Slapy 2017 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 06. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krotějov Sport TA 16,59 16,59 16,57
2.  Bohdalín PE 16,85 16,85 16,85
3.  Chotěmice TA 17,13 16,72 17,13
4.  Stoklasná Lhota TA 17,31 17,31 16,90
5.  Slapy TA 17,34 17,20 17,34
6.  Chýnov TA 17,73 17,73 17,47
7.  Drunče JH 17,88 17,63 17,88
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Drahňovice BN 17,93 17,93 17,19
9.  Srubec CB 18,31 18,31 17,10
10.  Kamenice nad Lipou PE 18,38 18,03 18,38
11.  Dobronice u Chýnova TA 18,51 18,51 18,08
12.  Skrýchov u Opařan TA 18,65 17,19 18,65
13.  Žďár JH 18,88 17,86 18,88
14.  Kozmice TA 18,96 18,48 18,96
15.  Řepeč TA 19,04 18,02 19,04
16.  Strmilov JH 19,15 18,80 19,15
17.  Božejovice TA 19,23 19,07 19,23
18.  Rybova Lhota Ústrašice TA 19,49 19,12 19,49
19.  Žirovnice PE 19,87 19,87 19,80
20.  Košice TA 19,92 19,86 19,92
21.  Obora TA 19,99 19,99 19,16
22.  Jaronice CB 20,00 20,00 17,69
23.  Zhoř u Tábora TA 20,04 18,76 20,04
24.  Ústrašice B TA 20,72 20,72 20,72
25.  Malšice TA 27,16 21,07 27,16
26.  Tučapy TA 30,51 29,58 30,51
27.  Chabrovice TA 32,52 32,13 32,52
28.  Bezděčín TA NP NP NP
28.  Český Rudolec JH NP NP NP
28.  Holašovice CB NP NP NP
28.  Slapy B TA NP NP NP
28.  Krátošice TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ústrašice TA 17,29 17,29 17,13
2.  Dvorce A TA 17,91 17,91 16,30
3.  Zdešov JH 19,22 19,22 19,08
4.  Chotěmice TA 19,74 19,03 19,74
5.  Chrbonín TA 19,91 18,25 19,91
6.  Dvorce B TA 19,97 19,22 19,97
7.  Zhoř u Tábora TA 19,98 19,98 18,90
8.  Bezděčín TA 20,07 20,07 19,53
9.  Smrkov TA 20,24 20,24 20,05
10.  Malšice TA 23,89 21,77 23,89
11.  Lom TA 25,50 23,95 25,50
12.  Slapy TA 27,57 27,57 27,18
13.  Nová Včelnice JH 42,68 42,68 35,56
14.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Slapy D TA 18,14 18,14 17,94
2.  Slapy C TA 18,37 17,36 18,37
3.  Malšice TA 18,94 18,73 18,94
4.  Lom TA 19,54 19,54 19,24
5.  Tučapy TA NP NP NP
5.  Obora TA NP NP NP

Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Krotějov sport TA 14,26 14,04 14,26
2. Drahňovice BN 15,04 15,04 14,60
3. Stoklasná Lhota TA 15,83 15,83 15,04
4. Bohdalín PE NP NP NP
4. Slapy TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce A TA17,0816,8317,082016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Ústrašice TA17,2917,1317,292017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chotěmice TA17,4317,5717,572018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nová Včelnice JH17,2717,7117,712013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chotěmice TA17,8717,7417,872013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dvorce A TA17,9017,6117,902013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dvorce A TA17,9116,3017,912017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bezděčín TA17,1417,9717,972019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Chotěmice TA--18,042014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Kamenice nad Lipou A PE18,0818,0218,082013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Ústrašice TA18,0018,2818,282016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Češnovice CB--18,362014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chotěmice TA17,6818,4218,422016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Zdešov JH18,4318,3718,432019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Chrbonín TA18,4418,3018,442019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Ústrašice TA17,6118,5118,512019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Slapy TA18,5518,1418,552018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Ústrašice TA--18,592015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Zdešov JH18,6018,2918,602018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Dvorce A TA--18,642015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Zhoř u Tábora TA--18,722014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nová Včelnice JH17,7418,7918,792019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nová Včelnice JH18,9217,7218,922016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Daměnice BN--18,932015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Dvorce B TA--18,962014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Chrbonín TA18,9717,9018,972018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nová Včelnice JH18,0118,9818,982018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Slapy TA19,1119,0919,112016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Chválkov PE18,5019,1519,152019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nová Včelnice JH--19,182014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Stoklasná Lhota - Muži

17,31https://youtu.be/agN-X1GxeLQ David Vodicka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/13 Slapy, O pohár SDH Slapy
THL
2014/08/16 Slapy, O pohár starosty obce Slapy
THL
2015/06/21 Slapy, O putovní pohár starosty obce Slpay
THL
2016/06/26 Slapy, O pohár
THL
2017/06/25 Slapy, O pohár
THL
2018/07/01 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře