Vesec pod Kozákovem 2019 - Vesec pod Kozákovem

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 21. 06. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Křížkový Újezdec PH 14,81 14,81 14,55
2.  Frýdštejn JN 15,27 14,91 14,19
3.  Pěnčín JN 15,12 15,12 14,75
4.  Břehy MB 15,80 15,80 15,03
5.  Valdice JC 16,25 16,25 16,09
6.  Jeřmanice LI 16,53 16,53 16,32
7.  Hradčany LI 17,00 17,00 15,32
8.  Tanvald Šumburk JN 17,19 16,86 17,19
9.  Příchovice JN 17,53 17,53 16,77
10.  Krásná Ves B MB 18,28 18,28 18,19
11.  Velké Hamry JN 18,41 18,41 15,04
12.  Škodějov SM 18,53 18,53 17,83
13.  Roudný JN 18,81 17,69 18,81
14.  Odolenovice JN 18,93 18,93 17,32
15.  Krásná Ves MB 19,11 19,11 18,19
16.  Koberovy JN 19,27 17,39 19,27
17.  Karlinky LI 19,88 19,88 15,02
18.  Bystřice JC 22,44 21,26 22,44
19.  Záskalí LI 25,30 22,09 25,30
20.  Malá Skála JN NP NP NP
20.  Těpeře JN NP 17,15 16,83
20.  Bukovno MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Veselá SM 17,44 17,44 17,30
2.  Zlatá Olešnice JN 18,19 17,02 18,19
3.  Pěnčín JN 18,22 18,15 18,22
4.  Jeřmanice B LI 18,40 18,40 17,52
5.  Raspenava LI 19,34 19,34 19,12
6.  Olešnice SM 19,37 19,30 19,37
7.  Břehy MB 22,30 22,30 17,41
8.  Kosořice MB 22,60 22,60 21,62
9.  Vesec SM 25,75 22,72 25,75
10.  Jeřmanice LI 28,12 17,15 28,12
11.  Dalešice JN 31,43 31,43 31,22
12.  Mělník Blata ME 40,51 40,51 40,44
13.  Koberovy JN NP 59,73 28,20

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Křížkový Újezdec PH 19,60 19,60 19,13
2.  Škodějov SM 20,29 20,07 20,29
3.  Bystřice JC 20,36 19,41 20,36
4.  Hradčany LI 20,51 20,51 19,60
5.  Jeřmanice LI 21,29 21,29 20,61
6.  Příchovice JN 21,65 21,65 20,68
7.  Těpeře JN 26,90 26,90 24,30
8.  Odolenovice JN 29,66 29,66 28,26
9.  Záskalí LI 31,30 24,59 31,30
10.  Koberovy JN 45,89 27,13 45,89
11.  Velké Hamry JN NP NP NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Roztoky u Semil SM 20,39 20,17 20,39
2. Ostroměř JC 21,35 21,18 21,35
3. Dalešice JN 21,70 20,71 21,70
4. Příšovice LI 22,25 22,25 22,00
5. Smržovka ženy JN 25,44 25,44 25,05
6. Dalešice ženy JN 30,95 28,83 30,95
7. Smržovka muži JN 31,42 31,42 29,53
8. Dolní Sytová SM 33,68 32,79 33,68
9. Bukovina, Turnov SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hamry JN14,8814,7114,882018/06/22 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Tatobity SM15,0314,6915,032017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Veselá SM14,9315,2215,222014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Chyjice JC15,2714,8815,272017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Jablonec nad Jizerou SM14,5815,3915,392015/07/10 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Karlinky LI15,4415,4415,442017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Tatobity Bity SportSM14,8915,5715,572015/07/10 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Pěnčín JN14,9815,5815,582017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Pěnčín JN15,6515,4915,652018/06/22 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Karlinky LI15,7215,4815,722018/06/22 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Chyjice JC15,8015,0315,802018/06/22 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Malá Skála JN15,9315,9315,932016/07/01 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB15,9415,4515,942017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN15,9515,4015,952017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Maršovice JN15,7115,9715,972014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Březová LI16,0516,0516,052016/07/01 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Chyjice JC14,9616,0916,092015/07/10 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Příchovice JN16,1416,1316,142017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Tuř JC16,1415,3016,142014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Cetenov LI15,5616,2016,202018/06/22 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Jablonec nad Jizerou SM15,2316,2116,212014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Tatobity SM14,8616,2716,272014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Krásná Ves MB16,2716,2716,272016/07/01 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Jirkov JN16,0116,3416,342014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Kosmonosy MB16,3615,6216,362014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Podůlší JC15,4816,4016,402015/07/10 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Lestkov SM16,4615,9116,462014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Vlastiboř JN16,4715,8816,472014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Hradčany LI16,0616,4716,472015/07/10 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Janův Důl LI16,4716,0016,472017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM16,6816,9416,942017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
2. Jeřmanice LI17,3117,6017,602017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
3. Malá Skála Béčko JN17,3717,7217,722015/07/10 Útok,nástřik 2xB úzké
4. Malá Skála Béčko JN17,7817,4017,782017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
5. Malá Skála Béčko JN17,7817,5617,782018/06/22 Útok,nástřik 2xB úzké
6. Malá Skála B JN17,9118,2218,222014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
7. Libuň JC17,4818,2918,292014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
8. Krásná Ves MB18,3717,8018,372015/07/10 Útok,nástřik 2xB úzké
9. Košťálov SM18,4918,4918,492016/07/01 Útok,nástřik 2xB úzké
10. Benešov u Semil SM18,5618,5618,562016/07/01 Útok,nástřik 2xB úzké
11. Zlatá Olešnice JN18,2618,6118,612018/06/22 Útok,nástřik 2xB úzké
12. Libuň JC18,6318,3518,632017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
13. Zlatá Olešnice JN18,6219,2219,222017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
14. Karlinky LI19,0719,3619,362017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
15. Raspenava LI19,4718,1519,472017/06/23 Útok,nástřik 2xB úzké
16. Malá Skála A JN19,4519,5419,542014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
17. Bratříkov JN18,9619,5519,552014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
18. Jablonec nad Jizerou SM19,6418,3019,642014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
19. Malá Skála Áčko JN19,6817,8019,682015/07/10 Útok,nástřik 2xB úzké
20. Jeřmanice LI19,8619,8619,862016/07/01 Útok,nástřik 2xB úzké
21. Krásná Ves MB18,4019,8919,892014/07/11 Útok,nástřik 2xB úzké
22. Jeřmanice LI19,0619,9819,982018/06/22 Útok,nástřik 2xB úzké
23. Radimovice LI20,9420,9420,942016/07/01 Útok,nástřik 2xB úzké
24. Dalešice JN20,9820,8120,982018/06/22 Útok,nástřik 2xB úzké
25. Raspenava LI20,9820,9820,982016/07/01 Útok,nástřik 2xB úzké
26. Karlinky LI21,0021,0021,002016/07/01 Útok,nástřik 2xB úzké
27. Těpeře JN21,0720,8721,072015/07/10 Útok,nástřik 2xB úzké
28. Podmoklice SM21,1021,1021,102016/07/01 Útok,nástřik 2xB úzké
29. Raspenava LI20,9421,1421,142018/06/22 Útok,nástřik 2xB úzké
30. Podmoklice SM20,7721,5021,502015/07/10 Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/11 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec
PKL
2014/07/11 Vesec, Mírová pod Kozákovem, Vesecky pohár
-
2015/07/10 Vesec pod Kozákovem, PKL Vesec
PKL
2016/07/01 Vesec p. Kozákovem, 4. kolo Vesec pod Kozákovem
FNC
2017/06/23 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem
FNC
2018/06/22 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec p. Kozákovem
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře