Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 21.ročník O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B Kdy: 02. 06. 2019 09:00
Kontakt:   Jaromír Vojvodik Telefon:  603803407
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 18:00 Konec rezervace: 31. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Karlovice Muži VSJosef Sabo
22Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
33Vlčovice muži 35+NJPavel Kahánek
44Dolní Bečva ženyVSKristy
55Velké Karlovice Muži nad 35VSJosef Sabo
66Loukov ŽenyKMmarta
77Podhradní Lhota MužiKMPavel Kahánek
88Lubno FMMirek
99Dolní Bečva mužiVSKristy
1010Přílepy KMRadim Kašpárek
1111Malenovice FMPatrik Fiedor
1212Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1313Podolí VSAleš
1414Lešná MužiVSJakub Grygařík
1515Krhová Muži nad 35VSKamil Žlebek
1616Brusné KMMartin Šťastný
1717Choryně ženyVSVeronika Hlavicová
1818Prchalov "B"NJFilip Pustějovský
1920Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček
2021Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
2122Bylnice MužiZLTomáš Hořák
2223Loučka Ženy VSVeronika Sedlářová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
02. 08. ZahnašoviceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.