Letohrad- Orlice 2014 - 10. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 07. 2014 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Pajer

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,02 16,45 16,02
2.  Letohrad - Kunčice C UO 16,42 16,48 16,42
3.  Trnov RK 16,83 16,83 17,22
4.  Letohrad - Orlice UO 17,05 17,05 18,42
5.  Bříšťany JC 17,14 18,16 17,14
6.  Letohrad - Kunčice B UO 17,19 17,19 17,91
7.  Bašnice JC 17,29 17,29 17,62
8.  Bystřec A UO 17,30 17,30 17,61
9.  Bystřec B UO 17,43 17,89 17,43
10.  Mostek UO 17,70 21,42 17,70
11.  Myštěves HK 17,73 17,17 17,73
12.  Libuň JC 17,78 17,92 17,78
13.  Brandýs nad Orlicí UO 17,82 29,23 17,82
14.  Horní Třešňovec A UO 17,97 17,97 NP
15.  Podůlší Béčko JC 18,04 18,04 NP
16.  Havlovice TU 18,07 18,07 20,86
17.  Horní Radechová B NA 18,09 18,09 19,23
18.  Velký Třebešov NA 18,30 26,85 18,30
19.  Červený Kostelec NA 18,38 NP 18,38
20.  Pšánky B HK 18,45 NP 18,45
21.  Tuř JC 18,51 18,51 NP
22.  Bošín UO 18,75 18,75 25,59
23.  Dolní Čermná UO 18,78 19,58 18,78
24.  Horní Čermná A UO 18,88 26,14 18,88
25.  Čeperka N PA 19,53 NP 19,53
26.  Roudnice HK 19,66 19,66 21,87
27.  Letohrad - Červená B UO 19,72 19,72 31,69
28.  Lanšperk UO 19,74 19,74 27,67
29.  Pšánky A HK 20,15 NP 20,15
30.  Nepomuky UO 20,66 20,66 28,51
31.  Přívrat UO 21,10 21,10 NP
32.  Záchlumí UO 21,94 NP 21,94
33.  Dašice PA 23,25 NP 23,25
34.  Lukavice A UO 25,58 25,58 NP
35.  Ústí nad Orlicí UO 27,79 48,70 27,79
36.  Lukavice B UO 42,11 42,11 42,44

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vitiněves JC 15,86 15,86 17,86
2.  Letohrad - Orlice UO 17,01 17,01 17,90
3.  Česká Rybná UO 17,27 17,27 19,36
4.  Myštěves HK 17,41 17,41 17,61
5.  Letohrad - Kunčice UO 17,64 17,72 17,64
6.  Dolní Přím HK 17,67 17,67 20,23
7.  Letohrad - Červená UO 18,04 27,20 18,04
8.  Libuň JC 18,18 20,76 18,18
9.  Dolní Třešňovec UO 18,76 27,18 18,76
10.  Nepomuky UO 18,82 18,82 18,92
11.  Lanšperk UO 20,25 20,51 20,25
11.  Roudnice HK 20,25 20,25 28,27
13.  Bystřec UO 20,43 20,43 30,30
14.  Nekoř UO 20,91 20,91 42,30
15.  Libňatov TU 22,21 35,13 22,21
16.  Jeníkovice HK 23,91 35,39 23,91
17.  Horní Třešňovec A UO 31,29 31,29 51,51

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Letohrad - Kunčice A UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hrobice Explosia PA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Myštěves HK16,7315,9716,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Myštěves HK16,7315,9816,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Česká Bělá HB16,6216,8216,822019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Vitiněves - Ženy

15,86https://youtu.be/kgxS8375ecA Honza Adamec

Letohrad - Orlice - Muži

17,05https://youtu.be/8v3Gdb8jUlo Ondřej Matyáš

Myštěves - Ženy

17,41https://youtu.be/pSulfaE7UVs Veronika Borůvková

Myštěves - Ženy

17,41https://youtu.be/BdehV9zd2yA Veronika Borůvková
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře