Svitavy, Běh na 100 m 2019 - Mistrovství České republiky dorost 2019

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele:  https://mladez.dh.cz/
Kdy: 06. 07. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Úněšov Vébrová Kateřina PS 17,15 19,21 17,15
2.  Úněšov Hájková Šárka PS 17,48 20,61 17,48
3.  Střezimíř Čechová Magdaléna BN 17,72 18,15 17,72
4.  Morkovice Krejčí Kamila KM 17,73 20,45 17,73
5.  Morkovice Borovičková Kateřina KM 17,80 17,80 18,12
6.  Úněšov Kaprová Sára PS 17,99 18,29 17,99
7.  Nová Ves u Světlé Lefnerová Karolína HB 18,20 18,20 18,35
8.  Střezimíř Vaculíková Johanka BN 18,42 19,07 18,42
8.  Nová Ves u Světlé Ondráčková Julie HB 18,42 24,00 18,42
10.  Úněšov Šafrová Zuzka PS 18,45 18,78 18,45
11.  Karlinky Hejlová Natálie LI 18,55 18,55 25,88
12.  Výčapy Drápelová Sára TR 18,56 18,83 18,56
13.  Horní Lánov Antošová Eliška TU 18,62 18,88 18,62
14.  Výčapy Bulová Nikola TR 18,79 18,79 18,83
15.  Dalovice Hemzová Kateřina KV 18,82 19,57 18,82
16.  Nová Ves u Světlé Bittnerová Aneta HB 18,85 18,86 18,85
17.  Nová Ves u Světlé Zdražilová Tereza HB 18,89 18,89 19,17
18.  Morkovice Vdolečková Klára KM 18,91 18,91 20,78
18.  Skuteč Slezáková Tereza CR 18,91 24,39 18,91
20.  Písková Lhota Martinová Kateřina NB 19,00 19,17 19,00
21.  Řeporyje Dubová Karolína AB 19,04 NP 19,04
22.  Střezimíř Veselá Natálie BN 19,06 19,06 21,91
23.  Karlinky Novotná Johanka LI 19,07 19,52 19,07
24.  Zhoř u Tábora Máchalová Natálie TA 19,14 19,89 19,14
25.  Mistřín Varmužová Terezie HO 19,15 19,15 26,20
25.  Dalovice Krumphanzlová Klára KV 19,15 19,33 19,15
27.  Střezimíř Brázdová Linda BN 19,16 19,16 NP
27.  Střezimíř Šafářová Tereza BN 19,16 19,16 NP
29.  Karlinky Svobodová Michaela LI 19,28 19,61 19,28
30.  Úněšov Kleinová Anna PS 19,29 NP 19,29
31.  Skuteč Šlégrová Denisa CR 19,32 23,76 19,32
32.  Výčapy Svobodová Nikol TR 19,33 19,33 19,33
33.  Střezimíř Nováková Eliška BN 19,36 19,42 19,36
34.  Olšovec Maršálková Natálie PR 19,38 19,38 NP
35.  Písková Lhota Němečková Eliška NB 19,39 NP 19,39
36.  Olšovec Michalíková Julie PR 19,40 19,40 19,77
37.  Nová Ves u Světlé Bobrovská Adéla HB 19,56 19,59 19,56
38.  Karlinky Křelinová Jana LI 19,60 19,65 19,60
39.  Písková Lhota Nováková Lenka NB 19,62 23,63 19,62
40.  Olšovec Maléřová Tereza PR 19,67 19,72 19,67
40.  Výčapy Stoklasová Nikola TR 19,67 19,67 20,14
42.  Zhoř u Tábora Šilpochová Tereza TA 19,73 19,73 20,07
42.  Písková Lhota Homolková Valentýna NB 19,73 19,73 19,88
44.  Olšovec Žemlová Lucie PR 19,76 20,29 19,76
45.  Řeporyje Jirasová Anita AB 19,83 19,83 21,66
46.  Řeporyje Vojtová Kristýna AB 19,86 19,86 24,76
47.  Písková Lhota Kadeřávková Anna NB 19,88 20,37 19,88
48.  Mistřín Martykánová Kateřina HO 19,95 19,95 22,97
49.  Řeporyje Popsimová Klára AB 19,96 19,96 20,02
50.  Mistřín Uhlířová Michaela HO 20,05 20,76 20,05
51.  Skuteč Kadlecová Linda CR 20,09 20,98 20,09
52.  Výčapy Peštálová Michaela TR 20,14 22,86 20,14
53.  Morkovice Kociánová Klára KM 20,24 20,92 20,24
54.  Skuteč Novotná Leona CR 20,25 20,34 20,25
55.  Karlinky Svačinková Zuzana LI 20,28 20,91 20,28
56.  Dalovice Krumphanzlová Andrea KV 20,30 25,97 20,30
57.  Hrobce Nagyová Blanka LT 20,34 20,63 20,34
58.  Nová Ves u Světlé Fialová Lucie HB 20,37 20,84 20,37
59.  Výčapy Dobešová Aneta TR 20,40 20,89 20,40
60.  Horní Lánov Vaníčková Iva TU 20,42 23,71 20,42
61.  Skuteč Brandová Micheala CR 20,43 20,43 20,70
62.  Dalovice Slavíková Eliška KV 20,46 22,04 20,46
63.  Olšovec Zdráhalová Lenka PR 20,49 20,49 20,98
64.  Skuteč Zavoralová Karolína CR 20,51 22,93 20,51
65.  Zhoř u Tábora Kupková Nela TA 20,53 20,60 20,53
66.  Řeporyje Šimáčková Aneta AB 20,58 20,71 20,58
67.  Horní Lánov Svobodová Katka TU 20,61 21,06 20,61
68.  Dalovice Smrčková Tereza KV 20,70 20,70 22,70
69.  Střezimíř Eliášová Lada BN 20,72 20,72 22,87
70.  Dalovice Karasová Kateřina KV 20,75 20,75 23,63
71.  Výčapy Ošmerová Kateřina TR 20,78 21,04 20,78
72.  Úněšov Červená Kristýna PS 20,90 25,23 20,90
73.  Nová Ves u Světlé Prchalová Veronika HB 20,93 20,93 22,03
74.  Úněšov Svitáková Barbora PS 20,95 20,95 21,10
75.  Dalovice Krejčová Tereza KV 20,99 21,66 20,99
76.  Hrobce Hyšplerová Anna LT 21,08 22,52 21,08
77.  Zhoř u Tábora Janoušková Adéla TA 21,22 21,91 21,22
78.  Olšovec Váhalová Hana PR 21,23 21,37 21,23
79.  Horní Lánov Strnadová Anna TU 21,24 21,24 21,39
79.  Písková Lhota Kovaříková Martina NB 21,24 21,24 29,72
81.  Písková Lhota Gajdošová Kateřina NB 21,28 22,41 21,28
82.  Hrobce Andrlová Daniela LT 21,29 21,34 21,29
83.  Morkovice Horáková Barbora KM 21,33 21,89 21,33
84.  Hrobce Malá Kateřina LT 21,46 26,93 21,46
85.  Horní Lánov Husarová Marie TU 21,54 24,09 21,54
85.  Hrobce Jelínková Zuzana LT 21,54 21,54 22,12
87.  Morkovice Navrátilová Natálie KM 21,56 21,56 29,79
88.  Mistřín Hajná Anna HO 21,69 23,91 21,69
89.  Hrobce Jelínková Eliška LT 21,70 21,78 21,70
90.  Horní Lánov Hanušová Natálie TU 21,72 23,52 21,72
91.  Skuteč Jonášová Andrea CR 21,75 21,75 21,99
92.  Olšovec Pospíšilová Adéla PR 21,82 NP 21,82
93.  Zhoř u Tábora Machová Barbora TA 22,04 22,12 22,04
94.  Karlinky Velová Viktorie LI 22,06 32,45 22,06
95.  Řeporyje Melicharová Eliška AB 22,08 22,08 22,24
96.  Hrobce Šašková Petra LT 22,29 22,29 22,30
97.  Mistřín Platzková Marie Anna HO 22,32 26,76 22,32
98.  Zhoř u Tábora Šlemendová Kateřina TA 22,36 22,36 NP
99.  Horní Lánov Absolonová Markéta TU 22,46 24,56 22,46
100.  Morkovice Podrazilová Natálie KM 22,49 22,49 26,34
101.  Řeporyje Kašpárková Alena AB 22,90 NP 22,90
102.  Zhoř u Tábora Novotná Petra TA 23,39 24,40 23,39
103.  Karlinky Hájková Anna LI 23,46 36,71 23,46
104.  Mistřín Hykšová Ivana HO 25,02 25,02 NP
105.  Mistřín Plášková Nikola HO 25,12 25,12 35,93

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  - Rychtařík Jan PS Mělník - 16,92 17,24 16,92
2.  Michálkovice Rokosz Maxim OV 17,01 17,01 17,08
