Výsledky ročníku 2013 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ku
1
Dr
2

3
Kn
4
Čá
5
Tu
6
Mi
7
Kn
8
Čá
9
St
10
Sa
11
1. Vésky 118 15,78UH
15
0
0
1
15
15
15
15
15
15
12
2. Mistřice 98 16,73UH
0
15
12
8
10
12
0
8
8
10
15
3. Hradčovice 92 16,09UH
6
8
2
12
8
4
12
12
10
8
10
4. Částkov 88 16,06UH
10
12
10
6
4
8
10
10
12
1
5
5. Vésky B 81 15,93UH
12
0
15
15
12
0
2
5
0
12
8
6. Salaš 71 17,12UH
8
10
8
2
6
10
8
1
6
6
6
7. Staré Město 33 17,51UH
4
5
6
1
1
5
1
2
-
4
4
8. Dolní Němčí 32 20,85UH
2
6
3
4
1
2
3
3
5
3
-
9. Salaš 31 16,53ZL-
2
5
10
5
-
6
0
3
-
0
10. Jarošov 30 19,28UH
3
1
4
1
2
6
1
4
2
5
1
11. Ostrožská Lhota 23 21,76UH
1
4
-
1
1
3
4
1
4
2
2
12. Kunovice 19 20,31UH
1
3
-
3
3
1
5
--
0
3
13. Kněžpole 16 18,20UH
5
--
5
---
6
---
14. Velký Ořechov B 0 16,98ZL--
0
-
0
---
0
--
-. Nová Dědina 0 17,50KM----
0
---
0
--
-. Vrbětice 0 17,75ZL------
0
----
-. Hřivínův Újezd Kaňovice 0 17,76ZL--
0
0
0
-
0
----
-. Zahnašovice 0 17,79KM-----
0
0
----
-. Hrubá Vrbka 0 18,14HO--
0
0
------
0
-. Blatnice pod Svatým Antonínkem 0 18,14HO---
0
-------
-. Velká nad Veličkou 0 18,25HO----------
0
-. Bratřejov 0 18,37ZL----
0
-
0
----
-. Vřesovice 0 18,48HO
0
-----
0
--
0
-
-. Mladcová 0 18,54ZL
0
---
0
-
0
----
-. Svatobořice 0 18,85HO-
0
----
0
----
-. Vlkoš 0 18,96HO------
0
----
-. Dubňany 0 18,98HO---
0
-------
-. Karolín B 0 19,01KM-------
0
---
-. Komárov 0 19,25ZL---
0
0
0
-
0
---
-. Hodějice 0 19,46VY---
0
-
0
-----
-. Ludslavice 0 19,65KM----
0
0
0
----
-. Petrov 0 19,68HO--------
0
--
-. Šumice 0 19,87UH---
0
----
0
-
0
-. Nová Dědina B 0 20,17KM--------
0
--
-. Pohořelice 0 21,46ZL-----
0
0
----
-. Karolín 0 21,53KM------
0
0
---
-. Velký Ořechov C 0 21,92ZL--
0
0
0
---
0
--
-. Tupesy 0 21,95UH-----
0
0
--
0
0
-. Šaratice 0 22,65VY------
0
----
-. Tučapy 0 23,07KM-----
0
--
0
--
-. Záhorovice 0 24,17UH--
0
---
0
---
0
-. Tučapy 0 24,39UH-----
0
-----
-. Polichno 0 26,64ZL---
0
-------
-. Salaš B 0 27,61UH----------
0
-. Mařatice 0 32,81UH-------
0
--
0
-. Tečovice 0 NPZL----
0
------
-. Mistřín 0 NPHO
0
0
----
0
----
-. Tučapy 0 NPVY-----
0
0
----
-. Litenčice 0 NPKM------
0
----
-. Horní Bečva 0 NPVS---------
0
-

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ku
1
Dr
2

3
Kn
4
Čá
5
Tu
6
Mi
7
Kn
8
Čá
9
St
10
Sa
11
1. Hřivínův Újezd 69 17,70ZL
8
8
6
4
8
8
8
8
8
-
3
2. Salaš 56 19,28UH-
6
4
6
4
6
4
6
4
8
8
3. Jarošov 55 19,03UH
6
4
8
3
3
3
6
4
6
6
6
4. Kunovice 36 21,10UH
4
3
-
8
6
4
0
-
3
4
4
5. Pravčice 0 16,90KM-------
0
---
-. Prštné 0 19,12ZL----
0
------
-. Velký Ořechov 0 20,00ZL----
0
---
0
--
-. Rychlov 0 20,10KM------
0
----
-. Hřivínův Újezd Kaňovice 0 20,26ZL
0
--
0
---
0
0
--
-. Dražovice 0 20,48VY-----
0
-----
-. Pohořelice 0 21,26ZL-----
0
0
----
-. Petrov 0 22,57HO--------
0
--
-. Bojkovice 0 22,59UH------
0
----
-. Tečovice 0 23,06ZL----
0
------
-. Šumice 0 23,45UH-----
0
0
-
0
0
0
-. Tučapy 0 24,70KM-----
0
-----
-. Lhota 0 25,01ZL----
0
------
-. Hroznová Lhota 0 26,39HO------
0
----
-. Babice 0 32,03UH---
0
-------
-. Želechovice nad Dřevnicí 0 46,46ZL----
0
------
-. Komárov 0 NPZL----
0
------


Celkem se účastnilo:  71 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: