Muži Ženy Dorostenky | |
---|---|
ID FireSport: | 161691 |
Okres: | Liberec |
Kraj: | Liberecký |
Souřadnice: | 50°37*22*N,15°04*44*E |
PSČ: | 463 44 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ploukonice | SM | 18,47 | 18,74 | 18,74 | 2023/09/23 | |
2. | Jirkov | JN | 18,91 | 19,91 | 19,91 | 2023/08/19 | |
3. | Vesec | SM | 20,94 | 20,94 | 20,94 | 2016/07/01 | |
4. | Frýdštejn | JN | 21,00 | 20,55 | 21,00 | 2016/06/18 | |
5. | Tuř | JC | 24,80 | 22,00 | 24,80 | 2015/05/30 | |
6. | Roudný | JN | 25,02 | 23,74 | 25,02 | 2015/06/06 | |
7. | Košťálov | SM | 32,46 | 31,14 | 32,46 | 2015/08/30 | |
8. | Nová Ves | LI | NP | NP | NP | 2023/07/29 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/07/08 | Krásná Ves | FNC | 17,66 | 1 | 8 | ||
2023/06/10 | Sychrov | JL | 18,25 | 4 | 7 | ||
2023/07/08 | Krásná Ves | JL | 18,26 | 3 | 8 | ||
2023/09/23 | Ploukonice | PKL | 18,74 | 7 | 0 | ||
2023/08/26 | Pěnčín | JL | 19,03 | 6 | 5 | ||
2023/07/01 | Dubenec | JL | 19,06 | 3 | 8 | ||
2023/06/17 | Frýdštejn | FNC | 19,20 | 1 | 8 | ||
2023/05/28 | Libuň | JL | 19,37 | 7 | 4 | ||
2023/08/26 | Pěnčín (areál Huť) | FNC | 19,40 | 3 | 6 | ||
2023/06/10 | Škodějov | FNC | 19,40 | 2 | 7 | ||
2023/05/21 | Radimovice | JL | 19,88 | 10 | 1 | ||
2023/08/19 | Jirkov | PKL | 19,91 | 6 | 0 | ||
2023/08/19 | Jirkov | JL | 19,92 | 12 | 0 | ||
2023/09/23 | Benešov u Semil | JL | 19,96 | 14 | 0 | ||
2023/09/16 | Košťálov | JL | 20,50 | 16 | 0 | ||
2023/09/16 | Dalešice | FNC | 21,56 | 3 | 6 | ||
2023/09/09 | Tanvald | JL | 27,27 | 12 | 0 | ||
2023/05/13 | Kosmonosy | JL | 31,99 | 16 | 0 | ||
2023/05/27 | Bechov | JL | 34,86 | 14 | 0 | ||
2023/08/12 | Malá Skála | JL | NP | 17 | 0 | ||
2023/09/10 | Dneboh | JL | NP | 16 | 0 | ||
2023/07/29 | Nová Ves u Chrastavy | PKL | NP | 6 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
7. místo VCUH 19953. místo EXČR 19965. místo EXČR 199716. místo EXČR 199812. místo EXČR 199910. místo FNC 201420. místo PKL 201419. místo FNC 201515. místo PKL 201514. místo JL 201510. místo FNC 201619. místo JL 201619. místo FNC 202216. místo FNC 202214. místo JL 202211. místo JL 20232. místo FNC 202317. místo PKL 202310. místo JL 2024
Fire night cup
Tým: Radimovice , nejlepěí čas: 17,66 Útok,sklopka 2xB široké, body: 35 počet výsledků: 5x
Jizerská liga
Tým: Radimovice , nejlepěí čas: 18,25 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 33 počet výsledků: 14x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Radimovice , nejlepěí čas: 18,74 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 3x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
1996/08/24 | Radimovice, LI, Sychrovský pohár | |
1997/08/23 | Radimovice, LI, Sychrovský pohár | |
1998/08/22 | Radimovice, LI, Sychrovský pohár | |
1999/08/21 | Radimovice, LI, Sychrovský pohár | |
2007/08/19 | Radimovice, LI, Sychrovský pohár | |
2008/08/24 | Radimovice, LI, Sychrovský pohár | |
2010/08/29 | Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR | |
2013/08/17 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2014/08/23 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2015/08/22 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2016/08/20 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2017/08/19 | Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ | |
2018/05/20 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2019/05/19 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2020/09/13 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2021/09/26 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2022/05/22 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2023/05/21 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2024/05/19 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Radimovice | http://www.sdhplus.cz | EXČR | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2023
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2023/05/13 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 13 | |
2023/05/21 | Radimovice, Sychrovský pohár | 1 | |
2023/05/27 | Bechov, Pohár Formanka | 13 | |
2023/05/28 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | 13 | |
2023/06/10 | Sychrov, Káčovský pohár | 14 | |
2023/06/17 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | 9 | |
2023/07/01 | Dubenec, JL Dubenec | 13 | |
2023/07/08 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | 13 | |
2023/07/08 | Krásná Ves, FNC Krásná Ves | 9 | |
2023/08/12 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 14 | |
2023/08/19 | Jirkov, Jirkovská proudnice | 2 | |
2023/08/26 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | 16 | |
2023/08/26 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | 10 | |
2023/09/09 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | 14 | |
2023/09/10 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | 18 | |
2023/09/16 | Košťálov, Košťálovský pohár | 13 | |
2023/09/16 | Dalešice, FNC Dalešice | 8 | |
2023/09/23 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 11 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře