Svitavy, 100 m s překážkami 2014 - Mistrovství světa juniorů v požárním sportu

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  http://www.firesport-svitavy2014.com/
Kdy: 17. 07. 2014 09:00
Kontakt:   DH
Telefon: 
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poland ( Polsko ) Lach Jagoda (6) - 17,84 18,73 17,84
2.  Poland ( Polsko ) Weiszewski Linda (4) - 18,10 22,62 18,10
3.  Těškovice Sedláková Hana (24) OP 18,15 18,15 23,28
4.  Poland ( Polsko ) Hulisz Zuzanna (5) - 18,26 18,62 18,26
5.  Oznice Klvaňová Dominika (25) VS 18,34 18,34 19,92
6.  Belarus ( Bělorusko ) Pryshchepava Alena (44) - 18,52 18,52 18,68
7.  Czech ( Česko ) Sýkorová Patricie (26) - 18,64 18,64 18,75
8.  Czech ( Česko ) Červínková Sandra (15) - 18,83 18,83 19,41
9.  Czech ( Česko ) Tschöpová Eliška (14) - 18,92 18,92 20,09
10.  Russia ( Rusko ) Korepanova Aleksandra (35) - 18,99 NP 18,99
11.  Czech ( Česko ) Friedlová Eliška (16) - 19,10 19,10 21,63
12.  Belarus ( Bělorusko ) Yatskavets Tatsiana (45) - 19,15 19,15 20,61
13.  Slovakia ( Slovensko ) Mešová Alžběta (55) - 19,25 19,39 19,25
14.  Slovakia ( Slovensko ) Vráblová Žaneta (56) - 20,14 20,14 NP
15.  Croatia ( Chorvatsko ) Vugrinec Lea (64) - 21,61 33,94 21,61
16.  Russia ( Rusko ) Bureneva Anastasiia (36) - 22,67 26,87 22,67
17.  Croatia ( Chorvatsko ) Dobranic Jasmina (65) - 24,87 28,13 24,87
18.  Slovakia ( Slovensko ) Galarovičová Veronka (54) - 25,36 28,14 25,36
19.  Russia ( Rusko ) Beliaeva Anastasiia (34) - NP NP NP
19.  Belarus ( Bělorusko ) Arshauskaya Palna (46) - NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Rodin Aleksei (65) - 15,69 16,20 15,69
2.  Czech ( Česko ) Klvaňa Daniel (54) - 16,02 16,32 16,02
3.  Czech ( Česko ) Peterek Marek (56) - 16,40 16,86 16,40
4.  Czech ( Česko ) Lejska Michal (105) - 16,61 17,17 16,61
5.  Belarus ( Bělorusko ) Babydau Ilya (84) - 16,62 17,15 16,62
6.  Ukraine ( Ukrajina ) Serhiienko Viktor (5) - 16,65 16,77 16,65
7.  Belarus ( Bělorusko ) Vaitsiakhouski Dzmitry (86) - 16,78 16,78 NP
8.  Russia ( Rusko ) Begishev Stepan (66) - 17,01 17,01 NP
9.  Czech ( Česko ) Bartoň Adam (106) - 17,36 17,55 17,36
10.  Latvia ( Lotyšsko ) Cacs Gustavs (34) - 17,50 31,79 17,50
11.  Belarus ( Bělorusko ) Perapechka Mikita (85) - 17,57 17,57 20,29
11.  Slovakia ( Slovensko ) Bujna Richard (44) - 17,57 21,40 17,57
13.  Ukraine ( Ukrajina ) Blonskyi Vladyslav (4) - 17,64 17,64 23,46
14.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Snegirev Dmitriy (76) - 17,72 17,72 20,04
15.  Russia ( Rusko ) Valiev Denis (64) - 17,77 17,77 19,69
16.  Ukraine ( Ukrajina ) Viesielov Daniil (6) - 17,78 17,78 19,90
17.  Latvia ( Lotyšsko ) Baumanis Rets (36) - 17,97 22,03 17,97
18.  Latvia ( Lotyšsko ) Mikuckis Janis (35) - 18,19 18,19 NP
19.  Bulgaria ( Bulharsko ) Hristov Hristo (26) - 18,53 NP 18,53
20.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Shamshidinov Saifuddin (74) - 18,65 19,37 18,65
21.  Poland ( Polsko ) Majcher Piotr (96) - 18,85 20,30 18,85
22.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Romanov Maksad (75) - 18,95 19,84 18,95
23.  Czech ( Česko ) Dvořák David (104) - 19,14 21,28 19,14
24.  Lithuania ( Litva ) Bernotas Normantas (14) - 19,20 35,38 19,20
25.  Poland ( Polsko ) Paško Jakub (94) - 19,65 NP 19,65
26.  Lithuania ( Litva ) Bobinas Haroldas (15) - 19,91 19,91 21,50
27.  Slovakia ( Slovensko ) Porada Ondrej (45) - 19,99 19,99 NP
28.  Slovakia ( Slovensko ) Lorins Marian (46) - 20,24 20,55 20,24
29.  Lithuania ( Litva ) Kasparas Mantas (16) - 20,37 NP 20,37
30.  Czech ( Česko ) Blizňák Radim (55) - 20,49 32,25 20,49
31.  Bulgaria ( Bulharsko ) Gurkov Alexandr (25) - 21,39 21,39 NP
32.  Poland ( Polsko ) Lopatka Jakub (95) - 23,80 23,80 NP
33.  Bulgaria ( Bulharsko ) Isuf Arhan (24) - 25,34 25,34 NP

Volne kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Poland ( Polsko ) Gutmańska Natalia (1) - 18,35 18,70 18,35
2. Belarus ( Bělorusko ) Krauchenko Anastasiya (41) - 18,72 18,72 21,80
3. Czech ( Česko ) Novotná Zdena (22) - 19,04 31,22 19,04
4. Czech ( Česko ) Krejčí Kamila (21) - 19,34 18,95 19,34
5. Czech ( Česko ) Dvořáková Kristýna (11) - 19,36 19,36 18,90
6. Czech ( Česko ) Sýkorová Petra (23) - 19,40 22,36 19,40
6. Russia ( Rusko ) Alekseenko Iuliia (31) - 19,40 20,20 19,40
8. Belarus ( Bělorusko ) Kazachenka Valerya (42) - 19,51 NP 19,51
9. Czech ( Česko ) Jandová Michaela (12) - 19,76 23,11 19,76
10. Czech ( Česko ) Landová Lada (13) - 19,97 19,97 20,46
11. Russia ( Rusko ) Igumnova Alina (32) - 20,58 20,58 21,34
12. Belarus ( Bělorusko ) Kuhach Hanna (43) - 20,73 20,73 NP
13. Russia ( Rusko ) Putilova Mariia (33) - 20,82 22,97 20,82
14. Poland ( Polsko ) Wilczewska Anna (3) - 21,22 30,76 21,22
15. Poland ( Polsko ) Jankowska Patrycja (2) - 21,64 NP 21,64
16. Slovakia ( Slovensko ) Strelová Ema (51) - 21,77 NP 21,77
17. Slovakia ( Slovensko ) Jakubcová Barbora (53) - 23,78 23,78 NP
18. Croatia ( Chorvatsko ) Trupkovič Enna (61) - 24,25 24,68 24,25
19. Slovakia ( Slovensko ) Kalmanová Zuzana (52) - 26,61 26,77 26,61
20. Croatia ( Chorvatsko ) Culjak Margareta (62) - 26,73 26,73 27,03

Volne kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Russia ( Rusko ) Isaev Nikita (61) - 17,34 17,34 18,70
2. Belarus ( Bělorusko ) Shmots Andrei (81) - 17,43 17,43 19,20
3. Russia ( Rusko ) Semenov Dmitrii (62) - 17,55 17,55 20,82
4. Ukraine ( Ukrajina ) Danylchenko Serhii (1) - 17,58 22,16 17,58
5. Russia ( Rusko ) Bloshenko Igor (63) - 17,98 17,98 24,15
6. Czech ( Česko ) Drahorád Tomáš (53) - 18,09 18,09 21,64
7. Latvia ( Lotyšsko ) Antonjuks Mihails (31) - 18,23 18,23 22,40
8. Czech ( Česko ) Červenka Jiří (51) - 18,57 19,85 18,57
9. Kazakhstan ( Kazachstán ) Anvarbek Rakhat (72) - 18,86 18,86 NP
10. Belarus ( Bělorusko ) Lameika Daniil (83) - 18,87 18,87 NP
11. Slovakia ( Slovensko ) Fris Róbert (42) - 18,94 19,72 18,94
12. Latvia ( Lotyšsko ) Klava Matiss (32) - 19,10 19,10 21,70
13. Ukraine ( Ukrajina ) Lupynos Mykyta (2) - 19,15 19,37 19,15
14. Czech ( Česko ) Filipčík Jakub (101) - 19,42 19,42 24,05
15. Kazakhstan ( Kazachstán ) Gabbas Asset (71) - 19,49 19,49 19,84
16. Slovakia ( Slovensko ) Kovár Ján (41) - 19,55 20,61 19,55
17. Czech ( Česko ) Gerža Lukáš (52) - 19,67 22,20 19,67
18. Belarus ( Bělorusko ) Baryshau Daniil (82) - 20,16 NP 20,16
19. Czech ( Česko ) Linhart Patrik (102) - 20,20 20,48 20,20
20. Ukraine ( Ukrajina ) Trotsenko Vladyslav (3) - 20,32 24,03 20,32
21. Lithuania ( Litva ) Tamušaitis Gediminas (13) - 20,34 NP 20,34
22. Slovakia ( Slovensko ) Bučák Samuel (43) - 20,55 21,50 20,55
23. Czech ( Česko ) Musiol Miroslav (103) - 20,65 20,65 21,61
24. Bulgaria ( Bulharsko ) Lyubenov Aleks (21) - 21,48 21,48 21,98
25. Poland ( Polsko ) Tracz Dominik (91) - 21,60 21,60 NP
26. Poland ( Polsko ) Janik Kacper (92) - 21,90 22,14 21,90
27. Lithuania ( Litva ) Kaubrys Eismantas (11) - 24,82 NP 24,82
28. Poland ( Polsko ) Tracz Pawel (93) - 25,30 NP 25,30
29. Bulgaria ( Bulharsko ) Grncharov Alexandr (22) - 25,60 NP 25,60
30. Bulgaria ( Bulharsko ) Kolev Georgi (23) - 25,77 25,77 26,02
31. Latvia ( Lotyšsko ) Bujnickis Deniss (33) - 26,84 26,84 NP
32. Lithuania ( Litva ) Kundrotas Astijus (12) - 27,78 NP 27,78
33. Kazakhstan ( Kazachstán ) Assylov Murager (73) - NP NP NP

Volne kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Partutovice Janíčková Adriana (27) PR 17,24 17,63 17,24
2. Písková Lhota Pohanková Lucie (19) NB 17,64 18,20 17,64
3. Horní Cerekev Bartošková Kamila (28) PE 17,93 17,97 17,93
4. Belarus ( Bělorusko ) Karevo Aksana (48) - 18,04 18,04 NP
4. Czech ( Česko ) Masná Anežka (29) - 18,04 18,04 23,40
6. Poland ( Polsko ) Lukaszewska Dagmara (8) - 18,15 NP 18,15
7. Bludov Strouhalová Lucie (18) SU 18,21 18,35 18,21
8. Dolní Bukovsko Tomasková Linda (17) CB 18,22 18,22 24,33
9. Russia ( Rusko ) Miakisheva Angelina (38) - 18,47 18,92 18,47
10. Belarus ( Bělorusko ) Zdanovich Katsiaryna (49) - 18,69 NP 18,69
11. Russia ( Rusko ) Filimonova Anna (39) - 19,08 19,08 NP
12. Slovakia ( Slovensko ) Putalová Lucia (58) - 19,11 19,11 23,26
13. Slovakia ( Slovensko ) Mihalíková Barbora (57) - 19,21 19,21 19,38
14. Belarus ( Bělorusko ) Osipava Viktoryia (47) - 19,27 19,27 NP
15. Russia ( Rusko ) Ivanova Vladislava (37) - 19,38 NP 19,38
16. Poland ( Polsko ) Chyczewska Sandra (9) - 20,82 27,43 20,82
17. Croatia ( Chorvatsko ) Šparavec Joana (67) - 22,49 22,49 NP
18. Croatia ( Chorvatsko ) Culjak Petra (68) - 24,07 24,07 NP
19. Slovakia ( Slovensko ) Vyšinská Anna (59) - 25,18 25,39 25,18
20. Poland ( Polsko ) Lach Marta (7) - 25,31 NP 25,31

Volne kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Belarus ( Bělorusko ) Artsiukh Yauheni (89) - 15,68 18,95 15,68
2. Russia ( Rusko ) Ibragimov Kamil (67) - 15,96 16,37 15,96
3. Czech ( Česko ) Gášek Jan (59) - 16,09 20,76 16,09
4. Czech ( Česko ) Divoš Václav (58) - 16,38 16,78 16,38
5. Russia ( Rusko ) Shvetcov Konstantin (68) - 16,50 17,24 16,50
6. Belarus ( Bělorusko ) Daderkin Uladzimir (88) - 16,53 16,53 NP
7. Russia ( Rusko ) Abdukhalikov Artur (69) - 16,69 16,69 NP
8. Czech ( Česko ) Adam Josef (57) - 16,70 21,42 16,70
9. Belarus ( Bělorusko ) Misiuchenka Yahor (87) - 16,95 NP 16,95
10. Czech ( Česko ) Zhříval Jan (107) - 17,06 29,88 17,06
11. Czech ( Česko ) Tabach Lukáš (108) - 17,15 20,52 17,15
12. Czech ( Česko ) Svačina Richard (109) - 17,18 17,18 23,03
13. Ukraine ( Ukrajina ) Kravchenko Yurii (9) - 17,21 17,74 17,21
14. Ukraine ( Ukrajina ) Stasiuk Vasil (8) - 17,28 19,99 17,28
15. Ukraine ( Ukrajina ) Klymiuk Volodymir (7) - 17,34 17,85 17,34
16. Latvia ( Lotyšsko ) Kuzmins Olegs (39) - 17,79 17,98 17,79
17. Poland ( Polsko ) Klimek Kamil (97) - 18,04 19,64 18,04
18. Latvia ( Lotyšsko ) Milnikovs Aleksandrs (37) - 18,09 18,09 19,97
19. Latvia ( Lotyšsko ) Mucenieks Aivis (38) - 18,35 19,23 18,35
20. Lithuania ( Litva ) Tetianec Jaroslav (17) - 18,75 19,84 18,75
21. Lithuania ( Litva ) Četvergas Simonas (18) - 18,79 NP 18,79
21. Slovakia ( Slovensko ) Čimbora Šimon (48) - 18,79 20,85 18,79
23. Slovakia ( Slovensko ) Rerko Marián (47) - 18,86 18,86 NP
24. Bulgaria ( Bulharsko ) Kostov Mihail (28) - 18,93 18,93 NP
25. Poland ( Polsko ) Rozanski Maciej (99) - 19,89 NP 19,89
26. Slovakia ( Slovensko ) Zavadzan Stanislav (49) - 20,07 24,87 20,07
27. Lithuania ( Litva ) Taraškus Valdas (19) - 20,29 20,90 20,29
28. Kazakhstan ( Kazachstán ) Durikhanov Yernaz (78) - 20,33 20,33 22,08
29. Bulgaria ( Bulharsko ) Grozdanov Angel (29) - 20,63 20,84 20,63
30. Kazakhstan ( Kazachstán ) Ratnikov Maksim (77) - 20,83 20,83 22,91
31. Poland ( Polsko ) Koczyvas Adrian (98) - 22,39 NP 22,39
32. Bulgaria ( Bulharsko ) Cheliktepe Erturul (27) - NP NP NP

Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Russia ( Rusko ) Grigoreva Anastasiia (37) - 17,01 17,53 17,01
2. Karviná Witoszová Karolína (8) KA 17,06 17,06 25,29
3. Czech ( Česko ) Marešová Monika (6) - 17,29 18,28 17,29
4. Dolní Čermná Marková Markéta (4) UO 17,35 17,35 24,10
5. Horní Lideč Chovancová Petra (5) VS 17,38 17,38 22,16
6. Russia ( Rusko ) Chikaeva Liudmila (31) - 17,61 18,49 17,61
7. Russia ( Rusko ) Shaiakhmetova Aigul (40) - 17,63 17,63 18,37
8. Russia ( Rusko ) Khomutskikh Lilia (39) - 17,73 17,94 17,73
9. Slovakia ( Slovensko ) Dominiková Lenka (23) - 17,92 18,84 17,92
10. Slovakia ( Slovensko ) Betáková Patricia (24) - 18,03 18,03 18,26
11. Michálkovice Uhrová Kateřina (3) OV 18,10 18,12 18,10
12. Russia ( Rusko ) Korenkova Anastasiia (32) - 18,13 18,30 18,13
13. Russia ( Rusko ) Ponkratova Elena (35) - 18,17 18,17 22,06
14. Czech ( Česko ) Kulštejnová Tereza (7) - 18,36 18,36 NP
15. Slovakia ( Slovensko ) Adámiková Lenka (25) - 18,45 19,01 18,45
16. Velichovky Šubrtová Barbora (1) NA 18,82 18,82 26,93
17. Slovakia ( Slovensko ) Betáková Zuzana (21) - 18,94 18,94 19,09
18. Slovakia ( Slovensko ) Čupcová Erika (22) - 18,96 18,96 24,29
19. Russia ( Rusko ) Arisova Elena (33) - 18,97 18,97 20,44
20. Bulgaria ( Bulharsko ) Krasteva Krasimira (12) - 19,02 19,02 19,13
21. Slatiny Jebavá Šárka (2) JC 19,05 22,46 19,05
22. Slovakia ( Slovensko ) Bolfová Erika (29) - 19,77 20,52 19,77
23. Slovakia ( Slovensko ) Petrášová Zuzana (28) - 19,82 19,82 22,02
24. Slovakia ( Slovensko ) Číčová Alena (27) - 20,44 22,66 20,44
25. Bulgaria ( Bulharsko ) Todorova Jelenka (15) - 20,77 28,13 20,77
26. Bulgaria ( Bulharsko ) Tyagova Alexandra (13) - 21,00 21,00 21,14
27. Bulgaria ( Bulharsko ) Uzunova Denica (14) - 25,56 25,56 NP
28. Russia ( Rusko ) Okorokova Anna (34) - 33,31 33,31 NP
29. Bulgaria ( Bulharsko ) Zhaklin Georgieva (11) - NP 21,79 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a10126337

Kód: a10126337



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/16 Svitavy, věže, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
2014/07/16 Svitavy, věže - finále, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
2014/07/17 Svitavy, 100 m s překážkami, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
2014/07/17 Svitavy, 100 m s finale, MS Svitavy 2014
FSCR
2014/07/18 Svitavy, Štafeta 4 x 100m, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
2014/07/19 Svitavy, Požární útok, Mistrovství světa juniorů v požárním sportu
FSCR
2019/07/05 Svitavy, Dvojboj, Mistrovství České republiky dorost 2019
MČR
2019/07/05 Svitavy, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019
MČR
2019/07/06 Svitavy, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019
MČR
2019/07/06 Svitavy, Běh na 100 m,družstev, Mistrovství České republiky dorost 2019
MČR
2019/07/07 Svitavy, 4x100 m, Mistrovství České republiky dorost 2019
MČR
2019/07/07 Svitavy, Požární útok, Mistrovství České republiky dorost 2019
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře