Výsledky ročníku 2013 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ku
1
Dr
2

3
Kn
4
Čá
5
Tu
6
Mi
7
Kn
8
Čá
9
St
10
Sa
11
1. Vésky 118 15,78UH
16,90
NP
NP
31,68
17,51
17,40
17,75
17,26
15,78
17,60
17,87
2. Mistřice 98 16,73UH
NP
19,23
16,79
16,73
18,15
17,42
NP
18,35
16,79
18,03
17,76
3. Hradčovice 92 16,09UH
18,74
21,60
36,84
16,09
18,34
22,34
18,01
17,64
16,68
18,09
18,20
4. Částkov 88 16,06UH
17,99
19,43
16,82
17,14
20,00
18,46
18,54
18,20
16,06
24,45
19,45
5. Vésky B 81 15,93UH
17,45
NP
16,06
15,93
18,07
NP
27,39
19,64
NP
17,62
18,81
6. Salaš 71 17,12UH
18,32
20,40
17,12
22,59
18,87
18,39
18,70
26,03
21,82
19,04
19,20
7. Staré Město 33 17,51UH
20,69
22,60
17,51
23,17
26,34
20,92
34,95
22,50
-
21,54
22,01
8. Dolní Němčí 32 20,85UH
21,12
22,23
21,79
20,85
24,45
23,34
22,15
21,73
21,85
22,86
-
9. Salaš 31 16,53ZL-
25,06
18,37
16,53
19,18
-
20,31
NP
26,39
-
NP
10. Jarošov 30 19,28UH
20,86
33,37
19,45
31,20
20,79
19,28
38,18
19,71
50,23
20,67
33,93
11. Ostrožská Lhota 23 21,76UH
27,72
23,79
-
48,17
23,23
22,96
21,76
25,51
21,96
23,51
23,14
12. Kunovice 19 20,31UH
22,11
24,56
-
21,03
20,31
32,37
21,68
--
NP
22,90
13. Kněžpole 16 18,20UH
20,05
--
18,20
---
18,92
---
14. Velký Ořechov B 0 16,98ZL--
16,15
-
18,82
---
16,98
--
-. Nová Dědina 0 17,50KM----
17,50
---
18,51
--
-. Vrbětice 0 17,75ZL------
17,75
----
-. Hřivínův Újezd Kaňovice 0 17,76ZL--
17,70
17,76
21,10
-
19,10
----
-. Zahnašovice 0 17,79KM-----
17,79
NP
----
-. Hrubá Vrbka 0 18,14HO--
16,15
18,14
------
NP
-. Blatnice pod Svatým Antonínkem 0 18,14HO---
18,14
-------
-. Velká nad Veličkou 0 18,25HO----------
18,25
-. Bratřejov 0 18,37ZL----
18,37
-
19,03
----
-. Vřesovice 0 18,48HO
17,58
-----
NP
--
18,48
-
-. Mladcová 0 18,54ZL
NP
---
NP
-
18,54
----
-. Svatobořice 0 18,85HO-
21,40
----
18,85
----
-. Vlkoš 0 18,96HO------
18,96
----
-. Dubňany 0 18,98HO---
18,98
-------
-. Karolín B 0 19,01KM-------
19,01
---
-. Komárov 0 19,25ZL---
19,25
20,70
20,34
-
NP
---
-. Hodějice 0 19,46VY---
NP
-
19,46
-----
-. Ludslavice 0 19,65KM----
19,65
NP
21,50
----
-. Petrov 0 19,68HO--------
19,68
--
-. Šumice 0 19,87UH---
19,87
----
21,72
-
23,61
-. Nová Dědina B 0 20,17KM--------
20,17
--
-. Pohořelice 0 21,46ZL-----
27,32
21,46
----
-. Karolín 0 21,53KM------
NP
21,53
---
-. Velký Ořechov C 0 21,92ZL--
NP
NP
NP
---
21,92
--
-. Tupesy 0 21,95UH-----
22,04
21,95
--
24,10
22,98
-. Šaratice 0 22,65VY------
22,65
----
-. Tučapy 0 23,07KM-----
23,07
--
36,23
--
-. Záhorovice 0 24,17UH--
18,92
---
27,31
---
24,17
-. Tučapy 0 24,39UH-----
24,39
-----
-. Polichno 0 26,64ZL---
26,64
-------
-. Salaš B 0 27,61UH----------
27,61
-. Mařatice 0 32,81UH-------
32,81
--
NP
-. Mistřín 0 NPHO
17,13
17,26
----
NP
----
-. Tučapy 0 NPVY-----
NP
NP
----
-. Litenčice 0 NPKM------
NP
----
-. Horní Bečva 0 NPVS---------
NP
-
-. Tečovice 0 NPZL----
NP
------


Celkem se účastnilo:  71 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: