Výsledky ročníku 2010 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ku
1

2
Mi
3
Čá
4
Tu
5
Kn
6
Ko
7

8
Body
1. Vésky 136 17,43UH
2
15
10
15
15
15
15
0
87
2. Částkov 134 16,05UH
15
12
15
12
0
12
12
15
93
3. Salaš 85 18,06UH
3
8
0
8
3
12
10
-
5
49
4. Kněžpole 83 17,43UH
8
5
5
8
3
1
8
10
48
5. Mistřice 79 17,95UH
10
10
3
1
10
5
10
0
49
6. Částkov B 73 16,60UH
4
2
12
10
0
4
3
12
47
7. Jarošov 55 17,61UH
6
6
4
2
2
8
2
8
38
8. Hradčovice 50 18,79UH
5
3
6
4
8
2
6
6
40
9. Drslavice 37 19,46UH
0
4
-
5
4
3
5
4
25
10. Bílovice 31 19,92UH
12
1
0
6
6
0
4
-29
11. Tupesy 5 21,15UH----
5
---5
12. Velký Ořechov 0 16,36ZL
0
-
0
0
-
0
-
0
0
-. Vrbětice B 0 16,50ZL--
0
0
---
0
0
-. Bojkovice 0 17,72UH--
0
0
0
0
0
0
0
-. Hřivínův Újezd C 0 17,90ZL--
0
0
----0
-. Velký Ořechov B 0 17,92ZL
0
-
0
0
-
0
-
0
0
-. Tučapy 0 17,95VY----
0
---0
-. Vacenovice B 0 18,03HO--
0
-
0
---0
-. Vlkoš B 0 18,11HO
0
-------0
-. Petrov 0 18,20HO
0
-
0
--
0
--0
-. Ludslavice 0 18,36KM----
0
0
0
0
0
-. Velký Ořechov D 0 18,50ZL---
0
-
0
--0
-. nerozlišeno 0 18,69-
0
0
-------0
-. Bojkovice B 0 18,76UH--------0
-. Vrbětice 0 18,78ZL
0
0
-
0
----0
-. Mladcová 0 19,08ZL---
0
-
0
--0
-. Hřivínův Újezd 0 19,22ZL--
0
0
----0
-. Vlkoš 0 19,24HO
0
--
0
----0
-. Vlčnov C 0 19,36UH
0
-------0
-. Salaš C 0 19,40UH
0
---
0
0
0
--0
-. Hrubá Vrbka 0 19,50HO
0
--
0
0
-
0
-0
-. Dubňany 0 19,67HO-------
0
0
-. Tučapy B 0 19,84VY----
0
---0
-. Jalubí 0 20,16UH---
0
---
0
0
-. Velká nad Veličkou 0 20,49HO------
0
-0
-. Malenovice B 0 20,64FM-----
0
--0
-. Kněžpole B 0 21,70UH-----
0
--0
-. Pohořelice 0 21,87ZL-----
0
--0
-. Šarovy 0 22,05ZL--
0
-----0
-. Salaš 0 22,83ZL-
0
0
--
0
--0
-. Staré Město 0 22,96UH--------0
-. Újezd 0 23,16ZL-----
0
--0
-. Kunovice 0 23,39UH
0
-------0
-. Přílepy 0 23,58KM--
0
-----0
-. Vlčnov 0 24,31UH
0
-------0
-. Jarošov B 0 24,90UH-
0
0
0
----0
-. Blatnice pod Svatým Antonínkem 0 27,38HO---
0
----0
-. Košíky B 0 31,48UH------
0
-0
-. Kozojídky 0 32,91HO-----
0
--0
-. Loučka 0 38,13ZL--------0
-. Tučapy 0 51,54UH----
0
---0
-. Nová Dědina 0 NPKM
0
-
0
-----0
-. Ratíškovice B 0 NPHO
0
-------0
-. Vacenovice C 0 NPTR----
0
---0
-. Komárov 0 NPZL-----
0
--0
-. Karolín 0 NPKM
0
-------0
-. Ratíškovice 0 NPHO
0
0
------0
-. Velký Ořechov C 0 NPZL---
0
----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ku
1

2
Mi
3
Čá
4
Tu
5
Kn
6
Ko
7

8
Body
1. Částkov 62 18,15UH
0
0
0
0
14
8
8
0
30
-. Vésky 62 19,10UH
0
0
0
0
30
4
4
8
46
3. Kunovice 54 20,93UH
0
0
0
0
26
-
6
6
38
4. Salaš 41 22,80UH--
0
0
17
6
-
4
27
5. Jalubí 9 27,35UH--
0
0
6
0
3
-9
6. Březolupy 4 55,00UH---
4
----4
7. Hřivínův Újezd 0 18,08ZL--
0
0
-
0
--0
-. Hostišová 0 18,42ZL
0
0
----
0
-0
-. nerozlišeno 0 19,26-
0
0
-------0
-. Petrov 0 19,66HO
0
-
0
--
0
--0
-. Velký Ořechov 0 19,77ZL---
0
-
0
--0
-. Rychlov 0 20,35KM--
0
-----0
-. Kuželov B 0 21,26HO
0
-------0
-. Vlčnov B 0 21,32UH
0
-------0
-. Malenovice 0 22,38ZL-----
0
--0
-. Pohořelice 0 22,44ZL-----
0
--0
-. Kuželov 0 22,69HO
0
-------0
-. Vlčnov 0 22,79UH
0
-------0
-. Hrubá Vrbka 0 23,62HO
0
--
0
----0
-. Hodějice 0 24,87VY
0
-------0
-. Bohuslavice u Zlína 0 29,92ZL-
0
------0
-. Komárov 0 31,52ZL-----
0
--0
-. Prakšice 0 42,94UH---
0
--
0
-0
-. Loučka 0 NPZL--------0


Celkem se účastnilo:  82 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: