Pasohlávky 2017 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 06. 2017 09:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Zadal: Lukáš Badin


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladoňovice TR 16,37 16,11 16,37
2.  Pasohlávky BO 16,41 16,41 16,39
3.  Čikov TR 16,71 16,46 16,71
4.  Únětice 1911 PJ 16,83 16,54 16,83
5.  Stará Říše JI 16,84 16,65 16,84
6.  Prchalov NJ 16,97 16,97 16,15
7.  Olešná HB 17,05 17,05 16,20
7.  Zlatá Olešnice JN 17,05 16,84 17,05
9.  Nevcehle JI 17,20 16,75 17,20
10.  Plumlov PV 17,25 17,25 16,45
10.  Lhotky Sport ZR 17,25 17,25 16,96
12.  Sedlatice JI 17,29 16,55 17,29
13.  Radostín nad Oslavou ZR 17,32 16,50 17,32
14.  Renmotor Jinolice JC 17,35 17,35 16,12
15.  Babice VS 17,36 17,36 16,53
16.  Lavičky ZR 17,40 17,40 16,66
17.  Dolní Němčice JH 17,42 17,42 17,20
18.  Bašnice JC 17,58 17,58 16,46
19.  Louňovice pod Blaníkem BN 17,63 17,05 17,63
20.  Krasonice JI 17,64 17,64 16,96
21.  Bohdalín PE 17,72 16,84 17,72
22.  Hrobice PA 17,75 17,33 17,75
23.  Nevřeň PS 17,76 17,76 17,69
24.  Chotěmice TA 17,88 17,00 17,88
25.  Letohrad - Jeleni UO 17,90 17,90 17,66
26.  Chrášťany LT 17,93 17,21 17,93
27.  Obrubce MB 17,97 17,10 17,97
28.  Velké Hoštice OP 17,99 17,17 17,99
29.  Hostěrádky-Rešov VY 18,19 17,98 18,19
30.  Velká nad Veličkou HO 18,51 18,31 18,51
31.  Dubenec TU 18,53 18,53 18,08
32.  Zahnašovice KM 18,58 18,58 16,87
33.  Prušánky HO 18,62 18,12 18,62
34.  Mikulovice ZN 18,73 18,66 18,73
35.  Křenovice PR 18,90 18,90 18,11
36.  Pravčice KM 19,59 16,91 19,59
37.  Šumvald OL 20,23 19,99 20,23
38.  Oponešice TR 20,67 20,67 16,16
39.  Moravany PA 22,30 22,30 22,29
40.  Jezeřany-Maršovice ZN 23,56 23,56 23,53
41.  Chvalovice ZN 25,22 21,93 25,22
42.  Luboměř NJ NP NP NP
42.  Chářovice BN NP NP NP
42.  Olešnice X OL NP 17,05 16,87
42.  Kuřim BO NP NP NP
42.  Hodějice VY NP NP NP
42.  Mladcová ZL NP NP NP
42.  Poštorná B BV NP NP NP
42.  Trnava TR NP NP NP
42.  Lanžhot BV NP NP NP
42.  Krotějov TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chrášťany LT 16,53 16,25 16,53
2.  Stará Říše JI 17,01 17,01 16,35
3.  Radíkov PR 17,10 16,50 17,10
4.  Petrůvky TR 17,11 16,36 17,11
5.  Libuň JC 17,63 16,94 17,63
6.  Miroslav ZN 18,20 18,20 17,24
7.  Rokytno PA 19,89 19,89 19,54
8.  Zahnašovice KM 19,97 19,97 19,63
9.  Skrochovice OP 20,58 19,50 20,58
10.  Špičky PR 20,61 20,61 20,35
11.  Poštorná BV 22,17 21,02 22,17
12.  Pravčice B KM 25,17 24,78 25,17
13.  Dvorce TA NP NP NP
13.  Louňovice pod Blaníkem BN NP NP NP
13.  Benešov u Semil SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB15,6915,9415,942014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov NJ16,0216,1116,112016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov NJ16,0216,1116,112016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zahorčice ST16,2116,0216,212018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladoňovice TR16,1116,3716,372017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mladoňovice TR16,1116,3716,372017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pasohlávky BO16,4116,3916,412017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stará Říše JI16,2516,4116,412016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stará Říše JI16,2516,4116,412016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pasohlávky BO16,4116,3916,412017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Trnava TR16,2816,4216,422014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chrášťany LT16,4416,4116,442016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lavičky ZR--16,442015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chrášťany LT16,4416,4116,442016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pasohlávky BO16,4716,0716,472018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Olešná HB16,4716,5016,502016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Olešná HB16,4716,5016,502016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Renmotor Jinolice JC16,5116,1016,512016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Renmotor Jinolice JC16,5116,1016,512016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Prchalov ANJ16,2316,5416,542018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lavičky ZR16,0616,5716,572016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lavičky ZR16,0616,5716,572016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jankov BN16,5816,2716,582016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jankov BN16,5816,2716,582016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad - Orlice UO16,6016,5016,602016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Letohrad - Orlice UO16,6016,5016,602016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Renmotor Jinolice JC16,6015,9316,602014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Radostín nad Oslavou ZR16,6016,1516,602018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,632015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hrabůvka PR15,9216,6416,642018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Ondřej Zemánek  16 ** 23 02.06.2017 13:59
 Tomáš Láznička  16 ** 20 02.06.2017 16:32
 Lukáš Košata  16 ** 19 03.06.2017 12:44
 Dušan Ingr  16 ** 18 03.06.2017 22:31
 Adam Nádvorník  16 ** 18 02.06.2017 21:20
 Martin Valda  16 ** 16 31.05.2017 11:20
 Ondřej Matyáš  16 ** 14 02.06.2017 14:12
 Tlumič  16 ** 13 02.06.2017 12:19
 Daniel Košata  16 ** 11 02.06.2017 12:49
 Lucie Samková  16 ** 10 31.05.2017 20:55
 Martin Ondra  16 ** 9 02.06.2017 09:48
 Michaela Vacková  16 ** 8 02.06.2017 12:56
 Zdeněk Juřík  16 ** 7 04.06.2017 09:28
 Michal Matějíček  16 ** 6 03.06.2017 19:36
 Honza Adamec  16 ** 6 02.06.2017 20:10
 Tomáš Juřena  16 ** 3 02.06.2017 12:15
 Jakub Vávrovský  16 ** 1 31.05.2017 15:18
 Josef Navrátil  15 ** 0 02.06.2017 20:08
 Pepa Adam  15 ** 0 02.06.2017 12:25
 Radek Staněk  16 ** 0 22.05.2017 10:00


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Tomáš Juřena  16 ** 24 02.06.2017 12:15
 Ondřej Zemánek  16 ** 23 02.06.2017 14:02
 Radek Staněk  16 ** 19 22.05.2017 10:01
 Tomáš Láznička  16 ** 15 02.06.2017 16:33
 Adam Nádvorník  16 ** 13 02.06.2017 21:21
 Martin Ondra  16 ** 13 02.06.2017 09:48
 Jakub Vávrovský  16 ** 13 31.05.2017 15:19
 Pepa Adam  16 ** 11 02.06.2017 12:26
 Martin Valda  16 ** 11 31.05.2017 11:21
 Zdeněk Juřík  16 ** 6 04.06.2017 09:31
 Josef Navrátil  16 ** 3 02.06.2017 20:32
 Honza Adamec  16 ** 2 02.06.2017 20:10
 Dušan Ingr  16 ** 2 03.06.2017 22:32
 Daniel Košata  16 ** 0 02.06.2017 12:49
 Michaela Vacková  16 ** 0 02.06.2017 12:56
 Ondřej Matyáš  16 ** 0 02.06.2017 14:16
 Lukáš Košata  16 ** 0 03.06.2017 12:48
 Michal Matějíček  16 ** 0 03.06.2017 19:37
 Tlumič  16 ** 0 02.06.2017 12:20

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Bašnice - Muži

17,58https://youtu.be/jOx5NgLy7SU Martin Valda

Nevřeň - Muži

17,76https://youtu.be/tCbGy15mFN8 Jícháč

Letohrad - Jeleni - Muži

17,90https://youtu.be/LwlPQH-gNjQ Martin Valda
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/12 Pasohlávky, BV,
BHL
2009/05/30 Pasohlávky, BV,
BHL
2010/08/07 Pasohlávky, BV,
BHL
2012/08/04 Pasohlávky,
BHL
2013/07/20 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
-
2013/07/20 Pasohlávky, Travnatý povrch, základna tartan
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2014/08/16 Pasohlávky - hřiště, O pohár starosty obce
GPHO
2015/07/12 Pasohlávky, Pohár
BHL
2015/07/12 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR
BHL
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/06/04 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2. kolo BHL
BHL
2017/06/04 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/02 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2.kolo BHL
BHL
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
2019/05/11 Pasohlávky, fotbalové hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky I.kolo BHL-M+Ž+DOR
BHL
2019/05/12 Pasohlávky, Pasohlávský superpohár
-
Kdy Kde Liga


Komentáře