Telč, nám. Zachariáše z Hradce 2014 - O pohár města Telče

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  http://www.sdhnevcehle.cz/sdh/index.php
Kdy: 13. 09. 2014 09:00
Kontakt:   SDH Nevcehle
Telefon:  608547704
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Zadal: Anna Poukarová


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bašnice JC 17,93 17,59 17,93
2.  Oponešice TR 18,05 17,34 18,05
3.  Letohrad - Kunčice B UO 18,39 18,39 18,11
4.  Bezděkov pod Třemšínem PB 18,40 18,40 18,04
5.  Olešná HB 18,49 17,85 18,49
6.  Čikov TR 18,62 18,62 18,43
7.  Tatobity SM 18,87 18,81 18,87
8.  Sedlatice JI 18,88 17,51 18,88
9.  Slapy TA 18,94 18,94 18,03
10.  Bohdalín PE 19,03 19,03 18,86
11.  Dolní Němčice JH 19,10 19,10 18,28
12.  Chrášťany LT 19,12 19,12 18,42
13.  Žernovník BK 19,15 18,23 19,15
14.  Sedmpány BN 19,19 19,19 17,95
15.  Špičky PR 19,24 19,24 18,82
16.  Vémyslice ZN 19,31 19,31 19,21
17.  Bukovany BN 19,37 19,32 19,37
18.  Chrást PB 19,56 19,18 19,56
19.  Heřmaneč A JH 19,67 19,36 19,67
20.  Radětice TA 19,78 19,78 18,92
21.  Lavičky ZR 19,94 18,56 19,94
22.  Horky TR 20,03 20,03 19,17
23.  Plumlov PV 20,24 17,54 20,24
24.  Chvalovice ZN 20,38 19,76 20,38
25.  Zdislavice BN 20,43 20,43 19,20
26.  Mladoňovice TR 20,47 20,47 18,20
27.  Šaratice VY 20,59 20,39 20,59
28.  Žižkovo Pole HB 20,60 20,60 19,69
29.  Strachoňovice JI 20,64 19,69 20,64
30.  Boršov JI 20,91 20,19 20,91
31.  Hrobce LT 21,04 19,97 21,04
32.  Chlum B CK 21,08 19,88 21,08
33.  Hornice TR 21,09 21,09 20,67
34.  Police TR 21,36 21,36 20,01
35.  Budkov TR 21,93 21,93 21,84
36.  Předín TR 22,01 21,77 22,01
37.  Oprechtice FM 22,21 22,21 20,82
38.  Markvarec JH 22,57 22,57 20,94
39.  Radotice TR 22,58 19,64 22,58
40.  Jindřichovice JI 22,87 20,64 22,87
41.  Letohrad - Kunčice C UO 25,09 25,09 17,38
42.  Petrovice B TR 25,35 18,81 25,35
43.  Příseka JI 26,05 26,05 21,20
43.  Pasohlávky BO 26,05 18,02 26,05
45.  Dvorce JH 28,32 28,32 27,57
46.  Cizkrajov JH 33,25 33,05 33,25
47.  Dolní Němčice B JH NP NP NP
47.  Želetava TR NP NP NP
47.  Dalovy BN NP NP NP
47.  Chářovice BN NP NP NP
47.  Sedlejov JI NP NP NP
47.  Velký Třebešov NA NP NP NP
47.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP
47.  Krahulčí JI NP NP NP
47.  Karolín KM NP NP NP
47.  Nevcehle B JI NP NP NP
57.  Kněžice TR DSQ DSQ DSQ
57.  Stará Říše JI DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 17,71 17,71 17,63
2.  Ždírec nad Doubravou HB 18,37 18,34 18,37
3.  Letohrad - Orlice UO 18,72 18,68 18,72
4.  Boršov JI 18,81 18,34 18,81
5.  Velké Meziříčí ZR 18,95 18,95 18,93
6.  Sedlejov JI 19,04 18,77 19,04
7.  Dvorce JH 19,28 18,41 19,28
8.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 19,75 19,39 19,75
9.  Radonín TR 19,84 19,84 19,68
10.  Kamenice nad Lipou PE 19,90 19,90 19,75
11.  Jindřichovice JI 20,86 20,86 3,66
11.  Budišov TR 20,86 20,86 19,62
13.  Vítonice ZN 21,32 21,32 20,25
14.  Horky TR 21,39 21,39 21,37
15.  Nové Dvory Kikinky LT 22,52 22,52 18,88
16.  Špičky PR 23,22 18,29 23,22
17.  Nová Říše JI 31,08 29,04 31,08
18.  Strachoňovice JI 33,94 33,94 32,48
19.  Častohostice TR 35,10 20,22 35,10
20.  Nová Včelnice JH 39,70 39,70 38,26
21.  Zajíčkov PE 39,96 39,45 39,96
22.  Olešná HB NP NP NP
22.  Trnava TR NP NP NP
22.  Chrášťany LT NP NP NP
22.  Mladoňovice TR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Kunovice VS17,3016,9917,302006/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nevcehle JI17,4416,8417,442008/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nevcehle JI16,8517,4617,462006/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nevcehle JI17,6717,2317,672007/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nevcehle JI17,7117,6317,712014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Výčapy TR18,3017,7317,732008/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Radíkov PR17,9317,8617,932011/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Ždírec nad Doubravou HB17,7218,0018,002011/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nevcehle JI17,1918,0118,012013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nevcehle JI18,0117,4118,012010/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Chrášťany LT17,7518,0818,082011/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Výčapy TR17,71-18,312005/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Trnava TR18,3218,3218,322009/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Vitiněves JC18,3518,3518,352010/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Ždírec nad Doubravou HB18,3418,3718,372014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nevcehle JI--18,382005/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nevcehle JI18,4418,2618,442012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dvorce TA18,3818,4718,472012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Ždírec nad Doubravou HB18,4718,2518,472012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Sychotín BK18,4818,2918,482009/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Žernovník BK18,2118,5218,522009/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Výčapy B TR18,4218,5918,592007/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Chrášťany LT17,8618,6618,662013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Výčapy TR18,7018,7018,702010/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Lhotky ZR--18,702005/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Velké Meziříčí B ZR18,0718,7218,722012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Letohrad - Orlice UO18,6818,7218,722014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Boršov JI18,3418,8118,812014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Němčice BK18,7718,8418,842012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Úherce PS18,8618,5018,862006/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jiri Prazsky  16 ** 0 11.09.2014 10:34
 Ondřej Bajer  16 ** 0 06.09.2014 08:57
 Tomáš Veselý  16 ** 0 11.09.2014 15:20
 Michal Matějíček  16 ** 0 12.09.2014 19:02
 Martin Mařík  16 ** 0 11.09.2014 10:31
 Michal Uhlíř  16 ** 0 13.09.2014 07:43
 Patrik Serbousek  16 ** 0 08.09.2014 16:52
 Petr Kropáč  16 ** 0 12.09.2014 14:34
 Radek Janda  17 ** 0 07.09.2014 06:36
 Honza Adamec  17 ** 0 06.09.2014 07:50
 Jan Zahradník  17 ** 0 11.09.2014 11:25
 Michaela Vacková  17 ** 0 12.09.2014 18:03


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jan Zahradník  17 ** 14 11.09.2014 11:25
 Michal Matějíček  17 ** 8 12.09.2014 19:03
 Honza Adamec  17 ** 0 06.09.2014 07:50
 Radek Janda  17 ** 0 07.09.2014 06:36
 Petr Kropáč  17 ** 0 12.09.2014 14:34

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Bezděkov pod Třemšínem - Muži

18,40https://youtu.be/w2fxWq-HqIo Karel Boukal

Mladoňovice - Muži

20,47https://youtu.be/G8jANmIsOt0 Aleš Daňhel

Karolín - Muži

NPhttps://youtu.be/NZJxsd22S7c Martin Ondra
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/09/09 Telč, O pohár města Telče
-
2001/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2002/08/31 Telč, O pohár města Telče
-
2003/09/06 Telč, JI, O pohár města Telče
FSCR
2004/09/04 Telč, O pohár města Telče
-
2005/09/03 Telč, O pohár města Telče
-
2006/09/02 Telč, O pohár města Telče
-
2007/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2008/09/06 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2009/09/05 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2010/09/04 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2011/09/03 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2012/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2013/09/14 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2014/09/13 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
Kdy Kde Liga


Komentáře