Oldřiš areál za Orlovnou 2019 - OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce

Liga: Okresní liga Svitavska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Jakub Radiměřský
Telefon:  702204580
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Široký Důl A SY 16,61 16,22 16,61
2.  Zderaz C CR 17,43 17,11 17,43
3.  Široký Důl B SY 17,69 17,69 17,68
4.  Perálec CR 17,70 17,70 17,20
5.  Pomezí A SY 17,85 17,33 17,85
6.  Srch PA 17,87 17,87 17,55
7.  Zderaz B CR 17,98 17,98 17,58
8.  Desná B SY 18,48 18,48 18,27
9.  Sádek A OP 18,53 17,09 18,53
10.  Jevíčko SY 18,55 18,46 18,55
11.  Nedvězí SY 18,72 18,72 17,59
12.  Pohodlí SY 18,90 18,02 18,90
13.  Hartmanice SY 19,01 17,68 19,01
14.  Desná A SY 19,11 17,41 19,11
15.  Bošín UO 19,39 18,92 19,39
16.  Záboří PI 19,72 19,72 18,33
17.  Dolní Újezd SY 19,74 18,70 19,74
18.  Pomezí B SY 19,95 18,69 19,95
19.  Květná SY 23,55 20,46 23,55
20.  Lubná SY 25,52 18,68 25,52
21.  Vysoké Studnice JI 25,58 22,59 25,58
22.  Telecí SY 31,64 26,80 31,64
23.  Zderaz A CR 32,49 32,49 29,00
24.  Sádek B OP NP NP NP
24.  Bystré Janovice FM NP NP NP
24.  Stradouň UO NP NP NP
24.  Míchov BK NP NP NP
24.  Předměstí SY NP NP NP
24.  Udánky SY NP NP NP
24.  Oldřišov OP NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Široký Důl ASY16,2216,6116,612019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zderaz CCR17,1117,4317,432019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Široký Důl BSY17,6917,6817,692019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Perálec CR17,7017,2017,702019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pomezí ASY17,3317,8517,852019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Srch PA17,8717,5517,872019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zderaz BCR17,9817,5817,982019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Desná BSY18,4818,2718,482019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Sádek AOP17,0918,5318,532019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jevíčko SY18,4618,5518,552019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nedvězí SY18,7217,5918,722019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pohodlí SY18,0218,9018,902019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hartmanice SY17,6819,0119,012019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Desná ASY17,4119,1119,112019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bošín UO18,9219,3919,392019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Záboří PI19,7218,3319,722019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dolní Újezd SY18,7019,7419,742019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pomezí BSY18,6919,9519,952019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Květná SY20,4623,5523,552019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lubná SY18,6825,5225,522019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Vysoké Studnice JI22,5925,5825,582019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Telecí SY26,8031,6431,642019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zderaz ACR32,4929,0032,492019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Oldřišov OPNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Míchov BKNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bystré Janovice FMNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stradouň UONPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Udánky SYNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Sádek BOPNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Předměstí SYNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/05 Oldřiš areál Za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ
-
2018/08/04 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce
-
2019/08/03 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce
OLSY
Kdy Kde Liga


Komentáře