Břehy v roce 2023
Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 195006 |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Souřadnice: | 50°33*45*N,15°04*08*E |
PSČ: | 294 11 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/05/27 | Bechov | JL | 18,57 | 9 | 2 | ||
2023/09/10 | Dneboh | JL | 18,69 | 6 | 5 | ||
2023/08/12 | Malá Skála | JL | 19,10 | 8 | 3 | ||
2023/09/23 | Ploukonice | PKL | 19,14 | 8 | 0 | ||
2023/09/16 | Košťálov | JL | 19,56 | 12 | 0 | ||
2023/05/13 | Kosmonosy | JL | 20,68 | 11 | 0 | ||
2023/05/21 | Radimovice | JL | 20,99 | 12 | 0 | ||
2023/08/19 | Jirkov | JL | 21,22 | 14 | 0 | ||
2023/09/23 | Benešov u Semil | JL | NP | 18 | 0 | ||
2023/09/09 | Tanvald | JL | NP | 14 | 0 | ||
2023/08/26 | Pěnčín | JL | NP | 13 | 0 | ||
2023/07/08 | Krásná Ves | JL | NP | 13 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
3. místo MČR 20051. místo MČR 20075. místo JL 20071. místo JL 20084. místo MČR 200811. místo EXČR 20083. místo MČR 201013. místo MČR 201312. místo EXČR 20139. místo JL 201313. místo JL 201416. místo JL 201519. místo PKL 201511. místo PKL 201617. místo JL 201610. místo JL 20179. místo PKL 20175. místo FNC 20185. místo PKL 20185. místo PKL 20197. místo FNC 201918. místo JL 201911. místo JL 202016. místo FNC 202016. místo PKL 20218. místo JL 202112. místo JL 202213. místo PKL 202214. místo JL 202318. místo PKL 20233. místo PKL 202420. místo JL 2024
Jizerská liga
Tým: Břehy , nejlepěí čas: 18,57 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 10 počet výsledků: 11x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Břehy , nejlepěí čas: 19,14 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2020/08/08 | Břehy, Pojizerský pohár Břehy | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNáš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2023
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2023/05/13 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 15 | |
2023/05/21 | Radimovice, Sychrovský pohár | 15 | |
2023/05/27 | Bechov, Pohár Formanka | 2 | |
2023/05/28 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | 15 | |
2023/06/10 | Sychrov, Káčovský pohár | 15 | |
2023/07/01 | Dubenec, JL Dubenec | 15 | |
2023/07/08 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | 15 | |
2023/08/12 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 15 | |
2023/08/19 | Jirkov, Jirkovská proudnice | 15 | |
2023/08/26 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | 15 | |
2023/09/09 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | 15 | |
2023/09/10 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | 15 | |
2023/09/16 | Košťálov, Košťálovský pohár | 15 | |
2023/09/23 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 15 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře