Raspenava 2015 - Pohár starosty Města

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 07. 2015 21:45
Kontakt:   Jaromír Hanzl
Telefon: 
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: vit koukal

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Veselá SM 16,48 16,11 16,48
2.  Maršovice JN 16,74 15,11 16,74
3.  Hradčany LI 16,79 16,08 16,79
4.  Malá Skála JN 17,02 17,02 15,13
5.  Krásná Ves MB 17,48 17,48 15,07
6.  Košťálov SM 17,53 17,53 17,03
7.  Nová Ves LI 18,20 18,20 17,85
8.  Velké Hamry JN 18,33 18,33 16,53
9.  Tatobity SM 18,81 18,41 18,81
10.  Smidary HK 19,17 19,17 18,82
11.  Sloup PZ 19,62 16,90 19,62
12.  Raspenava LI 21,05 21,05 17,47
13.  Jílové u Držkova JN 22,00 22,00 21,41
14.  Frýdlant LI 22,42 22,42 15,74
15.  Jeřmanice ZHT LI 22,55 22,12 22,55
16.  Raspenava Lužec LI 26,75 22,02 26,75
17.  Záskalí LI 27,60 27,60 20,79
18.  Ludvíkov pod Smrkem LI 32,08 31,59 32,08
19.  Příchovice JN 35,59 35,59 35,33
20.  Odolenovice JN 38,67 38,67 38,36
21.  Nové Město pod Smrkem LI 39,01 37,98 39,01
22.  Karlinky LI NP - -
22.  Nová Ves u Bakova MB NP - -
22.  Bukovina, Turnov SM NP - -
22.  Janův Důl LI NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Frýdlant LI 20,83 20,83 19,81
2.  Raspenava LI 20,95 19,88 20,95
3.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB 21,10 21,10 20,50
4.  Jeřmanice LI 21,71 21,71 20,58
5.  Karlinky LI 22,30 22,30 19,91
6.  Malá Skála Béčko JN 25,20 25,20 24,94
7.  Chrastava LI 29,67 29,44 29,67

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Janův Důl LI 20,01 20,01 18,98
2.  Hradčany LI 20,64 20,64 20,27
3.  Smidary HK 21,17 21,17 20,51
4.  Jeřmanice LI 21,21 20,49 21,21
5.  Karlinky LI 23,15 21,15 23,15
6.  Krásná Ves MB 23,50 23,39 23,50
7.  Odolenovice JN 23,90 23,41 23,90
8.  Příchovice JN 24,64 24,64 23,77
9.  Nová Ves u Bakova MB 24,92 24,57 24,92
10.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB 32,23 31,75 32,23
11.  Tatobity SM NP - -

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Janov nad Nisou JN 21,88 20,54 21,88
2. Roztoky u Semil SM 22,89 22,89 21,31
3. Příšovice LI 23,25 23,25 23,20
4. Dalešice JN 25,05 22,58 25,05
5. Sedlejovice LI 27,80 26,94 27,80
6. Záskalí Bezáskovice LI 28,03 28,03 26,03
7. Chrastava LI 46,38 46,38 46,20
8. Raspenava B LI NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2615,7715,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála JN15,7315,9715,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Karlinky LI15,2216,0616,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lestkov SM15,5016,1316,132014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jílové u Držkova JN15,1616,1816,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradčany LI15,8716,6216,622016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Frýdštejn JN16,6515,5816,652016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Smidary HK16,7315,3816,732016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ16,8316,9016,902014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN16,7116,9316,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Frýdlant LI16,2516,9516,952014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Ves LI16,7417,0817,082016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín JN17,1316,7317,132016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bukovina, Turnov SM15,7217,1417,142014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM16,4717,2217,222016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příšovice LI16,4117,3217,322014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Janův Důl LI17,4716,5717,472016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jílové u Držkova JN17,5217,2317,522016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI16,7417,7317,732014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,9617,7517,752014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB17,8416,7917,842016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LI17,8616,3317,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Škodějov SM16,8918,0018,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bukovina, Turnov SM16,6818,1218,122016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krásná Ves MB17,3918,2718,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Příchovice JN17,5818,5618,562016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Roudný JN20,2217,8220,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ludvíkov pod Smrkem LI19,0120,4120,412016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Košťálov SM20,1820,4320,432016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velké Hamry JN20,0920,6220,622014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM16,7516,5316,752016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Benešov u Semil SM17,7217,2617,722016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sychrov MB--17,962013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Krásná Ves MB--18,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Krásná Ves MB18,4817,9418,482014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Jeřmanice LI18,5418,6318,632016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Malá Skála A JN18,9019,1019,102014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Myštěves HK--19,132013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Těpeře JN19,4018,9619,402016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Huť JN--19,622013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Frýdlant LI20,2120,0520,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Jeřmanice LI20,5621,2221,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JC--21,722013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kosořice MB21,9421,6521,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Karlinky LI22,0621,8922,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Jeřmanice Dorostenky LI22,5122,3922,512014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dolní Hanychov, Liberec VIII LI21,8922,8022,802016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bozkov SM21,1322,9322,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Karlinky LI22,9523,6723,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Malá Skála Béčko JN--23,812013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Raspenava B LI22,5524,0024,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Košťálov SM23,4624,6724,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bulovka LI--24,992013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bratříkov JN--25,602013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bulovka LI223,3326,5226,522014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Raspenava A LI26,8626,5726,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Benešov u Semil SM--31,462013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Malá Skála B JN21,7235,2135,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Chrastava LI38,9237,0538,922016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Frýdlant LI--44,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dalešice - PS-12 muži

25,05https://youtu.be/vCRWScN8u3k David Beránek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2018/07/07 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2020/07/11 Raspenava, Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře