Pohořelice fotbalové hřiště 2019 - O sametový pohár

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/2858149367548224/?active_tab=about
Kdy: 16. 11. 2019 10:00
Kontakt:   SDH Pohořelice
Telefon:  725737790
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Jana Forbelská

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ratiboř VS 15,05 15,05 14,99
2.  Hrabůvka PR 16,21 16,21 15,65
3.  Hoštice KM 16,59 16,59 16,39
4.  Mladcová ZL 17,07 16,29 17,07
5.  Velký Ořechov C ZL 17,19 17,19 15,14
6.  Mirošov ZL 18,60 18,60 18,21
7.  Hradčovice B UH 18,99 17,33 18,99
8.  Louky ZL 19,34 19,34 18,41
9.  Veselá ZL 19,69 19,69 19,02
10.  Lukov B ZL 20,70 18,43 20,70
11.  Pohořelice B ZL 21,93 21,21 21,93
12.  Hrubá Vrbka HO 25,76 24,44 25,76
13.  Morkovice KM 25,95 25,95 16,74
14.  Hrobice ZL 26,82 26,82 26,01
15.  Jarošov UH 28,10 28,10 19,35
16.  Medlov KM 31,38 31,38 18,13
17.  Odry NJ NP - -
17.  Lukov ZL NP - 15,90
17.  Zahnašovice KM NP - -
17.  Hradčovice UH NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 18,26 18,26 16,82
2.  Pohořelice A ZL 18,98 18,55 18,98
3.  Pohořelice B ZL 19,39 19,39 17,78
4.  Popov ZL 21,32 20,83 21,32
5.  Vlachovice ZL 23,84 17,92 23,84
6.  Bohuslavice u Zlína ZL 24,62 21,92 24,62
7.  Bojkovice UH NP - -
7.  Jarošov UH NP - 20,28
7.  Bratřejov ZL NP 21,33 -
7.  Bílovice UH NP - -
7.  Rymice KM NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ratiboř VS15,0514,9915,052019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabůvka PR16,2115,6516,212019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hoštice KM16,5916,3916,592019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladcová ZL16,2917,0717,072019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velký Ořechov CZL17,1915,1417,192019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mirošov ZL18,6018,2118,602019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hradčovice BUH17,3318,9918,992019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Louky ZL19,3418,4119,342019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Veselá ZL19,6919,0219,692019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukov BZL18,4320,7020,702019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pohořelice BZL21,2121,9321,932019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrubá Vrbka HO24,4425,7625,762019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Morkovice KM25,9516,7425,952019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hrobice ZL26,8226,0126,822019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jarošov UH28,1019,3528,102019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Medlov KM31,3818,1331,382019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Odry NJ--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lukov ZL-15,90NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Zahnašovice KM--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hradčovice UH--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM18,2616,8218,262019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pohořelice A ZL18,5518,9818,982019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Pohořelice B ZL19,3917,7819,392019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Popov ZL20,8321,3221,322019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Vlachovice ZL17,9223,8423,842019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bohuslavice u Zlína ZL21,9224,6224,622019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bratřejov ZL21,33-NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Jarošov UH-20,28NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bojkovice UH--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Rymice KM--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bílovice UH--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
Kdy Kde Liga


Komentáře