2.  Skuteč Ševčík Dominik CR 17,01 17,30 17,01
4.  Bludov Červinka Jiří SU 17,03 19,56 17,03
5.  Michálkovice Čech Vašek OV 17,40 17,63 17,40
6.  Horní Bělá Šváb Jan PS 17,46 17,46 26,22
7.  Výčapy Špaček Michal TR 17,47 17,47 NP
8.  Písková Lhota Meišner Tadeáš NB 17,49 17,49 20,24
9.  Oznice Baletka Adam VS 17,55 17,55 NP
10.  Skuteč Flégr Lukáš CR 17,58 17,58 NP
11.  Skuteč Válek Pavel CR 17,61 17,61 NP
12.  Skuteč Bubeníček Lukáš CR 17,63 17,63 NP
13.  Skuteč Horníček Daniel CR 17,64 18,55 17,64
14.  Michálkovice Adámek Ondřej OV 17,67 18,40 17,67
15.  Bořitov Kasal Prokop BK 17,76 17,76 NP
16.  Písková Lhota Zradička Martin NB 17,79 17,79 NP
17.  Skuteč Kábele Matěj CR 17,92 17,92 NP
18.  Bludov Stoklas František SU 17,95 17,95 18,19
19.  Michálkovice Martuš Petr OV 17,97 17,97 NP
20.  Bořitov Fojt Patrik BK 18,05 18,05 NP
21.  Výčapy Dokulil Dominik TR 18,08 18,08 18,24
22.  Bořitov Karásek Pavel BK 18,10 18,10 NP
22.  Oznice Gerža Lukáš VS 18,10 18,76 18,10
24.  Oznice Šuta Marek VS 18,11 38,64 18,11
25.  Oznice Holčák Martin VS 18,12 18,12 NP
26.  Bludov Orel Pavel SU 18,15 18,15 18,38
27.  Horní Bělá Nový Jan PS 18,35 18,35 NP
28.  Vědomice Šmejkal Milan LT 18,39 18,83 18,39
29.  Bludov Kotrlý Vojtěch SU 18,43 19,37 18,43
30.  Horní Bělá Pergl Lukáš PS 18,57 NP 18,57
30.  Bořitov Vach Jan BK 18,57 18,57 31,00
30.  Oznice Gerža Martin VS 18,57 18,93 18,57
33.  Bořitov Filipčík Jakub BK 18,69 19,18 18,69
34.  Písková Lhota Crkal Šimon NB 18,74 18,74 19,18
35.  Libňatov Müller Petr TU 18,93 18,93 31,05
36.  Horní Bělá Fanta Jakub PS 18,95 19,47 18,95
37.  Písková Lhota Ševčík Vojta NB 18,99 NP 18,99
38.  Výčapy Drápela Jaroslav TR 19,01 19,01 25,97
38.  Horní Bělá Kupka Jiří PS 19,01 19,01 19,84
40.  Libňatov Vojtěch Matěj TU 19,05 19,05 NP
41.  Výčapy Doležal David TR 19,07 22,83 19,07
42.  Bochov Pták Jiří KV 19,16 19,16 19,83
43.  Bochov Soukup Stanislav KV 19,21 19,21 19,31
44.  Písková Lhota Urban Vojta NB 19,26 19,26 21,92
45.  Bludov Krobot Michal SU 19,29 19,29 20,14
46.  Bochov Klaban Onřej KV 19,31 26,67 19,31
46.  Libňatov Borůvka Aleš TU 19,31 19,31 19,50
48.  - Hybš Jakub PS Mělník - 19,32 19,32 20,38
49.  Výčapy Javůrek Vítězslav TR 19,45 22,13 19,45
50.  Bludov Pecháček Šimon SU 19,48 19,48 23,25
51.  Bochov Daniš Leon KV 19,50 19,67 19,50
52.  - Hora Martin PS Mělník - 19,53 19,53 19,78
53.  Stodůlky Plhal Lukáš AB 19,54 20,05 19,54
54.  Ločenice Kápl Jakub CB 19,59 22,11 19,59
55.  Oznice Skýpala Vladimír VS 19,61 20,54 19,61
56.  Michálkovice Šimek Richard OV 19,62 NP 19,62
57.  Bořitov Kučera Martin BK 19,65 19,65 19,83
58.  Skuteč Vobejda Tomáš CR 19,68 19,68 19,90
58.  Stodůlky Buřil Petr AB 19,68 19,86 19,68
60.  Libňatov Borůvka Lukáš TU 19,72 19,87 19,72
61.  Horní Bělá Třeštík Michal PS 19,78 20,54 19,78
62.  Ločenice Matoušek Martin CB 19,86 21,92 19,86
62.  Stodůlky Orel David AB 19,86 33,51 19,86
64.  Písková Lhota Košnář Jakub NB 19,89 19,89 20,03
64.  Těpeře Neugebauer Lukáš JN 19,89 19,89 NP
66.  Stodůlky Stopka Matěj AB 20,00 20,00 20,82
67.  Těpeře Kurej Josef JN 20,01 20,84 20,01
68.  Stodůlky Zamrzla Ondřej AB 20,02 20,02 20,59
69.  Libňatov Rutar Jakub TU 20,04 22,70 20,04
70.  Výčapy Sedlák Jiří TR 20,06 21,94 20,06
71.  - Macháček Martin PS Mělník - 20,10 21,37 20,10
72.  Bochov Moucha Jiří KV 20,14 20,14 22,70
73.  Ločenice Uhlíř Jan CB 20,16 NP 20,16
74.  - Vopat Josef PS Mělník - 20,23 20,23 23,23
75.  Vědomice Sazeček Zdeněk LT 20,31 20,82 20,31
75.  Těpeře Mastník Jakub JN 20,31 21,83 20,31
77.  Ločenice Holý Michal CB 20,33 20,33 21,50
78.  Vědomice Čecho Vojtěch LT 20,38 20,38 26,67
79.  Ločenice Kabíček Štěpán CB 20,42 20,42 21,10
80.  Horní Bělá Polák Marek PS 20,58 20,58 NP
81.  Michálkovice Dámek Tomáš OV 20,60 22,22 20,60
82.  Libňatov Pecháček Jiří TU 20,62 21,82 20,62
83.  Vědomice Berky Matěj LT 20,83 20,83 22,23
83.  Písková Lhota Husák Michal NB 20,83 NP 20,83
85.  Oznice Ručka Pavel VS 21,17 21,17 NP
86.  Těpeře Neugebauer Tomáš JN 21,39 21,39 28,44
87.  Stodůlky Hrdlička Milan AB 21,50 23,24 21,50
87.  Těpeře Vít Adam JN 21,50 21,50 23,66
89.  Michálkovice Lefner Matyáš OV 21,75 NP 21,75
90.  Libňatov Kraus Jan TU 21,76 21,81 21,76
91.  Bochov Zoglauer Tomáš KV 21,77 25,72 21,77
92.  Vědomice Dolejší Václav LT 21,95 21,95 22,62
93.  Těpeře Šourek Petr JN 22,27 22,27 22,53
94.  Bludov Juračka Václav SU 22,29 22,29 23,40
95.  Vědomice Sibera Radek LT 22,31 22,31 NP
96.  Ločenice Blažek Jan CB 22,36 NP 22,36
97.  Vědomice Opava Martin LT 22,53 22,53 23,59
98.  Ločenice Dibďák Daniel CB 22,90 30,74 22,90
99.  Výčapy Abrahám Václav TR 24,23 24,23 NP
100.  Těpeře Žilík Jan JN 25,55 25,55 NP
101.  Bochov Gašpár Matěj KV 27,73 27,73 NP
102.  - Bradáček Petr PS Mělník - 28,72 NP 28,72
103.  - Andrée Dominik PS Mělník - NP NP NP
103.  Bořitov Čech Štěpán BK NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/16 Svitavy, věže, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
2014/07/16 Svitavy, věže - finále, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
2014/07/17 Svitavy, 100 m s překážkami, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
2014/07/17 Svitavy, 100 m s finale, MS Svitavy 2014
FSCR
2014/07/18 Svitavy, Štafeta 4 x 100m, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
2014/07/19 Svitavy, Požární útok, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
2019/07/05 Svitavy, Dvojboj, Mistrovství České republiky dorost 2019
MČR
2019/07/05 Svitavy, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019
MČR
2019/07/06 Svitavy, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019
MČR
2019/07/06 Svitavy, Běh na 100 m,družstev, Mistrovství České republiky dorost 2019
MČR
2019/07/07 Svitavy, 4x100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019
MČR
2019/07/07 Svitavy, Požární útok, Mistrovství České republiky dorost 2019
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře