Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 08. 01. 2023 2023/02/10 Nevřeň, ICE CUP PS -
2 23. 04. 2023 2023/05/07 Vladislav, Pohár SDH Vladislav TR TRL
3 29. 04. 2023 2023/05/13 Častohostice, O pohár starostky obce TR TRL
4 29. 04. 2023 2023/05/13 Horní Třešňovec, VČHL Horní Třešňovec UO VČHL
5 08. 05. 2023 2023/05/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
6 30. 04. 2023 2023/05/13 Jabloňov, O putovní pohár SDH Jabloňov ZR ŽL
7 06. 05. 2023 2023/05/20 Štěměchy, O pohár obce Štěměchy TR TRL
8 15. 05. 2023 2023/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
9 07. 05. 2023 2023/05/21 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
10 22. 05. 2023 2023/05/26 Bechov, Pohár Formanka MB JL
11 13. 05. 2023 2023/05/27 Horní Lukavice, O pohár pana Miloslava Kozla PJ ZČHL
12 13. 05. 2023 2023/05/27 Nepomuky, VČHL Nepomuky UO VČHL
13 13. 05. 2023 2022/12/13 Bystřec, VČHL Bystřec UO VČHL
14 21. 05. 2023 2023/05/26 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR VCPR
15 22. 05. 2023 2023/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
16 14. 05. 2023 2023/05/27 Netín, O pohár SDH Netín ZR ŽL
17 14. 05. 2023 2023/05/28 Výčapy, O pohár starosty SDH TR TRL
18 20. 05. 2023 2023/06/03 Kojetice, O pohár starosty obce TR TRL
19 20. 05. 2023 2023/06/03 Hluboká u Kdyně - U Koupaliště, 1. kolo CHNHL DO CHNHL
20 21. 05. 2023 2023/06/04 Předín, Pohárová soutěž SDH Předín TR TRL
21 05. 06. 2023 2023/06/09 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
22 27. 05. 2023 2023/06/10 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS ZČHL
23 28. 05. 2023 2023/06/09 Čikov, 14. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
24 04. 06. 2023 2023/06/09 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva obce PR VCPR
25 28. 05. 2023 2023/06/11 Lipník, Pohár mladých hasičů TR TRL
26 28. 05. 2023 2023/06/11 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
27 28. 05. 2023 2023/06/10 Lavičky, O pohár SDH Lavičky ZR ŽL
28 04. 06. 2023 2023/06/16 Lhotky sport, 5. kolo Žďárske ligy ve Lhotkách ZR ŽL
29 03. 06. 2023 2023/06/17 Nové Sedliště - Areál SDH, 2. kolo CHNHL TC CHNHL
30 04. 06. 2023 2023/06/18 Šebkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
31 10. 06. 2023 2023/06/24 Heraltice, O pohár starosty městyse TR TRL
32 10. 06. 2023 2023/06/24 Kněžice, O pohár starostky obce, Memoriál A. Šloufa TR TRL
33 18. 06. 2023 2023/06/23 Paršovice, O pohár SDH Paršovice PR VCPR
34 01. 06. 2023 2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023 PS -
35 10. 06. 2023 2023/06/24 Tlumačov, 3. kolo CHNHL DO CHNHL
36 17. 06. 2023 2023/07/01 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
37 25. 06. 2023 2023/06/30 Olšovec, O pohár starosty OÚ PR VCPR
38 26. 06. 2023 2023/06/30 Dubenec, JL Dubenec TU JL
39 18. 06. 2023 2023/07/02 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
40 03. 07. 2023 2023/07/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
41 25. 06. 2023 2023/07/09 Bransouze, O pohár starostky obce TR TRL
42 01. 07. 2023 2023/07/15 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
43 09. 07. 2023 2023/07/14 Černotín, Černotín PR VCPR
44 02. 07. 2023 2023/07/16 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
45 16. 07. 2023 2023/07/21 Hustopeče nad Bečvou, O pohár SDH PR VCPR
46 09. 07. 2023 2023/07/23 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
47 15. 07. 2023 2023/07/29 Lanžov, VČHL Lanžov TU VČHL
48 16. 07. 2023 2023/07/28 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
49 16. 07. 2023 2023/07/29 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
50 22. 07. 2023 2023/08/05 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
51 30. 07. 2023 2023/08/04 Milotice nad Bečvou, O pohár SDH PR VCPR
52 23. 07. 2023 2023/08/06 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
53 07. 08. 2023 2023/08/11 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
54 29. 07. 2023 2023/08/12 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
55 29. 07. 2023 2023/08/12 Jakubov, O pohár starosty obce TR TRL
56 30. 07. 2023 2023/08/11 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy BO ŽL
57 30. 07. 2023 2023/08/13 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
58 30. 07. 2023 2023/08/13 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
59 14. 08. 2023 2023/08/18 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
60 05. 08. 2023 2023/08/19 Stýskaly, O pohár starosty SDH PS ZČHL
61 05. 08. 2023 2023/08/19 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
62 13. 08. 2023 2023/08/18 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
63 05. 08. 2023 2023/08/19 Újezd - Hřiště, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
64 06. 08. 2023 2023/08/20 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
65 06. 08. 2023 2023/08/20 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
66 21. 08. 2023 2023/08/25 Pěnčín, Pěnčínský pohár JN JL
67 20. 08. 2023 2023/08/25 Partutovice, Partutovice PR VCPR
68 13. 08. 2023 2023/08/26 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka TR ŽL
69 19. 08. 2023 2023/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
70 27. 08. 2023 2023/09/01 Špičky, O pohár obce Špičky PR VCPR
71 19. 08. 2023 2023/09/02 Všekary - Areál SDH, 5.kolo CHNHL DO CHNHL
72 20. 08. 2023 2023/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
73 26. 08. 2023 2023/09/09 Markvartice, O putovní pohár SDH TR TRL
74 04. 09. 2023 2023/09/08 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu JN JL
75 26. 08. 2023 2023/09/09 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
76 27. 08. 2023 2023/09/08 Hamry nad Sázavou, Žďárská liga Hamry nad Sázavou ZR ŽL
77 27. 08. 2023 2023/09/10 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH TR TRL
78 04. 09. 2023 2023/09/08 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
79 27. 08. 2023 2023/09/09 Hamry nad Sázavou (Žďár n. S.), O pohár SDH Žďár nad Sázavou 2 zámek ZR ŽL
80 02. 09. 2023 2023/09/16 Kněžice, Pohár Bohemia TR TRL
81 11. 09. 2023 2023/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
82 02. 09. 2023 2023/09/16 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
83 03. 09. 2023 2023/09/15 Maršovice, Žďárská liga Maršovice ZR ŽL
84 03. 09. 2023 2023/09/17 Výčapy, Pohár SDH Výčapy TR TRL
85 18. 09. 2023 2023/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
86 08. 10. 2022 2023/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2023 DO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Nevřeňnerozlišeno Kdyně182023-01-28 13:08:36
2Úněšovnerozlišeno Křelovice242023-01-26 11:14:07
3Úněšovnerozlišeno Úněšov92023-01-24 05:29:46
4Nevřeňnerozlišeno Čelákovy162023-01-23 19:21:23
5Úněšovnerozlišeno Božkov232023-01-23 18:43:33
6Úněšovnerozlišeno Božkov222023-01-23 18:43:13
7Nevřeňnerozlišeno Horšovský Týn152023-01-23 18:31:06
8Nevřeňnerozlišeno Mirošov12023-01-22 14:43:53
9Úněšovnerozlišeno Střezimíř202023-01-22 10:58:34
10Úněšovnerozlišeno Horní Měcholupy212023-01-21 21:31:47
11Úněšovnerozlišeno Horní Měcholupy102023-01-21 21:31:24
12Úněšovnerozlišeno Zaječov192023-01-21 19:56:44
13Nevřeňnerozlišeno Úněšov142023-01-20 19:07:20
14Úněšovnerozlišeno Obora152023-01-17 15:44:50
15Úněšovnerozlišeno Obora182023-01-17 15:44:21
16Nevřeňnerozlišeno Vidice172023-01-17 10:34:01
17Nevřeňnerozlišeno Vidice132023-01-17 10:33:34
18Nevřeňnerozlišeno Žákava32023-01-17 05:45:00
19Nevřeňnerozlišeno Drahkov122023-01-15 15:35:46
20Úněšovnerozlišeno Drahkov162023-01-15 15:34:13
21Úněšovnerozlišeno Letiny132023-01-15 14:29:41
22Nevřeňnerozlišeno Letiny82023-01-15 14:28:17
23Nevřeňnerozlišeno Nebílovy112023-01-15 13:28:07
24Úněšovnerozlišeno Nebílovy122023-01-15 13:26:53
25Nevřeňnerozlišeno Horní Měcholupy222023-01-14 19:33:49
26Nevřeňnerozlišeno Horní Měcholupy102023-01-14 19:32:23
27Úněšovnerozlišeno Únětice 191112023-01-14 16:44:25
28Nevřeňnerozlišeno Únětice 191122023-01-14 16:42:31
29Nevřeňnerozlišeno Hostivice72023-01-14 16:40:45
30Úněšovnerozlišeno Hostivice112023-01-14 16:39:40
31Úněšovnerozlišeno Vidice52023-01-14 13:47:58
32Úněšovnerozlišeno Kdyně142023-01-14 09:46:45
33Nevřeňnerozlišeno Stýskaly52023-01-13 21:11:47
34Úněšovnerozlišeno Stýskaly82023-01-13 21:10:29
35Dolní HradištěŽeny Hadačka42023-01-11 18:57:09
36Dolní HradištěMuži Chotíkov242023-01-11 18:45:34
37Dolní HradištěMuži Vidice22023-01-11 18:40:54
38Nevřeňnerozlišeno Střížov62023-01-10 21:43:04
39Úněšovnerozlišeno Střížov62023-01-10 21:41:55
40Dolní HradištěŽeny Božkov32023-01-10 18:30:03
41Dolní HradištěMuži Božkov222023-01-10 18:28:56
42Úněšovnerozlišeno Čelákovy72023-01-10 17:59:39
43Dolní HradištěŽeny Obora22023-01-09 16:33:31
44Dolní HradištěMuži Obora232023-01-09 16:33:09
45Dolní HradištěMuži Horšovský Týn202023-01-09 11:26:34
46Nevřeňnerozlišeno Horšovský Týn92023-01-09 00:50:01
47Nevřeňnerozlišeno Zahorčice42023-01-08 21:43:46
48Dolní HradištěŽeny Žákava12023-01-08 15:31:03
49Dolní HradištěMuži Hluboká u Borovan192023-01-07 23:35:09
50Úněšovnerozlišeno Úněšov32023-01-06 11:25:26
51Úněšovnerozlišeno Mirošov22023-01-06 08:56:27
52Dolní HradištěMuži Střezimíř182023-01-05 20:06:04
53Úněšovnerozlišeno Zahorčice42023-01-05 18:31:02
54Dolní HradištěŽeny Úněšov142023-01-05 13:28:16
55Dolní HradištěMuži Horní Měcholupy172023-01-03 00:25:58
56Dolní HradištěMuži Nebílovy82023-01-02 15:53:24
57Dolní HradištěMuži Stýskaly162023-01-02 13:02:32
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání