Olšovec 2019 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 07. 2019 09:30
Kontakt:  
Telefon:  +420 777 608 059
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 16,26 16,26 16,26
2.  Mladoňovice TR 16,45 16,45 15,87
3.  Pasohlávky BO 16,48 16,37 16,48
3.  Krotějov Sport TA 16,48 16,16 16,48
5.  Čikov TR 16,56 16,28 16,56
6.  Špičky PR 16,68 16,38 16,68
7.  Prchalov NJ 16,78 16,17 16,78
8.  Trnava TR 16,79 16,47 16,79
9.  Olešná HB 16,84 16,75 16,84
10.  Obrubce MB 16,93 16,32 16,93
11.  Bašnice JC 16,95 16,67 16,95
12.  Bezděkov pod Třemšínem PB 17,26 16,68 17,26
13.  Pšánky HK 17,28 16,63 17,28
14.  Zahorčice ST 17,40 17,40 16,60
14.  Prchalov B NJ 17,40 17,05 17,40
16.  Jamnice OP 17,45 17,45 17,16
17.  Plumlov PV 17,66 16,62 17,66
18.  Odry NJ 17,68 17,68 17,36
19.  Zahnašovice KM 17,72 17,72 17,04
20.  Velké Hoštice OP 17,79 16,94 17,79
21.  Mysločovice ZL 17,81 17,01 17,81
22.  Petrovice TR 18,00 17,00 18,00
23.  Hrabůvka PR 18,03 18,03 16,72
24.  Dětkovice VY 18,13 18,13 17,82
25.  Hlinsko PR 18,27 17,15 18,27
26.  Kynice HB 18,43 16,87 18,43
27.  Lavičky ZR 18,44 16,67 18,44
28.  Starý Jičín NJ 18,46 18,46 18,02
29.  Mladcová ZL 18,68 18,68 17,85
30.  Loučany OL 18,79 18,79 18,94
31.  Vřesovice HO 19,10 19,10 18,21
32.  Letohrad - Kunčice B UO 19,76 19,76 19,56
33.  Lukov ZL 20,10 20,07 20,10
34.  Záchlumí UO 20,15 20,15 18,17
35.  Jasenice VS 22,44 22,44 21,88
36.  Velký Ořechov ZL NP NP NP
36.  Vrbětice ZL NP NP NP
36.  Stará Říše JI NP NP NP
36.  Radíkov PR NP NP NP
36.  Renmotor Jinolice JC NP NP NP
36.  Letohrad - Jeleni UO NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,38 16,38 16,00
2.  Stará Říše JI 16,65 16,55 16,65
3.  Zahnašovice KM 16,89 16,52 16,89
4.  Sloup PZ 16,95 16,85 16,95
5.  Dětkovice VY 17,53 16,90 17,53
6.  Nevcehle JI 17,68 17,64 17,68
7.  Olešná HB 17,79 17,23 17,79
8.  Radíkov PR 17,80 17,72 17,80
9.  Malé Hoštice OP 17,94 16,85 17,94
10.  Opatovice PR 19,67 19,40 19,67
11.  Nepomuky UO 20,94 20,48 20,94
12.  Hlinsko PR 21,79 21,73 21,79
13.  Hrobice Explosia PA 22,64 22,11 22,64
14.  Milostovice OP NP NP NP
14.  Dlouhá Ves RK NP NP NP
14.  Olšovec PR NP NP NP
14.  Košťálov SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pravčice KM16,3316,8116,812013/06/29 Útok,nástřik 2xB úzké
2. Milotice nad Bečvou PR16,8016,9816,982013/06/29 Útok,nástřik 2xB úzké
3. Radíkov PR17,1316,4917,192013/06/29 Útok,nástřik 2xB úzké
4. Kunovice VS16,7717,6617,662013/06/29 Útok,nástřik 2xB úzké
5. Henčlov - Přerov VIII PR19,2719,5919,592013/06/29 Útok,nástřik 2xB úzké
6. Bohuslávky PR19,4520,2820,282013/06/29 Útok,nástřik 2xB úzké
7. Hlinsko PR18,3520,6220,622013/06/29 Útok,nástřik 2xB úzké
8. Hostašovice NJ21,4621,2821,462013/06/29 Útok,nástřik 2xB úzké
9. Paršovice PR18,1921,6921,692013/06/29 Útok,nástřik 2xB úzké
10. Býškovice PR22,7923,4123,412013/06/29 Útok,nástřik 2xB úzké
11. Rychlov KM24,4617,2124,462013/06/29 Útok,nástřik 2xB úzké
12. Střítež nad Ludinou PR26,9517,9326,952013/06/29 Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Krleša  16 ** 14 12.07.2019 16:59
 Radek Staněk  16 ** 13 14.07.2019 07:52
 Michal Matějíček  16 ** 10 13.07.2019 20:02
 Honza Adamec  16 ** 9 12.07.2019 19:21
 Milan Šafránek  16 ** 4 08.07.2019 17:22


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 22 14.07.2019 07:53
 Honza Adamec  16 ** 17 12.07.2019 19:21
 Michal Matějíček  16 ** 15 13.07.2019 20:04
 Milan Šafránek  16 ** 8 08.07.2019 17:24
 Krleša  16 ** 0 12.07.2019 16:59

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Sloup - Ženy

16,95https://youtu.be/YoPepV1N8uc Tomáš Fiala

Starý Jičín - Muži

18,46https://youtu.be/_b-pImeUYA0 Filip Simper
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Olšovec, PR, O pohár SDH OLšovec
VCPR
2004/06/19 Olšovec, PR, O pohár SDH Olšovec
VCPR
2005/06/11 II. kolo - Olšovec, PR, II. kolo
VCPR
2005/06/18 Olšovec, PR, O pohár SDH Olšovec
VCPR
2006/06/17 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2007/06/16 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2008/06/21 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2009/06/20 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2010/06/19 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2011/06/18 Olšovec, O pohár starosty OU
VCPR
2012/06/23 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2012/06/23 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2013/06/29 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2013/06/29 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2014/06/14 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2014/06/14 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2015/06/13 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2015/06/13 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2016/07/24 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/24 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2017/07/09 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/09 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2018/07/07 Olšovec, Hasičská soutěž
VCPR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Olšovec, hasičská soutěž
VCPR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře