Myštěves 2017 - PKL Myštěves

Liga: Podkozákovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Josef Vašina
Telefon:  777970056
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Podkozákovská liga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 14,57 13,47 14,57
2.  Tatobity SM 15,08 14,56 15,08
3.  Renmotor Jinolice JC 15,40 15,40 14,12
4.  Březová LI 15,66 15,66 15,63
5.  Pšánky A HK 15,77 15,77 15,12
6.  Valdice JC 15,83 15,02 15,83
7.  Ploužnice SM 15,92 15,90 15,92
8.  Košťálov SM 15,96 15,96 15,69
9.  Jeřmanice LI 16,29 16,29 15,72
10.  Karlinky LI 16,52 16,52 16,51
11.  Smidary HK 16,98 16,98 14,41
12.  Veselá SM 17,73 14,81 17,73
13.  Frýdštejn JN 17,90 15,69 17,90
14.  Pěnčín JN 18,28 18,05 18,28
15.  Pšánky B HK 18,82 18,82 15,39
16.  Velké Hamry JN 21,03 20,74 21,03
17.  Jílové u Držkova JN 25,36 25,36 24,04
18.  Hradčany LI 27,70 16,84 27,70
19.  Hrobice PA NP 18,60 NP
19.  Cetenov LI NP NP 20,15
19.  Malá Skála JN NP NP NP
19.  Chyjice JC NP NP NP
19.  Jirkov B JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Orlice UO 17,34 17,34 17,12
2.  Myštěves HK 17,58 17,58 16,48
3.  Libuň JC 18,41 17,45 18,41
4.  Dlouhá Ves RK 20,85 20,10 20,85
5.  Košťálov B SM 20,97 20,97 17,01
6.  Veselá SM 22,80 19,38 22,80
7.  Rokytno PA 23,13 23,13 16,66
8.  Smidary HK 23,17 23,17 23,11
9.  Košťálov A SM 24,63 24,63 17,04
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Malá Skála Béčko JN 28,53 27,73 28,53
11.  Jeřmanice LI NP 18,33 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ15,9415,9815,982019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov NJ15,9415,9815,982019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC16,1116,1316,132018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,1116,1316,132018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hrabůvka PR15,9416,1716,172019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hrabůvka PR15,9416,1716,172019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,0116,2316,232019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,0116,2316,232019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mladoňovice TR16,3016,2716,302019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,3016,2716,302019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Olešná HB15,8116,3816,382019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lavičky ZR16,1916,3816,382019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pasohlávky BO16,1316,3816,382019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,422015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bašnice JC16,0416,4516,452018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bašnice JC16,0416,4516,452018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Čikov TR16,2616,4516,452019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Čikov TR16,2616,4516,452019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nevcehle JI16,0316,4616,462019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JC16,1416,4716,472017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Myštěves HK16,4716,4516,472019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Libuň JC16,3616,5116,512015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Libuň JC--16,512015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bašnice JC15,6416,5316,532017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Plumlov PV16,5416,3416,542019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Velké Hoštice OP16,5416,4616,542018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Velké Hoštice OP16,5416,4616,542018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lavičky ZR16,5416,5816,582018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice BUO16,6116,2916,612017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Stará Říše JI--16,622015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Libuň - Ženy

18,41https://youtu.be/-mmvEYbZ5Qs Michaela Malá

Velké Hamry - Muži

21,03https://youtu.be/ey1e8zELr8U Zdeněk Nauč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves
VČHL
2014/06/08 Myštěves, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/06/21 Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves
EXČR
2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/05/05 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře