměchy LN NP - -
17.  Nevcehle JI NP - -
17.  Kunemil HB NP - -
17.  Petrovice B TR NP - -
17.  Letohrad - Orlice B UO NP - -
17.  Krotějov TA NP - -
17.  Oponešice TR NP - -
17.  Renmotor Jinolice JC NP - -
17.  Letohrad - Kunčice D UO NP - -
17.  Bezděkov pod Třemšínem PB NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Skrochovice OP 16,29 16,01 16,29
2.  Sloup PZ 16,60 16,50 16,60
3.  Hrobice Explosia PA 16,70 16,70 16,40
4.  Letohrad - Orlice UO 16,89 16,89 16,66
5.  Košťálov SM 17,36 17,36 16,26
6.  Libuň JC 17,86 17,86 16,95
7.  Dvorce TA 17,91 17,91 17,64
8.  Stará Říše JI 18,18 18,18 17,68
9.  Dlouhá Ves RK 18,29 16,62 18,29
10.  Letohrad - Červená UO 19,69 19,69 18,18
11.  Katusice MB 19,98 18,95 19,98
12.  Trnov RK 34,93 34,93 34,59
13.  Nepomuky UO 41,17 40,84 41,17
14.  Malé Hoštice OP NP - -
14.  Olešná HB NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Letohrad - Kunčice A UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hrobice Explosia PA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Myštěves HK16,7315,9716,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Myštěves HK16,7315,9816,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Česká Bělá HB16,6216,8216,822019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Žák  16,18 19 22.07.2018 19:25
 Tlumič  16,15 16 26.07.2018 17:38
 Honza Adamec  16,15 16 26.07.2018 05:56
 Radek Staněk  16,14 15 25.07.2018 14:40
 Lukáš Brtník  16,12 13 27.07.2018 23:20
 Bohuslav Chval  16,11 12 23.07.2018 13:21
 Lukáš Vaculík  16,10 11 28.07.2018 09:48
 Michal Matějíček  16,08 9 27.07.2018 11:52


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16,54 0 27.07.2018 11:53
 Tlumič  16,70 0 26.07.2018 17:44
 Radek Staněk  16,82 0 25.07.2018 14:40
 Lukáš Vaculík  16,82 0 28.07.2018 09:48
 Lukáš Brtník  16,83 0 27.07.2018 23:20
 Lukáš Žák  16,89 0 22.07.2018 19:25
 Bohuslav Chval  16,93 0 23.07.2018 13:21
 Honza Adamec  17,00 0 26.07.2018 05:57

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Olešná - Muži

16,24https://youtu.be/0-I--9MlTUs Pavel Kos

Radostín nad Oslavou - Muži

17,42https://youtu.be/s7H6dmPNwG4 Tomáš Láznička
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře