Študlov 2017 - XI. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B

Liga: Valašská hasičská liga
Stránky pořadatele:  http://www.sdhstudlov.cz
Kdy: 02. 07. 2017 14:00
Kontakt:   David Bodlák
Telefon:  737925716
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Zadal: Tomáš Mareček

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Podhradní Lhota KM 14,61 14,61 14,55
2.  Francova Lhota VS 14,78 14,78 14,44
3.  Lidečko VS 15,11 15,04 15,11
4.  Francova Lhota B VS 15,28 15,28 14,69
5.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A VS 15,39 15,39 15,33
6.  Valašské Příkazy VS 15,59 14,81 15,59
7.  Vysoké Pole ZL 15,67 15,12 15,67
8.  Nevšová A ZL 15,74 15,74 14,08
9.  Slušovice ZL 15,84 15,84 15,80
10.  Štítná nad Vláří ZL 15,91 15,41 15,91
11.  Nedašov ZL 16,02 15,38 16,02
12.  Podolí VS 16,09 16,09 15,73
13.  Bystřička VS 16,13 16,13 16,10
14.  Zádveřice ZL 16,15 16,03 16,15
15.  Nedašova Lhota ZL 16,34 16,34 15,21
16.  Mikulůvka VS 16,47 16,47 14,89
17.  Študlov VS 16,57 15,99 16,57
18.  Mirošov ZL 17,13 17,13 14,20
19.  Valašská Polanka VS 17,80 17,80 17,54
20.  Tichov A ZL 17,81 17,81 17,22
21.  Ratiboř VS 18,00 17,73 18,00
22.  Lužná VS 18,32 18,32 16,14
23.  Křekov B ZL 19,17 18,99 19,17
24.  Poteč ZL 20,85 15,43 20,85
25.  Louky ZL 21,77 21,77 1,88
26.  Drnovice ZL 23,41 23,41 20,77
27.  Horní Lideč VS 24,56 24,56 24,49
28.  Tichov B ZL 25,36 25,36 24,61
29.  Bylnice ZL NP NP NP
29.  Křekov A ZL NP NP NP
29.  Velká Lhota VS NP NP NP
29.  Slavičín ZL NP 0,12 NP
29.  Jasenice VS NP NP NP
29.  Nevšová B ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vlachovice ZL 19,53 19,21 19,53
2.  Komárovice VS 20,03 18,77 20,03
3.  Drnovice ZL 20,23 20,23 19,20
4.  Vysoké Pole ZL 20,97 20,31 20,97
5.  Loukov KM 21,17 21,17 20,58

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nedašov ZL 15,69 15,69 15,51
2.  Pozděchov VS 16,26 15,68 16,26
3.  Vlčovice A NJ 16,27 16,27 16,25
4.  Vlčovice B NJ 16,86 16,86 16,78
5.  Velké Karlovice VS 16,90 16,87 16,90
6.  Křekov ZL 19,05 19,05 16,27
7.  Študlov VS 19,86 19,04 19,86
8.  Valašské Příkazy VS 33,59 33,17 33,59
9.  Bylnice ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Brumov BZL14,2414,2614,262016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladcová ZL14,1514,3614,362016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mirošov ZL14,2714,4514,452016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítná nad Vláří ZL14,4714,2314,472016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vrbětice ZL14,3614,5214,522016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Podhradní Lhota KM14,5314,0514,532018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hliník nad Váhom BY14,3514,5714,572016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Podhradní Lhota KM14,6114,5514,612017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Větřkovice OP14,6214,5714,622016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Francova Lhota VS14,7814,4414,782017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Beluša PU14,8014,8814,882016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hoštiná PU14,7314,9614,962018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lidečko VS14,9914,6514,992016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nevšová ZL14,5815,0015,002016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lidečko VS15,0415,1115,112017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Valašská Polanka VS15,1815,0315,182016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ratiboř VS15,2814,6915,282019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Francova Lhota BVS15,2814,6915,282017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS15,3915,3315,392017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lešná VS15,2415,4115,412018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Podhradní Lhota KM15,5015,0615,502019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vysoké Pole ZL14,1915,5815,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Študlov VS15,5115,5815,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Valašské Příkazy VS14,8115,5915,592017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Drnovice ZL15,6115,3115,612018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vysoké Pole ZL15,1215,6715,672017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nevšová AZL15,7414,0815,742017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Podolí VS15,1115,7515,752016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Valašské Příkazy VS15,7715,4715,772019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Slušovice ZL15,8415,8015,842017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Slušovice ZL17,1917,1217,192016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nedašova Lhota ZL17,4517,0017,452016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Komárovice VS17,8617,7117,862016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Vysoké Pole ZL17,9517,0317,952016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Milotice nad Bečvou PR18,0117,5018,012016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Vlachovice ZL17,9518,3718,372018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Drnovice ZL18,6718,5718,672019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Kunovice VS18,7418,4018,742016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Drnovice ZL18,7818,5618,782018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Mostište PU17,9119,1319,132016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Loukov KM18,3619,3319,332019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Vlachovice ZL19,2119,5319,532017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nevšová ZL17,2019,8719,872016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Vlachovice ZL17,5719,9219,922019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Choryně VS18,5619,9519,952018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Komárovice VS18,7720,0320,032017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Drnovice ZL20,2319,2020,232017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Valašské Příkazy VS20,2620,1420,262016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Choryně VS19,2120,4320,432019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Vysoké Pole ZL20,3120,9720,972017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Loukov KM21,1720,5821,172017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Ihrište PU21,2421,0021,242016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Lidečko VS20,5521,4121,412016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Velká Lhota VS25,5527,0427,042019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Halenkov VS32,6630,8532,662019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Prlov VS36,3536,6636,662019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Komárovice VS38,2738,3838,382018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Velká Lhota VS26,3342,0742,072018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Lačnov VS45,1844,8045,182016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Loukov KM53,7455,2655,262018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  14 ** 0 30.06.2017 13:05


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17 ** 0 30.06.2017 13:06

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Podhradní Lhota - Muži

14,61https://youtu.be/0Y9U0AmC1vo Ivo Juráček

Rožnov pod Radhoštěm - Muži

15,39https://youtu.be/LD85ZcBRZ0c Stanislav Gajdůšek

Vysoké Pole - Muži

15,67https://youtu.be/nVPGlvayu_g JATLIK

Nevšová - Muži

15,74https://youtu.be/2Mqsh5cuJCc Zdeněk SDH Nevšová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/01 Študlov, Memoriál Jindřicha Polácha
-
2013/07/07 Študlov, Memoriál Jindřicha Polácha VII. ročník
-
2014/07/06 Študlov, Memoriál Jindřicha Polácha
-
2015/07/05 Študlov - Fotbalové hřiště, IX. Memoriál Jindřicha Polácha
-
2016/07/03 Študlov, X. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B
VHL
2017/07/02 Študlov, XI. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B
VHL
2018/07/01 Študlov, XII. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B
VHL
2019/07/07 Študlov, pohárovka 2B
VHL
Kdy Kde Liga


Komentáře