Nedašova Lhota 2015 - Pohárová soutěž ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 09. 2015 12:30
Kontakt:   Jaroslav Kostka
Telefon:  605 112 854
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Brumov B ZL 14,16 14,16 13,89
2.  Vrbětice ZL 14,49 14,32 14,49
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Stupné PB 14,63 - -
4.  Hradčovice UH 14,83 14,83 14,75
5.  Mladcová ZL 14,94 14,54 14,94
6.  Štítná nad Vláří ZL 14,97 1,49 14,97
7.  Zahnašovice KM 15,00 14,85 15,00
8.  Mirošov ZL 15,33 15,17 15,33
9.  Vésky UH 15,38 15,13 15,38
10.  Vésky B UH 15,43 15,05 15,43
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Nosice PU 15,59 14,89 15,59
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Lidečko VS 15,65 14,76 15,65
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Zbora PU 15,67 15,67 14,95
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Visolaje PU 15,70 15,70 14,92
15.  Nedašova Lhota ZL 15,75 15,75 15,47
16.  Nedašov ZL 15,94 15,94 15,69
17.  Bratřejov ZL 16,19 16,19 14,46
17.  Poteč ZL 16,19 15,51 16,19
19.  Šarovy ZL 16,55 16,55 15,79
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Valašská Polanka VS 16,57 16,57 15,83
21.  Martinice KM 16,88 16,88 16,87
22.  Mysločovice ZL 17,12 15,59 17,12
23. Výsledek se nepočítá do ligy  Hostětín UH 17,15 17,16 17,15
24.  Zádveřice ZL 17,36 17,36 16,08
25. Výsledek se nepočítá do ligy  Valašské Příkazy VS 18,23 18,23 17,64
26.  Křekov ZL 18,65 18,51 18,65
27.  Jestřabí ZL 20,91 18,31 20,91
28. Výsledek se nepočítá do ligy  Mikušovce pri Pruskom IL 22,33 22,33 24,68
29. Výsledek se nepočítá do ligy  Kvašov PU 22,38 22,38 21,76
30.  Velký Ořechov B ZL 25,05 25,05 25,04
31.  Slavičín ZL 27,81 21,54 27,81
32.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL NP NP NP
32.  Velký Ořechov C ZL NP NP NP
32.  Nevšová ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nedašova Lhota ZL 18,45 18,45 16,92
2.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 18,64 18,64 18,32
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Nosice PU 18,69 18,69 17,70
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Kvašov PU 19,11 19,10 19,11
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Mostište PU 19,11 18,68 19,11
6.  Malenovice ZL 19,45 19,02 19,45
7.  Velký Ořechov ZL 20,57 19,52 20,57
8.  Hřivínův Újezd ZL 21,45 21,05 21,45
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Mikušovce pri Pruskom IL 21,78 18,24 21,78
10.  Machová ZL 22,35 22,35 19,28
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Valašské Příkazy VS 24,53 23,32 24,53
12.  Bratřejov ZL 33,96 33,96 33,56

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malenovice ZL 18,73 18,38 18,73
2.  Kaňovice ZL 18,74 18,34 18,74
3.  Bohuslavice u Zlína ZL 19,06 18,83 19,06
4.  Sazovice ZL 20,34 19,87 20,34
5.  Racková ZL 20,51 20,51 19,00
6.  Lhota ZL 20,69 20,69 19,39
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Kvašov PU 21,84 21,84 18,66
8.  Machová ZL 22,86 22,75 22,86
9.  Valašské Příkazy VS 26,28 22,28 26,28

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mysločovice ZL 16,93 16,93 16,75
2.  Zádveřice ZL 17,06 17,06 16,69
3.  Sazovice ZL 17,76 17,61 17,76
4.  Valašské Příkazy VS 18,57 18,05 18,57
5.  Návojná ZL 25,75 25,19 25,75

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Brumov BZL14,1613,8914,162015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Brumov BZL14,3014,3314,332014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vrbětice ZL14,3214,4914,492015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vrbětice ZL14,5314,4114,532014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stupné PB--14,632015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nosice PU14,6014,6414,642016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hradčovice UH14,6114,6914,692017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mikušovce pri Pruskom IL14,7714,6014,772014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Štítná nad Vláří ZL14,7814,7214,782016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hradčovice UH14,8314,7514,832015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Brumov BZL13,9414,8514,852017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Valašské Příkazy VS14,8714,8014,872017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lidečko VS14,8814,5614,882016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lidečko VS14,9114,8314,912017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Brumov BZL14,9214,0714,922016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mladcová ZL14,5414,9414,942015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Štítná nad Vláří ZL1,4914,9714,972015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahnašovice KM14,8515,0015,002015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nedašova Lhota ZL15,0014,5315,002016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Beluša PU15,0114,7615,012014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Brumov BZL15,0314,6815,032013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mirošov ZL15,0414,1515,042016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vésky UH15,0715,0215,072013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Velký Ořechov CZL14,8715,0915,092017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vrbětice ZL15,0914,4915,092017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vysoké Pole ZL14,9815,0915,092017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mladcová ZL14,7615,1015,102017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lidečko VS15,1214,8615,122013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Zbora BPU14,9515,1415,142014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nedašova Lhota ZL15,1514,6115,152017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nedašova Lhota ZL17,0816,1617,082017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nedašova Lhota ZL16,9817,2117,212016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nosice PU17,6517,6317,652014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bojkovice UH17,1817,7017,702017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Kvašov PU17,4417,8917,892017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bratřejov ZL18,0517,8418,052017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Slušovice ZL17,3818,0918,092017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Velký Ořechov ZL17,8418,1318,132017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nosice PU18,4418,3318,442013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nedašova Lhota ZL18,4516,9218,452015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Vlachovice ZL17,3318,5518,552017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Mikušovce pri Pruskom IL17,3418,5518,552014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Vysoké Pole ZL17,4818,6218,622017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dubková PU18,3118,6318,632014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL18,6418,3218,642015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Racková ZL18,6618,4918,662016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nosice PU18,6917,7018,692015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nosice PU18,7818,3818,782016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd ZL18,7917,0318,792017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hřivínův Újezd ZL17,9118,8618,862013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nedašova Lhota ZL18,9218,3018,922014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Kvašov PU19,1019,1119,112015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Mostište PU18,6819,1119,112015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Ladce IL19,0019,1319,132013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Mikušovce pri Pruskom IL19,2117,8319,212016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Machová ZL18,4919,2119,212016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nevšová - Vlachovice ZL19,0319,2719,272016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bratřejov ZL19,2919,0319,292013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Slušovice ZL18,7719,3019,302016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Popov ZL19,3618,1319,362017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sazovice ZL18,5118,1418,512013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Valašské Příkazy VS28,9728,8128,972013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nosice PU20,8221,1021,102013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Hřivínův Újezd ZL20,1421,9021,902013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Lhota ZL21,8422,9122,912013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Malenovice ZL23,6224,2024,202013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Machová ZL24,2134,1534,152013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Valašské Příkazy VS31,7135,1635,162013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Machová - Ženy

22,35https://youtu.be/hvMLNLCUZr4 Kateřina Brázdilová

Machová - Dorostenky

22,86https://youtu.be/asrmDLXgSvM Kateřina Brázdilová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a11845809

Kód: a11845809



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/20 Nedašova Lhota, ZL, Pohárová soutěž
SMHL
2003/09/07 Nedašov, Zl, Pohárová soutěž
SMHL
2004/07/18 Nedašova Lhota, ZL, O putovní pohár Moravsko - Slovenského pomezí
SMHL
2004/09/05 Nedašov, ZL, Pohárová soutěž
SMHL
2005/07/17 Nedašova Lhota, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2005/09/04 Nedašov, -, Pohárová soutěž
SMHL
2006/07/16 Nedašova Lhota, ZL, Pohárová soutěž
SMHL
2006/09/03 Nedašov, ZL, Pohárová soutěž
SMHL
2007/07/15 Nedašova Lhota, ZL, Pohárová soutěž
SMHL
2007/09/02 Nedašov, ZL, Pohárová soutěž
SMHL
2008/07/20 Nedašova Lhota, ZL, Pohárová súťaž
SMHL
2008/09/07 Nedašov, ZL, Pohárová súťaž
SMHL
2009/07/19 Nedašova Lhota, ZL, 7. kolo SMHL 2009
SMHL
2009/09/06 Nedašov, ZL, 12. kolo SMHL 2009
SMHL
2010/07/18 Nedašova Lhota, ZL, 8. kolo SMHL 2010
SMHL
2010/09/05 Nedašov, ZL, 13. kolo SMHL 2010
SMHL
2012/08/25 Nedašova Lhota, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/08/31 Nedašova Lhota, O pohár Moravsko - Slovenského pomezí
ZLPS
2014/09/06 Nedašova Lhota, Pohárová soutěž 35.ročník
ZLPS
2015/09/05 Nedašova Lhota, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/09/03 Nedašova Lhota, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/09/02 Nedašova Lhota, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře