Tuř 2014 - PKL Tuř - O putovní pohár starosty obce

Liga: Podkozákovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 05. 2014 15:00
Kontakt:   SDH Tuř - Miroslav Řehák
Telefon:  603154170
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Miroslav Řehák

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jablonec nad Jizerou SM 14,89 14,89 14,57
2.  Kosmonosy MB 15,26 15,26 14,97
3.  Podůlší JC 15,30 15,30 15,14
4.  Tatobity SM 15,38 15,38 15,31
5.  Maršovice JN 15,65 15,39 15,65
6.  Tuř JC 15,75 15,75 14,65
7.  Roudný JN 15,94 15,74 15,94
8.  Smidary HK 15,96 15,96 15,77
9.  Velký Třebešov NA 15,99 15,99 15,46
10.  Karlinky A LI 16,07 16,07 15,65
11.  Renmotor Jinolice JC 16,12 16,12 14,65
12.  Jílové u Držkova JN 16,15 16,15 15,49
13.  Obrubce MB 16,16 16,16 15,44
14.  Bozkov A SM 16,63 16,63 16,36
15.  Malá Skála JN 16,76 16,41 16,76
16.  Jeřmanice LI 16,95 16,95 16,91
17.  Kopidlno JC 17,11 17,11 17,11
18.  Veselá SM 17,15 17,15 15,25
19.  Košťálov SM 17,21 17,21 16,01
20.  Sloup PZ 17,36 16,03 17,36
21.  Ploukonice SM 17,42 17,42 16,83
22.  Příšovice LI 18,08 17,88 18,08
23.  Bozkov B SM 18,71 17,64 18,71
24.  Hradčany LI 21,07 18,56 21,07
25.  Myštěves HK NP NP NP
25.  Bukovina, Turnov SM NP NP NP
25.  Ploužnice A SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 17,80 17,78 17,80
2.  Jablonec nad Jizerou SM 18,43 18,43 17,21
3.  Košťálov SM 19,88 19,88 19,71
4.  Krásná Ves MB 19,90 19,40 19,90
5.  Benešov u Semil SM 20,00 20,00 18,16
6.  Libuň JC 21,29 18,46 21,29
7.  Bozkov B SM 26,79 26,09 26,79
8.  Malá Skála A JN 36,53 35,49 36,53
9.  Malá Skála B JN NP NP NP
9.  Jeřmanice A LI NP NP NP
9.  Ploukonice SM NP NP NP
9.  Bozkov A SM NP NP NP
9.  Vitiněves JC NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC14,4314,3914,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM14,8214,6814,822013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM14,8914,5714,892014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kosmonosy MB14,9815,0615,062013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK15,1415,0715,142013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bašnice JC15,1115,2315,232013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kosmonosy MB15,2614,9715,262014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sloup PZ15,0015,2815,282014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Podůlší JC15,3015,1415,302014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Maršovice JN15,3715,1515,372013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tatobity SM15,3815,3115,382014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Podůlší JC14,7615,5315,532013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tuř JC15,5314,9715,532013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN15,6315,0915,632013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Maršovice JN15,3915,6515,652014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Tuř JC15,7514,6515,752014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tuř JC14,6815,8415,842014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM15,8815,6815,882014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Roudný JN15,7415,9415,942014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Smidary HK15,9615,7715,962014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velký Třebešov NA15,9915,4615,992014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Karlinky ALI16,0715,6516,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM16,0815,8516,082013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Renmotor Jinolice JC16,1214,6516,122014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jílové u Držkova JN16,1515,4916,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Obrubce MB16,1615,4416,162014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bříšťany JC16,2614,9816,262014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mladějov JC16,1916,3116,312013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Roudný JN16,4316,3216,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hradčany LI15,6016,4316,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Vitiněves JC16,1016,0116,102013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Myštěves HK17,7817,8017,802014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Jablonec nad Jizerou SM18,4317,2118,432014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Libuň JC18,2118,8018,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Benešov u Semil SM19,6118,7519,612013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Malá Skála Malá Skála A JN19,8019,2919,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Košťálov SM19,8819,7119,882014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Krásná Ves MB19,4019,9019,902014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Benešov u Semil SM20,0018,1620,002014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bozkov Bozkov A SM19,6220,0820,082013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Jablonec nad Jizerou SM19,0520,4320,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Malá Skála Malá Skála B JN21,1721,2721,272013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JC18,4621,2921,292014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Košťálov SM20,7121,4821,482013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Bozkov Bozkov B SM21,8421,5821,842013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Jeřmanice Jeřmanice A LI19,8622,0522,052013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Krásná Ves MB17,6025,0025,002013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bozkov B SM26,0926,7926,792014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Podmoklice SM29,9323,5929,932013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Malá Skála A JN35,4936,5336,532014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Jeřmanice Jeřmanice B LI42,1245,4345,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Vitiněves JCNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Ploukonice SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bozkov A SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Malá Skála B JNNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Jeřmanice A LINPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Pepa Adam  14 ** 24 29.04.2014 19:34
 Monika Panožková  14 ** 24 29.04.2014 19:18
 Tomáš Marvan  14 ** 23 30.04.2014 11:37
 Tomáš Najman  14 ** 21 28.04.2014 20:09
 Petr Kropáč  14 ** 19 28.04.2014 21:17
 Jaromír Rosůlek  14 ** 16 02.05.2014 22:24
 Jaroslav Novotný  14 ** 11 28.04.2014 20:37
 Honza Adamec  14 ** 9 29.04.2014 18:56
 Ivana Hynčicová  14 ** 8 29.04.2014 20:16
 Stanislav Gajdůšek  14 ** 7 29.04.2014 22:40
 Jan Zahradník  14 ** 6 29.04.2014 17:43
 Michaela Malá  14 ** 5 29.04.2014 12:06
 Michal Matějíček  14 ** 1 29.04.2014 20:14
 Tomaš Vích  14 ** 0 30.04.2014 09:16
 Lukáš Němec  14 ** 0 02.05.2014 22:00
 Hana Jarolímková  14 ** 0 29.04.2014 07:39
 Josef Navrátil  14 ** 0 02.05.2014 15:21
 Miroslav Řehák  14 ** 0 29.04.2014 17:08
 Veronika Borůvková  14 ** 0 29.04.2014 11:02
 Veronika Kaprálková  15 ** 0 28.04.2014 20:31


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Veronika Borůvková  17 ** 17 29.04.2014 11:03
 Stanislav Gajdůšek  17 ** 7 29.04.2014 22:40
 Hana Jarolímková  16 ** 0 29.04.2014 19:34
 Tomaš Vích  16 ** 0 30.04.2014 09:17
 Lukáš Němec  16 ** 0 02.05.2014 22:07
 Michaela Malá  16 ** 0 29.04.2014 12:07
 Josef Navrátil  16 ** 0 02.05.2014 15:21
 Tomáš Najman  16 ** 0 28.04.2014 20:10
 Michal Matějíček  16 ** 0 29.04.2014 20:15
 Monika Panožková  17 ** 0 29.04.2014 19:19
 Honza Adamec  17 ** 0 30.04.2014 06:04
 Petr Kropáč  17 ** 0 28.04.2014 21:18
 Jan Zahradník  17 ** 0 29.04.2014 17:44
 Miroslav Řehák  17 ** 0 29.04.2014 17:09
 Jaromír Rosůlek  17 ** 0 02.05.2014 22:24
 Ivana Hynčicová  17 ** 0 29.04.2014 20:16
 Veronika Kaprálková  18 ** 0 28.04.2014 20:31

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jablonec nad Jizerou - Muži

14,89https://youtu.be/4wQ9MHHTEbY Joska Mládek

Jablonec nad Jizerou - Muži

14,89https://youtu.be/nxVKYLslAOk Joska Mládek

Kosmonosy - Muži

15,26https://youtu.be/itrtZSIkz9A Jan Klimo

Jílové u Držkova - Muži

16,15https://youtu.be/g2v5xgFmt84 Pavel Štěpán

Obrubce - Muži

16,16https://youtu.be/9g1tietn24Q Jan Klimo

Myštěves - Ženy

17,80https://youtu.be/uiZu1Q3qbKQ Veronika Borůvková

Benešov u Semil - Ženy

20,00https://youtu.be/h0PzG4NRO8c Barbora Menšíková

Hradčany - Muži

21,07https://youtu.be/vvZ2VEvo3AM Tomáš Najman

Libuň - Ženy

21,29https://youtu.be/tT-e6k1XZU0 Michaela Malá

Myštěves - Muži

NPhttps://youtu.be/i_wZpljPkvg Honza Adamec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/04/27 Tuř u Jičína, Vyhánění pavouků
-
2013/05/04 Tuř u Jičína, Podkozákovská liga-Putovní pohár starosty obce
PKL
2013/10/19 Tuř sportovní hřiště, Veřejný trénink
-
2014/04/26 Tuř - sportovní areál, Vyhánění pavouků
-
2014/05/03 Tuř, PKL Tuř - O putovní pohár starosty obce
PKL
2014/07/26 Tuř, FNC Tuř o pohár firmy Míč systém
FNC
2015/05/02 Tuř, PKL Tuř
PKL
2015/05/30 Tuř, FNC Tuř
FNC
2016/04/23 Tuř, Vyhánění pavouků + Tipni si svůj čas
-
2016/07/23 Tuř, 7. kolo Tuř
FNC
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/07/22 Tuř, FNC Tuř
-
Kdy Kde Liga


Komentáře