Ratenice 2018 (Kolín)
7. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Podlipanská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 01. 09. 2018 08:00 |
| Kontakt: | Jan Čáslava |
| Telefon: | |
| Okres: | Kolín |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Lída Voslářová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok, sklopné terče, 3xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 19,59 | - | - | - | |
![]() | 2. | Klučov B | Kolín | 21,48 | - | - | - | |
![]() | 3. | Horní Kruty | Kolín | 21,51 | - | - | - | |
![]() | 4. | Ratenice | Kolín | 21,94 | - | - | - | |
![]() | 5. | Radovesnice I | Kolín | 22,54 | - | - | - | |
![]() | 6. | Ovčáry | Kolín | 25,48 | - | - | - | |
![]() | 7. | Dolní Břežany | Praha-západ | 26,45 | - | - | - | |
![]() | 8. | Klučov A | Kolín | 26,91 | - | - | - | |
![]() | 9. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 32,92 | - | - | - |
Ženy, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 23,77 | - | - | - | |
![]() | 2. | Třebovle A | Kolín | 25,12 | - | - | - | |
![]() | 3. | Třebovle B | Kolín | 25,47 | - | - | - | |
![]() | 4. | Kšely | Kolín | 26,11 | - | - | - | |
![]() | 5. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 28,16 | - | - | - | |
![]() | 6. | Klučov | Kolín | 31,40 | - | - | - | |
![]() | 7. | Kostelec nad Černými Lesy B | Kolín | 33,77 | - | - | - |
Děti-starší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Ratenice | Kolín | 15,75 | - | - | - | |
![]() | 2. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | 15,97 | - | - | - | |
![]() | 3. | Klučov | Kolín | 17,61 | - | - | - | |
![]() | 4. | Kostelec nad Černými Lesy A | Kolín | 17,94 | - | - | - | |
![]() | 5. | Kšely | Kolín | 18,48 | - | - | - | |
![]() | 6. | Nové Jirny A | Praha-východ | 20,37 | - | - | - | |
![]() | 7. | Ovčáry | Kolín | 21,58 | - | - | - | |
![]() | 8. | Tuchoraz | Kolín | 23,70 | - | - | - |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Ovčáry C | Kolín | 18,35 | - | - | - | |
![]() | 2. | Zibohlavy | Kolín | 19,45 | - | - | - | |
![]() | 3. | Ratenice | Kolín | 20,11 | - | - | - | |
![]() | 4. | Třebovle A | Kolín | 21,62 | - | - | - | |
![]() | 5. | Kšely | Kolín | 22,31 | - | - | - | |
![]() | 6. | Klučov A | Kolín | 22,84 | - | - | - | |
![]() | 7. | Kostelec nad Černými Lesy A | Kolín | 22,98 | - | - | - | |
![]() | 8. | Kostelec nad Černými Lesy B | Kolín | 24,49 | - | - | - | |
![]() | 9. | Třebovle B | Kolín | 27,31 | - | - | - | |
![]() | 10. | Klučov B | Kolín | 32,12 | - | - | - | |
![]() | 11. | Rostoklaty | Kolín | 33,28 | - | - | - |
Přípravka, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Ovčáry A | Kolín | 32,50 | - | - | - | |
![]() | 2. | Rostoklaty | Kolín | 36,28 | - | - | - | |
![]() | 3. | Doubek | Praha-východ | 45,47 | - | - | - | |
![]() | 4. | Rostoklaty B | Kolín | 46,25 | - | - | - | |
![]() | 5. | Třebovle | Kolín | 88,31 | - | - | - |
Smíšený dorost, dle pravidel Dorost útok
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 19,15 | - | - | - | |
![]() | 2. | Klučov | Kolín | 19,65 | - | - | - | |
![]() | 3. | Kšely | Kolín | 21,66 | - | - | - | |
![]() | 4. | Třebovle | Kolín | 23,13 | - | - | - | |
![]() | 5. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 24,04 | - | - | - | |
![]() | 6. | Tuchoraz | Kolín | 26,73 | - | - | - | |
![]() | 7. | Kšely B | Kolín | 28,04 | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 21,53 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 21,81 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 23,28 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 23,63 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Zásmuky | Kolín | - | - | 24,97 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Ovčáry | Kolín | - | - | 27,88 | 2017/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Třebonice A | Hlavní město Praha | - | - | 28,03 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Kšely | Kolín | - | - | 29,50 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Ovčáry | Kolín | - | - | 29,84 | 2014/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 30,19 | 2019/05/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 32,50 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 32,69 | 2019/05/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 35,28 | 2014/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 36,28 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Tuchoraz | Kolín | - | - | 36,47 | 2014/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Třebovle | Kolín | - | - | 36,72 | 2019/05/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Kšely | Kolín | - | - | 36,88 | 2014/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Sokoleč | Nymburk | 38,06 | 38,06 | 38,06 | 2022/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 38,78 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 39,15 | 2014/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Rožmitál pod Třemšínem | Příbram | - | - | 39,34 | 2017/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 40,68 | 40,68 | 40,68 | 2022/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Tuchoraz | Kolín | - | - | 43,50 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Poříčany | Kolín | - | - | 44,04 | 2014/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Doubek | Praha-východ | - | - | 45,47 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Rostoklaty B | Kolín | - | - | 46,25 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Tuchoraz A | Kolín | - | - | 49,69 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Nové Jirny | Praha-východ | 53,37 | 53,37 | 53,37 | 2022/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Zličín | Hlavní město Praha | - | - | 53,81 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Poříčany | Kolín | - | - | 55,43 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Třebovle | Kolín | - | - | 14,27 | 2017/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Sloup | Praha-západ | - | - | 14,30 | 2017/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Bulánka | Kolín | - | - | 14,39 | 2014/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Klučov | Kolín | 13,83 | 14,44 | 14,44 | 2022/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Sloup | Praha-západ | - | - | 14,79 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Ratenice | Kolín | - | - | 14,84 | 2019/05/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 14,88 | 2017/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Klučov | Kolín | - | - | 15,06 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Ratenice | Kolín | 14,89 | 15,06 | 15,06 | 2022/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Klučov | Kolín | - | - | 15,51 | 2014/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Klučov | Kolín | - | - | 15,60 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Ratenice | Kolín | - | - | 15,75 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Třebovle | Kolín | - | - | 15,76 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Třebovle | Kolín | - | - | 15,92 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 15,97 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 15,98 | 2014/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Bulánka | Kolín | - | - | 16,02 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Kšely | Kolín | - | - | 16,03 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Třebovle | Kolín | - | - | 16,09 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Bulánka | Kolín | - | - | 16,16 | 2012/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Klučov | Kolín | - | - | 16,22 | 2017/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 16,23 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Zibohlavy | Kolín | 16,24 | 15,07 | 16,24 | 2022/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Ovčáry | Kolín | 16,24 | 15,80 | 16,24 | 2022/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Třebovle | Kolín | - | - | 16,41 | 2014/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Kšely | Kolín | - | - | 16,73 | 2014/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Zásmuky | Kolín | - | - | 16,81 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Ratenice | Kolín | - | - | 16,86 | 2017/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Ovčáry | Kolín | - | - | 16,87 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Kšely | Kolín | - | - | 17,34 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ratenice | Kolín | - | - | 16,84 | 2019/05/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Zibohlavy | Kolín | - | - | 17,35 | 2019/05/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Sloup | Praha-západ | - | - | 17,58 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Ovčáry | Kolín | - | - | 17,66 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Sloup | Praha-západ | - | - | 17,72 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Třebovle | Kolín | - | - | 17,88 | 2019/05/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Ovčáry | Kolín | - | - | 18,35 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Třebovle | Kolín | - | - | 18,37 | 2017/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Ovčáry | Kolín | - | - | 18,60 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Ratenice | Kolín | - | - | 18,72 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Kšely | Kolín | - | - | 18,72 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Ovčáry | Kolín | - | - | 18,99 | 2019/05/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 19,13 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Ovčáry | Kolín | - | - | 19,41 | 2017/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Zibohlavy | Kolín | - | - | 19,45 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Ovčáry | Kolín | - | - | 19,76 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 19,78 | 2017/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Klučov | Kolín | - | - | 19,88 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Kšely | Kolín | - | - | 19,93 | 2014/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Ratenice | Kolín | - | - | 19,94 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Ratenice | Kolín | - | - | 20,11 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Ratenice | Kolín | 20,25 | 19,43 | 20,25 | 2022/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Ovčáry | Kolín | - | - | 20,28 | 2019/05/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Sloup | Praha-západ | - | - | 20,46 | 2017/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Ratenice | Kolín | 19,77 | 20,80 | 20,80 | 2022/05/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Ratenice | Kolín | - | - | 20,86 | 2015/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Třebovle | Kolín | - | - | 21,01 | 2016/09/03 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Plaňany | Kolín | - | - | 21,07 | 2014/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Klučov | Kolín | - | - | 21,33 | 2019/05/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Klučov | Kolín | - | - | 21,34 | 2014/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2023/05/13 | Ratenice, 2. kolo Podlipanské ligy | |
| 2022/05/14 | Ratenice, 2. kolo 20. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2019/05/11 | Ratenice, 2. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2018/09/01 | Ratenice, 7. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2017/09/02 | Ratenice, 8. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2016/09/03 | Ratenice, 9. kolo 16. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2015/09/05 | Ratenice, 7. kolo 15. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2014/09/06 | Ratenice - fotbalové hřiště, 9. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2013/09/07 | Ratenice - na hřišti, 10. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2012/09/01 | Ratenice - na hřišti, 6. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2010/09/04 | Ratenice - na hřišti, 6. kolo 10. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2008/09/13 | Ratenice - na hřišti, 7. kolo 8. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2005/09/10 | Ratenice - na hřišti, 6. kolo 5. ročníku Podlipanské ligy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















